Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

MeanWhile

Ikdyž já sám nemám rád takovéto filmy podobného teenagerského typu, tak u Whip It mi to ani nějak extra zase nevadilo. Docela pohodová podívaná na holčičí závody na kolečkovejch bruslích, při kterym se ještě mlátěj, strkaj do sebe a cokoliv jiného. Drew Barrymore natočila bláznivou sportovní komedii, a já si z toho všeho vyvodil hodnocení s číslem čtyři. ()

Morholt

Lehce potrhlá teenagerská komedie o jedné holce, která se nechce účastnit přiblblých školní soutěže krásy, ale hodlá se místo toho mydlit s ostatníma holkama na bruslařský dráze. Občas mi připadalo, že to nemělo ty "koule" tam, kde je to mělo mít, což platí především pro závody, který mi přišly prostě moc pomalý. A taky jsem trošku zrozpačitěl z Ellen Page. Určitě je to obrovskej talent, což nakonec předvedla v Hard Candy, ale tady mi zkrátka příliš neseděla. I tak se dá ale tenhle debut považovat za vydařenej a Drew si může udělat první úspěšnej zářez na režisérskou pažbu. 65% ()

Katullka

Míle, někdy až moc nudné. Je fakt, že to pomyslně drží naše úžasná Drew, která je vždy zárukou dobré situace. Jinak nic moc tedy...alespoň něco do začátku mladé režisérky, která po drogách, lesbických úletech a láskou k mimozemšťanům musí zkusit i tohle! ()

Handle

Musím říct, že Drew Barrymore zvládla svojí první režijní práci skvěle, ten film má v sobě prostě NĚCO, něco co nejde popsat, i když já jsem třeba u tohodle filmu vůbec nečekal ''červené hodnocení''! Vtipné, vkusné a skvělé herecké výkony. A ty brusle, ty mě bavily hodně! :) Opravdu slušný režijní start pro Drew. ()

EXpenza

Holčičí masakr na bruslích,kde si dávaj pořádně do těla! Parádní Ellen Page,která nemá chybu a samozřejmě Drew Berimore jako ranařka!!:D ()

Kamca_

Drew Barrymore je lepší herečka než režisérka. Tenhle film měl ze začátku hodně velký potenciál ... Ale ve finále ho bohužel vůbec nevyužil. Ellen Page mám hodně ráda už od doby, co ode mě stála pár metrů na MFF ve Varech. Ale zbytek hereckého obsazení mi moc nesedl. Dějově mi to taky nepřišlo moc věrohodný ... A ještě bych zkrátila stopáž. 90 minut by úplně stačilo. Dávám jen 55%. ()

ScarPoul

Nenapadá ma veľa slov, ktoré by som sem mohol napísať. To že sa mi Whip it! bude páčiť som vedel, ešte pred tým ako som ho videl. U niektorých filmoch to jednoucho vycítite. Pri pozeraný som sa smial, kričal, a aj sami vyronili dve- tri slzičky. Film je jednoduchý o to pokoj, ale má dušu, čo si u neho cením. Každá postava má v príbehu stabilné miesto. Každá udalosť je tam dôležitá pre vývin hlavnej hrdinky a dokonca sa s ňou aj nejaká zmena stane - čo je veľmi neobvyklé na americký film. Absolútne veľký aplaus pre Ellen Page, ktorá dokazuje, že je Audrey hepburn nového tisícročia. Roztomilá, sympatická a hlavne málokedy sa mi stane, že sa dokážem vcítiť do ženskej postavy. Aplaus rovnako pre Gay Hardenovú, ktorá je už pani herečka ale každou jednou scénou si tento titul utvrdzuje. Barrymore natočila tak neskutočne hravý film, že mu určitú jednoduchosť a v niektorých miestach až samoúčelnosť veľmi rád odpustím. Veľmi ma bavilo sledovať ten film a spoznať hrdinky, ktoré boli viac ako inokedy bližšie než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 80% z fleku. ()

BoPo

Nenáročné komédie mám rád. No táto bola na môj vkus až priveľmi nenáročná. Akosi som nezachytil atmosféru, o ktorú sa Drew Barrymore ako režisérka pokúšala. Ellen Page mám pred sebou zrejme zaujímavú kariéru, ale aby sa tak naozaj stalo, musí si lepšie vyberať scenáre. Toto bol pokus, ktorý by sa nemal opakovať. ()

maseer2

obyčejný, neoriginální a milionkrát omletý příběh o dívce, která si jde za svým snem.. to celé zasazené do netradičního prostředí závodů na kolečkových bruslích.. průměr ()

Martinibaby

Prostě dokonalost :) Ellen mě snad ani zklamat nemůže, vždycky jenom znovu a víc než příjemně překvapí. Mohla bych dál jmenovat co bylo na filmu skvělé, ale obávám se, že by se to pěkně protáhlo, tudíž se budu snažit to ořezat jen na to 'extrémně skvělé' - tedy Ellen počínaje, přes Kristen a Juliette, Aliu a Andrewa po naprosto geniální Drew (která skoro pořád vypadala zhuleně, ale nááádherně jí to šlo!:)). Scény v bazéně a v poli, perfektní scény na bruslích, úžasná hudba a kostýmy (!!!:)... Sečteno a podtrženo - prostě dokonalost! :) ()

Litsarch

Zábavné, pro mě rychle a svižně ubíhající a vůbec nenudící... Skvělé! Ellen Page se do této role prostě hodila, komentátor jakbysmet a Drew Barrymore si tuto roli užívala snad nejvíce ze všech, co kdy měla... A v neposlední řadě pro mě parádně provedené závody... Velice rád se k tomuto snímku budu vracet! :) ()

Avalon820

Vlastně je to obyčejná americká komedie obohacená o zajímavý sportovní prvek a se skvělým výběrem hudby. Stačí takhle málo k úspěchu? Ano! A že se o režii postarala Drew Barrymore? To jsem se dozvěděl až při závěrečných titulcích a byl to pro mě příjemný šok - taková třešnička na dortu. Opravdu mě to bavilo, jediné co bych vytknul byl opět nesmírně klišoidní závěr, který je bohužel od tohoto druhu filmů takřka neodmyslitelný. Škoda ho, ale vše ostatní (a zejména Ellen Page) stojí za to. ()

Terva

DIALOG - MÁMA : To jsou hezký vázy... PRODAVAČ : Ano. Můžete do nich dát třeba tulipány cha cha cha. MÁMA : ( Pochopí, že se jedná o vodní dýmky ) a povídá - Tady si ty boty nekoupíš. DCERA : Ale mami, je to sranda. MÁMA : Přece ti nebudu kupovat boty v obchodě, kde prodávají drogy. DCERA : Ano mami, ty boty jsou strašně návykový. Hlavní hrdinka Nemilosrdná Barbie ( Elen Page ) nosí tričko Heavy Christ Metalové skupiny Stryper, které má hlavní roli v jejím citovém stahu. Její táta ( Daniel Stern ) je borec. CITÁT : Vegetariáni, zavřete oči !!! Film natočen podle Shauny Gross z názvem Whip it, hudbou " společnosti " The section quartet, kde si zahrála Juliette Lewis jako Iron Maven. V závěrečných titulcích je i trocha srandy. Hudebně zde zazní třeba : " Knocket up " od Kings os Leon, " Sweena is a Punk Rocker " od Ramones,- http://www.youtube.com/watch?v=zGgfHZ02I2k&p=D5AE5349CD57B077&playnext=1&index=62 " The queen of all returns " od Dead meadow, " No surprises " od Radiohead a další a další spousta rockové i jiné hudby...velice nadupaný soundtrack. ()

Johny_fork

Roztomilá Ellen Page hledá sama sebe. Příjemný pohodový film, přestože ústřední téma drsných závodů na bruslích nemusí být považováno za úplně brilantní. ()

moviesfan

Drew Barrymore mě svojí prvotinou mile překvapila. Nabídla se mi hezká a příjemná podívaná doplněná o pár "normálních" problémů ze života a hlavně o zábavu. Ellen Page se mi opět líbila. ()

JohnCZ

Na tenhle film jsem zkouknul jen kvůli Ellen Page a vzhledem k nízkému očekávání jsem byl velmi překvapen. Jedná se o oddychové dílko, které zrežírovala k mému údivu Drew Barrymore a zároveň si ve filmu i menší roli zahrála a nedopadlo to vůbec špatně. Ellen hraje jako vždy skvěle a film hezky uteče. 3* ()

Suzie05

Přišlo mi to jako docela standartní film o ženském rivalství (obzvlášť o tom mezi Iron Maven a Ruthless Babe), ale musím se přiznat, že se mi to docela líbilo.... Stejně nejlepší byl ženský Fight Club úplně na konci. =D ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky