Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

MUNRO

Drew Barrymore má režisérský talent.Udělat z takovéhle "blbiny"koukatelný a vtipný film není vůbec jednoduché.Z filmu s tematikou o kolečkových bruslích se mi moc nechtělo,ale nakonec jsem byl mile překvapený.Chytré a vtipné dialogy,výborný dabing i zajímavé obsazení=pohodová komedie. ()

CrashONE

Po shlédnutí toho snímku jsem byl velice příjemně překvapen. Nečekal jsem, že se mi tento film bude tak líbit. 80%. ()

DansteR

Ani nevím kdo si v tomto případě zaslouží pochvalu jako první a) Drew Barrymore, která kromě toho, že dost dobře (drsně) hraje, tak se především katapultovala do role více než dost slušné režisérky. Výběr místa, výběr herců (k tomu se ještě dostanu), k tomu trochu romantiky a drsný film je na světě. b) Ellen Page, která mě oslovila podstatně víc než jako Juno, předvádí neuvěřitelný výkon a na bruslích jí to fakt celkem sedí....a když se skloubí A a B tak vznikne podívaná, která mi ještě nějakou tu chvíli bude strašit v hlavě. ()

Ioanne

Ellen Page nepatří mezi moje oblíbenkyně, ale tady mi opravdu sedla, asi jí začínám mít i ráda. Líbila se mi dobová atmosféra, nápaditost a charakter hlavní hrdinky. Není to film, na který bych kdoví jak dlouho vzpomínala, ale bylo příjemé se kouknout. ()

Vladosik

Při prvním zápasu je "nemilosrdná barbie" při oslavě vítězství bez návleku na helmě, ačkoliv předtím i po tomto záběru jí opět má. Je to viditelné jak pěst na oko. ()

PONK

Davam tri hviezdicky pre pekne prdelky a za to ze pretrhli snuru motivacnych sportovych filmov s vitaztvom nakonci. Juchuuuu sme druheeee. ()

kolodej1

komedie s občasnými dobrými momenty, ale jako celek spíš průměr. Závěr sice nebyl úplně typický, ale typickou chybou bylo, že holka, která sotva umí stát na bruslích, najednou je během pár týdnů superhvězda, na kterou nikdo nemá, což s realitou nemá společného vůbec nic. A největší úlet byl ve scéně v bazénu, i když vizuelně pěkné. Ovšem zvláštní bylo, že oba aktéři bazénových hrátek nepotřebovali pod vodou dýchat, patrně byli vybaveni žábrami. A už jste někdo zkoušel pod vodou sundat džíny? Nemá smysl to zkoušet, to prostě nejde. Jak to tak bývá, tak vtipný byl film hlavně v první polovině, pak to bylo stále víc o vypjatých sportovních chvílích a o hledání cesty k sobě mezi matkou a dcerou ()

blekekeke

Je mi fuk, že je to ohraný až běda, že už to tu bylo tolikrát, že už by se dalo říci ne, už prosím ne, ale tohleto není dance, ani trance, je to prostě něco jiného. Něco, co si ani sám nedokážu vysvětlit, ale ten film má takový jemný šmrnc, tak nějak, asi ta hudba, herci na svých místech. A až k neuvěření, že je to pár let stará záležitost, jak je to věrohodně zapasovaný do devadesátek ... ()

smartkid

jak natočit teenagerovskou komedii a nevykašlat se na filmařinu. drew barrymore je opravdu filmařka a ellen page je opravdu herečka. ()

plooter

První, co mne napadlo na kocni filmu...že je to stará dobrá TeenComedy, která má sílu a jde si z ní něco vzít. Ale co mne dostalo na konci? Režie Drew Barrymore......málem jsem upustil bobek a vyvstala u mne otázka...proč se ta holka snaží být herečkou? Je o moc lepší režisérkou...a když mi naservíruje víc takových filmů...budu nadšen!!!! ()

deja.vu

..Drew ma doslova sokovala, s takou lahkostou natocit film, zachytit pri tom tolko emocii bez zbytocnych okolkov a snah urobit dojem za kazdu cenu, konecne ziadne modelkovske tvaricky, ziadne vitazstva "o jeden bod" a podobne hovadiny, ktore sa kinami len tak hemzia, tu vobec neslo o korculovanie, kludne to mohla byt vodna akvabelistika, tu islo o nieco omnoho vacsie ... :) ..naozaj neskutocne mile a dojemne ()

kpt.Marťas

Čtyři hvězdy s neuvěřitelně obruslenejma ušima. Holky v čele s Drew se evidentně pořádně vyblbly, zařádily si a navíc o tom ještě natočily film. A musí se uznat, že většinu toho blbnutí a řádění přenesly i na mě. Takže když bruslí, když řvou, když se rvou, když slaví, je to výborný. Problém nastává, když se dostaneme domů a k vážnějším věcem. V tu chvíli překvapivě nejvíce selhává právě Ellen Page, s postavou se plácá a místo aby mě zajímala, tak mě spíš otravuje. Zase to naštěstí zachraňují ostatní postavy. Ale těším se, až Drew přijde zase s něčím novým. Ať už to bude taškařice beze smyslu jako Andílci nebo něco podpořeného pořádným scénářem, budu se těšit. Ale ať to není zase takový nijaký hybrid, prosím. ()

najki

z mojho pohladu tomu nic nechybalo. prijemne, pozeratelne, neokukane tvare, ziadne dramaticke zapletky, nezname prostredie, ale co ma najviac dostalo bola neurcitelnost doby, kostymy ako v rokoch 80. tych, pocitace ako v 90.tych ale Google uz z 21.storocia. Prijemna oddychovka. ()

keepsmile

Říkal jsem si, že mě brusle nebudou bavit a čekal jsem nějakou rádobypubertální komedii - tohle bylo fajn. Přestože při pohledu na Ellen Page ztrácím trochu objektivitu, zde celkově zas tak nadšen nejsem. Pěkně udělané, příjemný příběh, originální herci a prostředí (doteď nechápu v kterém roce se to odehrávalo)... 3* už jen díky dobře udělanému neamerickému konci (tím myslím že ne vše končí šťastně). Příjemný film na nedělní odpoledne. ()

dextrush

Ach Ellen, božia Ellen. Výborný film. Lepší debut medzi režisérov si Brew Barrymore nemohla ani želať! Bolo to veľmi milé, vtipné,.. s inteligentným humorom. Milujem feeling starších časov. Ak sa to ale spojí s problémami, ktoré si postavy vyriešia racionálne, človek nadobudne pocit, že je to možno film aj o ňom. ()

trinan_kop

Až do nechutnej záverečnej holywoodsko - sentimentálnej bodky som si myslel že dám 4, aj napriek nechutnému ohadzovaniu sa jedlom - ale tú poslednú cca minútu pred záverečnými titulkami si naozaj mohli odpustiť. ()

sue2008

Příjemné, zábavné, občas i úsměvné, hlavně zvolený druh sportu mě naprosto okouzlil (lepší než klasický fotbal atd)....akorát škoda některých hluchých momentů... ()

Trageeed

Já vím, že to není geniální, ale já mám slabost pro nevinný úsměv Ellen Page a popravdě jsem se dlouho nezasmál jako při tomhle filmu... ()

SpeedyL

Na začátku filmu jsem byl trochu skeptický, co to bude za pubertální snímek, ale nakonec se z toho vyvrbila příjemná oddechovka. Má to myšlenku, hezké holky a na nic si to nehraje. Klišé se sem tam nějaké objeví, ale dá se to přežít. Pěkných 72%. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky