Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Marek1991

Ďalšia tuctová komédia, ktorá nie je ničím výnimočná. Jej úvod bol pre mňa ako to najhoršie klišé, ktoré ani vo filmoch, ktoré sa používaním klišé vyznačujú, často nevyskytujú, lebo by to asi žiaden divák nezniesol. Ohľadom humoru, ktorý nasledoval, ale aj vzťahu mi to prišlo ako obohrané a strkajúce sa divákom do zadku. Čo na tom, že Ellen Page je zaujímavá a celkom dobrá herečka, keď hraje v mnohých filmoch z bežného života, ktoré sú však nevýrazné. Kde by bola bez účinkovania v Počiatku a Juno, ťažko povedať, lebo to boli jej najlepšie doterajšie herecké rozhodnutia. Vo filme som si dokonca miestami pripadal ako v 60. rokoch, inokedy ako v 70., veď tie korčuliarky tomu dávali taký nádych, no aj to staré auto, či elektronická automatová hra. Inak to je len ďalšia propagácia americké kultúry, veď ten šport bol len o agresii, rýchlosti a v porážaní a potupení druhých za takmer každú cenu a sexizme s určitou šou. Spomeňme napríklad wrestling, americký futbal, či tie ich bizardné extrémne športy alebo akože športy v prejedaní sa a mnoho ďalších nezmyslov, ktoré sú hotové pudové záležitosti, kde kreativita, či spolupráca hraje malú až takmer žiadnu rolu. Film ku koncu prerástol do klišé zápletky a už sa z nej nevymanil, vlastne ako celok skoro nič neponúkol a bol skôr nudnou záležitosťou a dosť prázdnou. Vôbec ma nezaujíma, že to bola z časti možno aj skrytá paródia, to by sa dalo povedať aj o filme Prvá liga a to bolo úplne o niečom inom, bolo to omnoho lepšie urobené. ()

Crazer

Úžasný! Člověk si řekne, co to zase natočili za blbinu, která se točí jen okolo kolečkových bruslí. Faktem ale je, že člověka tahle blbina náramně baví. Drew se navíc představila jako výborná režisérka. ()

F.man

Pokud by mi někdo vyzvonil děj předem a dodal, že hlavní roly v něm ztvární drobek Allan Page, tak se mu těžce vysměju. Světě div se - ona to zahrála skvěle a já ji to i věřil. Ale k filmu. Možná jsem nějak mimo, ale žádný extra nádech "osumdesátek" jsem v tom neviděl (což ovšem nijak nevadí). Příjemná atmosféra třískajících se ženských, protkaná puberťáckou romancí mě jednoduše bavila. Tři až čtyři hvězdy, opět jsem tak někde na půl, ale za to jak je Ellen Page "cute" dávám hvězdu čtvrtou. I like smart girls. That's why I married your mama. Well, that and I knocked her up. ()

Tryskomyš

Film pod taktovkou Drew Barrymore. Navíc moje další oblíbená herečka Juliette Lewisová. K nim začínající Ellen Page. Děj není špatný, ale nijak nevybočuje z průměru. Je to spíše teenagerovský film. ()

Kryton

Estrogenová 80tková záležitost se sympatickou Ellen Page, která revoltuje vůči své matce, škole a naposledy i proti lásce. Přeci jen tomu filmu ty koule chybí. Ono totiž mimo dráhu je vše jako průměrný dívčí román, kde hlavní hrdinka jde proti proudu a zabouchne se do člena kapely. No a to je jaksi věc, která mě neoslovuje. Tedy aspoň ten muzikant byl spíše zralý na ránu. Btw. filmu by neškodilo 20 minut ubrat - pak by jednu hvězdu navíc měl. ()

zdepapepa

Osobně příliš nevím, co na tom ostatní vidí - donekonečna opakovaný sportovní příběh, který lidi žerou, všechny postavy jak kdyby právě vypadly z knížky "jak napsat scénář" a podle toho vypadá i tento film. Osobně nevím, čí to byl nápad, jeslti tenhle "sport" v USA nějak existuje či nikoliv, ale mě prostě nevzal, ba jsem chvílema ani nevěřil, že by něco takového mohlo přitáhnout plné ochozy fanoušků. Myslím si, že výčet záporů by stačil, když přejdeme ke kladům, máme tu Ellen Page opět hrající mimo svou škatulku (ona teda žádnou nemá, ale to je jen kvůli orientaci) a celkově je to na režijní debut Drew Barrymore docela dobře vypadající (i když je vidět, že na to asi padl slušný rozpočet). ()

keddy79

Jako více autorů místních komentářů, i já jsem příjemně překvapena. Velice příjemná a milá podívaná, což je pro teen film tak nevídané, až je to zvláštní! ()

Wysch

Psina zabalené v osmdesátkovém pozlátku se všemi klady i zápory. Okoukaná kostra příběhu s pozitivním koncem, pohádka o Popelce v kolečkovém podání... a hlavně výrazně perfektní Ellen Page. Na plnej počet tomu ale chybí dost, vizuál, výraznější audio i nějakou formální vyfikundací okořeněný scénář. [DVD] ()

mysiak

Z tohto filmu sršala pohoda a taký retro motív...vôbec sa netlačilo na pílu, všetko to tak skvelo plynulo..totálne pohodičková komédia...skvelá Ellen Page, celkové osadenstvo...roller zápasy boli fajn...ale o to v tomto filme nešlo..áno to prirovnanie s Juno je pravdivé...a režisérsky debut Drew Barrymore sa jednoznačne vydaril na výbornú ()

snoopik

Zas po delší době zábavný film plný napětí který nenudí a dostane si vaši přízeň. Režisérská prvotina Drew Barrymore a myslím že skvělá :) ()

Praxis

Režišérská prvotina Drew Barrymore a hned trefa do černého - nebo růžového? Teenagerovka jak vyšitá, ale vůbec se netvaříc vážně a dělajíc si srandu ze sebe sama. Milé herečky hrající skvěle své postavy (od emo Page po drsnačku), totálně ujetá Drew, která si hraní i režírovaní neskutečně užila, famozní hlášky (kde jen překladatelé do češtiny přišli na tak vytlemené názvy - Ničitelka Eva, Krvavá Holly apod.) a Kvičák :-)))))) no mazec nad mazec... Kdyby takovéhle byly všechny filmy pro 13tileté holčičky, tak se asi brzo nechám přeoperovat... a omladit :-D ()

Tayen

Film na sobotní odpoledne. Ellen Page je roztomilá a hraje výborně, ale celkově je film tak plytký a předvídatelný, až to skoro uráží inteligenci. V momentech, kdy bychom se měli smát se na nás valí komické scény servírované s takovou křečí, že to prokoukne i dítě před pubertou. A dramatická linka zase jen přehrává to nejspolehlivější a nejohranější téma dospívání. Tisíckrát ohrané schéma, kterak se holčina vzepřela očekávání svých rodičů a šla si za svým, aby posléze zjistila, že je v tom nejlepší a aby ji rodiče nakonec pyšně sevřeli v náručí. Parta drsných holek, věrná kámoška a hezounek, se kterým naše hrdinka prožije románek, jen proto aby se nakonec spálila a zjistila, že se obejde i bez hezounka. Film nevyčnívá vůbec ničím, jakoby se Drew Barrymore bála čehokoliv originálnějšího. Na druhou stranu se jí nedivím, zkouší své první krůčky v režisérské židli a drží se při zemi, aby nespadla z moc velké výšky. Škoda, že se držela při zemi tak moc. ()

Asgy

Ne, moc jsem se nebavil. Hezká dobová atmosféra, despotická matka byla zahrána hezky. Ellen Page dobrá, ale neoslnila mě, ale nejvíc mi vadila natažená stopáž a pro mě neskutečně nudný scénář. ()

ArsenalEagle

Příjemná oddechovka, u které se sice člověk tolik nenasměje, zato ale ho děj filmu baví. Není to žádná nuda, Ellen Page celý film drží s vypětím všech sil, a ostatní v čele s Drew Barrymore ji kvalitně sekundují. Možná to teď s hodnocením trošku přeženu, jenže mě to jednoduše bavilo ()

JJ.Gibson

Whip It vystihují přesně dvě slova: Nic moc! Po nic neříkajícím začátku, příchází prostřední fáze, která je nemastná neslaná, nic moc se neděje. Po-té má slovo závěrečná část, no neustále stejná rovina filmu, bez napětí či gradace. Do komedie to má daleko, stejně tak i do dramatu, takže tězko definovat, co je to vlastně za žánr. Je to naprosto obyčejný film, který nemá co nového pořádně nabídnout. Je to sice ultra-holčičí :) ale i pár dívek mi sdělilo, že je to nudilo. Chybí tomu šťáva na všech frontách! Režijní debut Drew Barrymore je moc simple... ()

fremy

Jednoduchá dějová linie s několika zářícími hvězdami. Přestože jsem příběhem nebyl až příliš nadšený, i když dokázal vyvolat emoce, byl jsem potěšen mou oblíbenkyní Ellen Page od role Juno a padouchem ze Sám doma (Daniel Stern). Opět jsem byl skrze americký film ujištěn, že když si tvrdě jdete za svým cílem, dorazíte až k úspěšnému výsledku. A tleskám Drew Barrymore, které se v roli režisérky podařilo složit těžkou zkoušku. ()

Riddick77

Teda nebýt Ellen Page... Nebo jinak, jak to dopadne s hlavní hrdinkou nebo co se stane za 5 minut, mi bylo po čas celého filmu zcela jedno. 3/10! ()

SonGokussj

Oživující film s důrazem na důležitost teenagerovských pokušení. Velmi zábavný, živý a .. však se koukněte ^_^ Byla to jízda. 85% ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky