Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Webb

Bohužel mě to nechytlo. Zpracování mohlo být zajímavější a chytlavější. Debutantka Drew Barrymore díky svým malým zkušenostem mi však tentokrát nejde pod mušku, místo ní se tam postaví scénáristi, u kterých žasnu nad výtvorem něčeho tak naroubovaně nezáživného. Ellen Page je pěkná herečka, hrát také umí a celý tento projekt táhne kupředu, její role stejně jako ostatních ve funkci kotvy jí tu práci velmi ztěžují. ()

Tsuki

Tenhle film mi udělal radost. Jak už tady více lidí napsalo, na nic si nehraje a vypadá přirozeně. Zkrátka obyčejný příběh ze života mladé dívky, která zjistí, co by v životě chtěla dělat a co jí baví, zažije si i nějaké to trápení, ať už s rodiči, s láskou, nebo se svou kamarádkou. A my diváci se určitě i v některých scénách zasmějeme, jelikož je to i komedie. Zní to samozřejmě "klasicky", ale co se mi na tom líbilo, je právě ta nevyumělkovanost a určitě taky Ellen Page, kterou mám jako herečku čím dál víc ráda. Drew Barrymore překvapila - režírovat očividně dovede více než dobře. ~(4,1)~ ()

Jordan

zbožňujem americké malomesto. drew barrymore tento jej režijný debut vyšiel, ani neviem ako, lebo pravidlám toho derby som skoro až do konca nerozumel (začal som si ich skladať a chápať ich až niekde pred koncom), nie je to ničím inovatívne (v rámci comming of age filmu, ani v rámci indie amerických rodinných dramedy), ale všetci tu boli takí nejakí... dobrí, no nie v zlom zmysle, že by vám to liezlo na nervy, ale skrátka takí ľudskí, neprehnane príjemní, nikdy to nešlo cez nejakú hranicu trápnosti a patetickosti, čo sa hollywoodšťanom stáva veľmi ľahko a často... ale tuto to bolo celé držané ako-tak v medziach normálu... navyše je tam na kopec veľa krásnych žien, ktoré sa bijú, ohadzujú jedlom, chlastajú, jazdia na korčuliach a vyzliekajú sa pod vodou (čo je po vyzliekaní sa vo vzduchoprázdne - barbarella, gravity - druhá najsexy vec pod slnkom!) a podobne... dobrý soundtrack (drew si na hudbu potrpí), režisérka sama si užíva nielen réžiu, ale aj vďačnú vedľajšiu rolu a z celého filmu ide veľmi pozitívny pocit a energia... a harden&stern sú pre mňa ultimátny filmový rodičovský pár roka! ()

Vodnářka

Většina filmu sice stojí na jako vždy skvělém výkonu Ellen Page, ale musím přiznat, že Drew Barrymore (nejen mě) moc příjemně překvapila. ()

Anderton

Niekde medzi komerčným športovým filmom a americkou nezávislou zábavou. Pri tom, ako ma film bavil, som si kládol otázku, či je možné športový film natočiť bez tých všetkých prevarených klišé, či by to nebola nakoniec bez nich nuda. Drew odhadla, ako to celé natočiť vkusne a zábavne a aby schématický dej nepôsobil tupo. To že je priehľadný potom tak nevadí. Výslednému dojmu napomáha aj veľmi netradičné športové prostredie (predstavte si, že by to malo ten istý scenár a bol by to napr. futbal) a prirodzená Ellen Page, ktorá tu vytvára popri režisérskej uvoľnenosti spomenutý nezávislý feeling. Ak by aspoň takto vyzerala komercia pre amerických a aj našich teenagerov (pre teens je to primárne) s "posolstvom", kľudne by som sa ako divák pridal občas aj ja. Skôr by som dal tri hviezdy, ale vzhľadom nato, čomu som dal v poslednej dobe takéto priemerné hodnotenie, tak aj tu tých 10% pridám. ()

teutates

Drew Barrymore až tak veľmi nežeriem, viacmenej mi v celku dostatočne vadí, ale v tomto snímku to tak nebolo... nie celkom. Hodnotenie sa neodrazilo na jej účinkovaní tuna... dievčenský snímok, ktorý má v podstate dostatočne neuspokojil... príjemní herci, prevedenie, pár ozaj podarených scén, slušná atmosféra... no jo no 7/10, avšak môj šalok kakaa to nebol... ()

swamp

Režijní debut Drew Barrymore s Ellen Page v hlavní roli? Ne, není to (naštěstí) podívaná jen pro holky, kouká se na to dobře a má to drive, tak 'whip it'! ()

Ant

Film, který tu dlouho chyběl a kupodivu nám ho dala zrovna Drew Barrymore. Z určitého pohledu je tu celkem originální námět a ikdyž jsou postavy většinou šablonovité, mají napsaný výborný scénář a v praxi fungují dokonale. Už vzpomínaná nemožnost zařadit děj do nějakého časového období je skvělá věc. Whip it má zkratka tak bezstarostnou a optimistickou atmosféru, že mu všechny chyby rádi odpustíte, navíc filmu, kde hraje Juliette Lewis i Daniel Stern nemůžu dát míň než 4*. ()

mil@n.fanatik

Příjemná komedie o dívce, která jde v životě za tím, za čím chce, co ji baví... Ze začátku mě to moc nechytalo, ale pak se to rozjelo... 65% ()

predators

Nevím, jak to ty děvčata udělaly, ale dojaly mě. A přitom se jedná o sakra tvrdou hru, kde si "krasobruslařky" nejdou daleko pro ránu. :-) Moralizování je na místě, s tím se musí u rodinné komedie s dospívajícím kvítkem počítat, a tak je pro mě jediným mínusem nedostatek vtipných scének. Zato bylo vidět, že holčiny si to užívaly... :-) 75% ()

Slartibarkfast

Režijní debut Drew Barrymore se docela vyvedl a podle mně je to vcelku slušná teen komedie s feelingem 80. let. Zhruba do poloviny filmu jsem se velice bavil a pak už to trošku ztrácelo šťávu. Naštěstí se v druhé polovině nestalo nic, co by mi dojem zkazilo, i když to bylo již velice předvídatelné. Dobře načasované vtípky, skvělí herci, zajímavé téma. Prostě odpočinková romance na nudné večery. 75% ()

Eawy

Tento film svoju efektívnosť skrýva až do posledných sekúnd. Príbeh je obyčajný, by sa dalo povedať. Od toho ako si prečítate meno, viete, že to bude ten typ filmu, som iná ako ostatní, mám problémy s rodičmi a túžim niečo dosiahnuť. Lenže. Film má úžasný soundtrack. Celý čas som počúvala hudbu, čo sa mi páči. Pochváliť treba veľmi zaujímavo vybraté herečky.Niektoré z nich poznáte okamžite, pri ostatných pomôže nazretie do biografie. Preto je to také osviežujúce. Sú tam herci, ktorých dobre poznám, ale ukázali sa mi v inom svetle. Drew Barrymore vie zahrať všetko. Tu to vidíte. okrem toho, že to režírovala(a výsledok príjemne prekvapil), dokonale hrala, pobavila a uchvátila. Čo je efektné je ten koniec. niečo nové a osviežujúce. takých pekných 75% ()

Němi

Pohodove, prirozene, nesnazi se zachranit hladovejici Afriku a s nespoctem vybornych ci alespon charizmatickych hercu. A Ellen Page jako vzdy jak z jine planety. Barrymore jeste neni bezchybna, zvlast temer dvouhodinova stopaz je prilis, ale za 50 let by z ni mohl byt druhy Clint Eastwood... :) ()

nash.

Na první pohled jen další klasické sportovní drama okořeněné humorem. Jako takové žádný zázrak. Sportvní kostra je tradiční klišé a humoru, pokud nebudu počítat zručně nahazované hlášky, zase není tolik, aby stálo za označení komedie. Navíc mě to po skvělém úvodu, se soutrěží krásy a nákupem bot, pomalu přestávalo bavit. Jenže pak to najednou, ani jsem si nevšiml kdy přesně, chytilo druhý dech a od té chvíle to bylo minutu od minuty lepší. Bavil mě hravě bizarní sport, o kterém si stále nejsem jestli opravdu něco takového existuje nebo jde o vymyšlenost pro film, bavila mě neustále nabourávaná kulisa doby, kdy budovanou a téměř dokonalou osmdesátkou atmosféru neustále narušovaly nepatřičné detaily (například vyhledávání v Googlu). Drew svou první režii zvládla slušně, Ellen Page byla v hlavní roli na první pohled křehké intelektuálky, která se najde v drsném kontaktním sportu, výborná. Bavila mě i Drew jako ranařka. Jednou větou, bylo to lepší než jsem čekal. ()

Tomco

Bočná dejová linka je ok a je to to jediné, čo mi tu stálo za pozornosť. Akonáhle sa však kundičky postavili do kruhu a začali brusliť mal som im chuť dať cez prdel.. Dav šialených a nadšených divákov, ako v boji o Stanley cup, lakťovky ala bezzubé dievčiny spité v bare na dedine, zapálení rozhodcovia, tréner trapko atď.. Nemôžem si pomôcť, Drew Barrymore vyslovene nesklamala, ale za športové pasáže by si zaslúžila, aby jej Craven v prvom Vreskote tú hlavu pricvakol aj naozaj.. Kolbište 20%, všetko ostatné 80% = 60% s tým, že repete neprosím už nikdy. ()

Slarque

Nejsem zrovna sportovní fanoušek, takže jsem o tomto kontaktním sportu v životě neslyšel. Filmová osvěta mě v tomto případě mile překvapila. Výborné jsou zejména herečky, tedy nejen suverénní Ellen Page, ale i Marcia Gay Harden, Drew Barrymore, Kristen Wiig a další. A talent je nutno přiznat i debutující Drew – režisérce, protože ten scénář se natolik drží očekávaných schémat, že by ho jen herci a atraktivní prostředí nemohli zachránit (70%). ()

iamek

Až nečekaně povedený režijní debut Drew Barrymore. Po dlouhé době přirozená ženská komedie která učaruje i mužské pohlavý. Skvělá zábava, skvělý humor, dobře vybrané herecké obsazení s krásnou a talentovanou Ellen Page v čele. Není toho moc co vytknout. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky