Jednoho dne někde na Zemi v daleké budoucnosti se probudí dvě existence, které trpí ztrátou paměti. Lidské tělo, které má místo hlavy retro televizi, a sexy žena, která má kolem pravého oka podezřelou skvrnu. Proto se navzájem pojmenují Retro a Pandy a jelikož jsou úplně nazí, rozhodnou se jít získat oblečení. To se jim povede, ale jen díky malému překročení zákona. Při útěku před spravedlností je nakonec chytí a posílají do věznice na polorozpadlém Měsíci, kde celý příběh teprve začíná... (Baťka)

Wade

Šíleně ujetý a brutálně barevný rychlý masakr. Takhle se dá bez problému shrnout Dead Leaves. 100% ()

Fordzy

Totální námrd. Sex, Krev a totálně ujetá animace připomínající animáky z Cartoon Network. Zběsilé nonstop tempo mě nenechalo vydechnout a kromě zběsilé akce je přítomný i šílený příběh. 85% ()

tereza_p

LFŠ 2009: Pro mě asi první setkání s japonským animovaným čímsi (pokud nepočítám Pokemon a seriál mého dětství Candy Candy) a bohužel musím říct, že bych byla možná raději, kdybych se s tím nesetkala. Neříkám, že to celé bylo špatné, světlé chvilky by se našly, ale bylo jich tam pro mě až moc málo na to, aby mě to pořádně zaujalo. ()

Gogo333

Hodně zajímavý a ujetý. Je to tak divný až je to dobrý. Příběh tam moc není, ale zato akce tam je spousta. S hudebním doprovodem to funguje výborně. 70% ()

Camac

Obrovské množství nápadů, obrovské množství střihů, úžasná práce s obrazem, změny formátu, rozměru, výseče ... a samozřejmě úžasný děj plný zbraní, explozí, sprosťáren a srandiček. Ale celé je to takové skoro filozofické, až jeden ani nedýchá (taky není kdy). ()

John8

Dokonalý chaos pod taktovkou génia, takto se rodí mistrovská díla. Na animaci jsem si chvíli zvykal, ale vzhledem k tomu že jsem před tím shlédnul komplet TTGL netrvalo to tak dlouho, spíš mi vadila nadbytečná oplzlost. Co ještě říct? Nemyslete! Sedněte si, pusťte to a hltejte. Neptejte se! Na otázky bude čas potom. A po skončení ještě 2 hodiny neřiďte těžké stroje. Je to jízda. A úroveň gradace akce je neuvěřitelná! Po shlédnutí jsem měl pocit že jsem viděl 4 hodiny, ale je to "jen" 40 minut toho nejlepšího chaosu co jsem zatím viděl. ()

Lorge

Grandiózněultrabrutálněčernohumorněpsychedelickomistrovskohustokrutodémonskopřísňáckošílenědokonalokulhámkovskopřivovskovysokooktanová zábava :-D ()

Jacques1

Japonský animák s potoky krve, se spoustou vystřílených nábojnic, raketami a masivním vrtákem. Dokonalé odregování, při kterém si váš mozek může klidně udělat prázdniny. Zároveň je to však od začátku do konce nekonečná jízda, která ani na okamžik nezpomalí tempo. ()

Hank odpad!

Nicméně po nějakém kvalitním hulení, to nemusí být tak hrozný. Jinak to prostě nedávám. ()

RoyBatty444

Dynamické dosť infantilne ale s veľkým nábojom a pár gagmi. Rýchla jazda ako začne tak aj skončí. Nie úplne jasné čo s tým chceli autori povedať ale nevadí. ()

HakitoCZ

Takhle nějak si představuju >epické< souboje v anime. Hodně mě překvapilo zjištění, že jde o anime z roku 04, čekal jsem konec devadesátých let. Ale ani za mák mě to nezklamalo. V podobných šílenostech si libuji a ta zvláštní kresba vše dotahuje k dokonalosti. ()