matt85

Nevím, jestli je to předlohou, ale scénář je fakt napsanej jak před 100 lety, hlášky nefungují, vizuál je za ty prachy hodně bídný a herci jsou jedno velké WTF(až na Purefoye, ten pobavil). Stanton vyhořel, stejně jako scénarista. PS: A o tom, že se to snaží být jako Avatar a vypadá to jako Star Wars(včetně hudby), nemluvě. ()

LordMysti

U mě solidních 70%. Nečekal jsem od tohoto filmu nic světoborného a dostal jsem poměrně svižnou, přímočarou a zajímavou akční sci-fi a fantasy podívanou jak se sluší a patří. Opravdu příjemné překvapení že i takto silně pohádkový příběh může mít solidní spád, bez hluchých nudných míst, parádní efekty, trocha srandy, prostě hodně příjemné letní odreagování. ()

Franc1s

Kdyby se zkrátily ty zbytečné žvásty tam,tak je to film na kterech bych i zašel do kina. Ale efekty a potvůrky jsou zpracovány výtečně. Škoda špatného herce do role Cartera. A z té princezny mi tekly nervy.. Zlatej střed ()

vikino1

Máme tady Gumítka (nebo Hulka ?? ), máme tady vědátorku z Marzu ( která vypadá že má IQ minimálně 200), máme tu zelené Avatary (nebo to byli spíš Gunkani?), máme tu vykonavatele vůle bohyně ( nebo to byli Správci osudu ??) , kteří ač jsou neviditelní, mění podobu jak se jim zachce, ovládají nějakou modrou plazmu co rozkládá všechny a všechno na co si pomyslí, a přesto nedokážou zabít jednoho člověka jak na Marsu tak na Zemi. Jedinej boží byl ten naspeedovanej pes :-), kvůli němu se má cenu na tento odvar dívat. S propracovanýma fantasy jako jsou LotR nebo SW se tohle nedá vůbec rovnat. ()

Bbronx

Místy nudné a prázdné. Místy docela nápadité. Místy Avatar. Nebylo to dobrý ani špatný, Princezna velmi prekvapila až sem jí věřil že si fakt toho zlouna nech vzít. Věřím že knižní předloha může být výtečná ale tohle je pouze lehký nadprůměr. Hudba bohužel nevýrazná. Prostě film kterej druhý den ani nevíte že ste viděli. 55% ()

Pajaindian

Až na pár chvil, které byli naivní či trapné a předpovídatelné jsem se dost dobře bavil. Mám celkem rád tento styl a líbilo se mi zpracování i herci. Škoda, že se sotva zaplatí... Příjemná podívaná. ()

dodona

Dlhé a miestami nudné s gigantickou úchvatnou výpravou a dosti dobrou hudbou. Vizuálne perfektné, ale no je to slabotka. ()

E lan

Tak někde mezi *** a ****, rozhodně se nejedná o propadák, ale o slušné fantasy s velmi originálním dějem. Herecké výkony jsou sice malinko slabší, ale filmu to moc neubírá, navíc triky jsou na vynikající úrovni. Velmi dobré... ()

waska

Až tak špatný to nebylo. I když je dopředu vše jasné a klišé je na každém rohu, efekty perfektní a já se docela dobře bavil. ()

Armin82

Průměrná fantasy,která na zadek filmového sci-fi fajnšmejkra určitě neposadí. Zmatečný děj,který nijak zvlášť nezaujme,herecké výkony taky nic moc...díky aspoň za krásnou Lynn Colins a za slušný efekty,díky kterým jsem se nenudil...ale určitě bych se bez tohohle filmu obešel,protože když člověk ani druhej den neví,že na to koukal,tak to hovoří za vše....žádná hitparáda to není--->50% ()

alienemo

Nečakane zábavne, krásne spravené. Dejovo nijako úchvatne ale neprekvapivé. Po hudobnej a trikovej stránke skvelá práca. Nič som nečakal a bavil som sa výborne. ()

Shaleman

Proč hledat komplikovanosti v dějí proč doufat v šílené zvraty proč toužit po nejlepších tricich a prostě si jen neuzit další vydarenou pohádku jdoucích klasickým ale vydařeným směrem jako např. Princ z persie vytvoteny na podobném principu nepremyslej a hlavně se bav?nedokážu pochopit jak doslova blbostí a absolutně bez jakéhokoli kouzla plitky bijak jako nový souboj titanu může být tak úspěšný a vydarene oddychovky k odpoledním pohádkovým nedelim jako je tato trochu zbytečně natahovana ale i tak kvalitní podívaná u diváků propadá... ()

danny_21

Disneyovci taky chtěli pořádnýho blockbustera a tak riskli a zainvestovali nehorázný kvanta doláčů do adapataci béčkového sci-fi románu tvůrce Tarzana. Musím, říct, že to vypadlo podle ukázek na přesně podívanou mého vkusu a docela jsem se těšil. Triky a vizuální stránka se povedly, to se taky od Stantona, který má za sebou ty nejlepší animáky dalo čekat. Přesto se ale člověk se u hopsací podívané nemůže zbavit pocitu, že tohle všechno už několikrát viděl v různých obměnách. Chybí tomu trochu mytologie, hlavní hrdina charisma ani toho hereckého umu nepobral, aspoň, že princeznička byla fešná a ropuchopes miloučkej - 60 % ()

Louie

Zpočátku je to celkem slušná béčková jízda, ale kolem půlky filmu mě to celé tak nějak přestalo bavit. Celý příběh je šíleně nevyvážený a nijak negraduje. Akční pasáže jsou slušně natočené, ale jakoby do filmu vlepené a je mezi nimi až příliš mnoho vaty a hluchých míst. ()

Tamten

Dobrý námět, ale nedotažený film. Celý mimozemský svět má malé zajímavé nápady, ale jako celek nepůsobí funkčně. Příběh, který je ze začátku zajímavý a svižný, začne od půlky stagnovat a ubírat se odnikud nikam. A po vizuální stránce se střídají pěkné záběry se skvěle propracovanou grafikou s nedotaženými ošklivými momenty, jako by byly peníze jen na půlku filmu. ()

Azog

Na tento film jsem se díval, když mě zrovna parádně bolela hlava a čekal jsem, než zabere prášek. Ze začátku film poskakoval z jednoho děje do druhého, bez větších souvislostí. Pár zajímavých scén, pár zbytečných a nepochopitelných momentů...ale po prokousání se začátkem jsem konečně mohl sledovat hlavní děj, jenž se odehrává na Marsu, což se záhy dovíme. Na scéně se objeví mimozemšťané - komunikační bariéra se vyřeší nějakou vodičkou - wtf. Další směsice scén - rozepře v marťanském táboře...objevují se lidé (marťanští lidé) ...vzdušná bitka...ženská spadne...hrdina Carter ji chytí...asi první ženská, kterou v životě vidí, protože je hned sežere očima. Film konečně dostane nějakej spád....objevují se bohové, hrající si s osudy bytostí...a tak nějak se dobelháme do konce. Ve filmu použili nápad se rozdílnou gravitací Země a Marsu - ale vůbec nevyužili potenciálu tohoto nápadu - v podstatě z hrdiny udělali jen žabáka. Závěrem se dovíme, že Carter ztratil ženu - tady si samozřejmě našel náhradu. Šťastný konec. ....dal jsem 3 hvězdy v podstatě kvůli 3 bodům: Alespoň pokus využití rozdílných gravitací, bohové přiznávající cílenou manipulaci s ostatními, a jako hlavní důvod - vydržel jsem se dívat až do konce i přes bolest hlavy. ()

vincchuppo

Četl jsem původní komiks. Ten se mi líbil více. Film je obyřejná fantasy tuctovka přeplácaná efekty. Ne že by mi efekty vadili, mám je celkem rád, ale tento snímek mohl být pojmut úplně jinak režijně. Takhle vznikl jenom další, krásně barevný, rodinný fantasy, kde od začátku víte, co vás čeká. PS: Hudba je jako okopírovaná od Johna Williamse, bitky v aréně jsou rozhodně lepší ve Spatrakovi, a skákat umí lépe Hulk než Carter. To, že vzali retro koncept, neznamená, že ho musejí stvárnit tak popově, kruci! Starý komiks sice působí celkem najivně, ale v tomto filmu najivita zabíjí včechno ostatní. Jako čtenáře mě to docela mrzí. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády