Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Mr.Ripley

Inu, proč ne. Trocha dobrého pitiva, nějaké to jídlo, skvělou partu a máte stoprocentně zaručeno, že se nebudete nudit ani minutu. Ač je pravda, dámy prominou, že tohle je spíše jízda určená pro pány. Chápu nízká hodnocení, nechápu sám sebe, že jsem šel tak vysoko a výborně se bavil. Že by díky té konstelaci potřeb, jakou jsem popsal na začátku? ()

B!shop

Priznavam, kdyz jsem videl ten ultimatni nazev, nezajimalo me, kdo v tom hraje nebo o cem to je a proste jsem to musel videt. A skvele jsem se bavil. Celej film je totiz naprosto stylove natocenej s lehkou primesi komiksu a navic perfektne svizne odsejpa. Pribeh sice nepatri mezi kdovijak slozity (i kdyz cela ta legenda je docela fajn), ale aspon se nikde moc nezdrzuje a uplyne chvilka a lesbicky upirky uz jsou na scene. Film se sice po chvilce smrskne jen na hlaskujici tlustoch, sympaticka zenska a chlapek versus banda upirek, ale jakmile na scenu prijde drsnackej knez a pozdejs jeste dildo mec, zacne fakt paradni jizda. Jako horor to samozrejme ani v nejmensim nefunguje, obzvlast, kdyz upirky nechcipnou vybuchem nebo tryskanim krve, ale vystriknutim nejaky mrdky, coz ale filmu rozhodne neubira na atmosfere a hlavne je proste porad se cemu smat a tech 80 minut utece jako nic. ()

Morholt

No když jsem ten název uviděl poprvé, tak jsem si myslel, že to bude nějáký srandovní porno. Po bližším ohledání jsem to pornografickým neshledal a tak jsem to vydržel od začátku do konce. Je to taková blbůstka, u které jsem se sice párkrát zasmál, ale jinak to bylo totální, sem tam trapné, béčko s nepříliš povedenou ústřední dvojicí. I když se přiznám, že mě některé Fletchovy výlevy donutily k pousmání. Nicméně na víc než 30% to nestačí. ()

cariada

Samozřejmě už název vypovídá o mnohém. A já od toho vlastně nic nečekal o to víc jsem byl příjemně překvapen, neboť jsem se smál od začátku do konce. Nepopírám, že tvůrci mohli jít do mnohem větších absurdit, ale to nevadí. Blbost, která pobaví. Jsou tam sice takové divné paradoxy jako třeba, holky jedou 2 míle do chaty , ale než tam dojedou je rázem tma a ještě je doženou kluci co vyrazili asi půl hodiny po nich pěšky. A nebo v chatě není záchod jen venku kadibudka , ale přitom je tam velmi pěkná koupelna. ()

Vančura

Vcelku obstojná parodie, pokud mohu soudit, místy jsem se skutečně dobře pobavil. Sympatické je, že si tahle konina na nic nehraje, je to prostě guilty pleasure se vším všudy - berte, nebo nechte být. Otrávený jsem naopak z nedostatku nějaké větší filmařské invence - celý film je až nepříjemně zplácán z žánrových klišé a ohraných fórů, které jsme viděli stokrát předtím. Původních nápadů je zde skutečně pomálu. Odkaz na Le Fanovu Carmillu pak snad ani raději nekomentovat, to si mohli tvůrci skutečně odpustit. Ech, když tak nad tím přemýšlím, vážně mě trápí, že naprostá většina upírských filmů, které jsem kdy viděl, jsou strašné sračky, protože v skrytu duše - puzen upřímnou afinitou k tomuto žánru - opravdově prahnu po tom vidět konečně alespoň jeden, který by byl výjimkou. Tak třeba někdy příště :-) ()

• Roli Heidi měla původně hrát Ashley Mulheron. (HellFire)
  • Ve 43. minutě Vikář (Paul McGann) otočí stránku v knize na další, ale v dalším záběru z odstupu otáčí tutéž stránkou jako předtím. (Petsuchos)
  • Když poprvé napsali v roce 2003 scénář, plánovali film tehdejší producenti MTV Paul Hupfield a Stewart Williams vydat rovnou na DVD. Režírovat měl Hupfield a postavu Fletche si měl zahrát Williams. (HellFire)