Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

Hyger odpad!

Toto jsem mylně považoval za Jakubiskův film Bathory. Ale kdež... Trapné softcore, které jsem proklikal a po pár minutách vypnul. Velice zoufalé zpracování, dobová autentičnost žádná - bobr nikde, ale medvěd v lese na ňadra medem mazaná číhá. ()

Chundys

Upřímně viděl jsem větší sračky! A to že dokážu na ty hovadiny koukat, protože jsem sebetríznitel a aby bylo hodnocení plnohodnotné, tak se snad film musí dokoukat ne?! Ano hudba byla otřesná a i příběh, ale za ženský prostě alespoň tu hvězdu dam! ()

merigieren odpad!

Tak sem se těšil na bathory :-) a uzmul jsem něco jiného a odpudivého. V počátku mi to připadalo mírně divné, hlas velmi nepřirozený, děj zavánějící lesbickým pornem, po 20 minutách už jsem začal googlit a zjistil pravdu o tom to hnusu. Chvíli se na hezké holky jež se olizují a mažou dá koukat, ale časem to začne být nuda, když se k tomu přidá hudba za níž by autor zasloužil bolestivou smrt, vzniká odpad. Když už hodnotím, tak přidám několik postřehů: když by dali té mučednici pšestí do nosu, určitě by získali více krve než jejich způsobem, dále kočár zastaví náhodně u lesa a jako na potvoru tam je na stromě přivázaný kůl pro křižování. Tak a teď du rozdavat bany na DC :-) ()

gumbo odpad!

Erotický film co nemá erotický náboj...a ještě k tomu bez děje...bez ničeho...od Simandla...co více k tomu říci než... ODPAD! ()

Romeo5 odpad!

To snad ani není třeba rozebírat, není co hodnotit. Stejně bych hodnotil i kdyby to byl jen erotický film ale tohle je skoro drzost. ()

mi-ib

Stupidní eroťárna, která se snaží vydělat na letošní premiéře filmu Bathory. Neříkejte mi, že tahle blbost vyjde jentak náhodou zrovna, když má Bathory premieru. Kdo si tady pustí trailer, uvidí vše co se tam vlastně stane osekané o erotické scény, avšak o které jde především, či né? Jedna hvězda za pěkný holky. ()

asfalt odpad!

Týmto by som sa rád ospravedlnil všetkým filmom, ktoré som ohodnotil ako "odpad". Verte mi, nič horšie ako toto neexistuje. ()

parabellum odpad!

Celý snímek schrnu jednou prostou větou. Lesbické rádoby porno bez akce. Nejvěčí vzrůšo je, když si navzájem pohladí "kozy". ()

Luczynkaaa

Tak trochu porno. Co víc na to říct?! Měla jsem období, kdy jsem vyhledávala věci o Alžbětě Bathoryové a narazila jsem na tento film. Myslela jsem si, jaká to bude lambáda. Pustila jsem to a už v prvních minutách jsem se opravdu zděsila. Jak tohle vůbec může někdo natočit? Jak tohle může někdo spojovat s Bathoryovou? Hnus, hnus, hnus! ()

hlína odpad!

Tak horor to tedy rozhodně byl a po všech stránkách, dokonce určitě větší než autoři zamýšleli. Ale erotický film to tak úplně nebyl, ale s erotikou to přeci jen něco společného mělo, byla to pořádná 3.14čovina... ()

RajAthen odpad!

Jak řekl jeden moudrý kolega, pokud je na scéně půl tuctu spoře oděných žen a na mužského diváka to nemá žádný vliv, něco je špatně. Zde je špatně pro jistotu vše, režisér nezklamal očekávání. Nejlepší herecký výkon jednoznačně podává nešťastnice odsouzená k ubodání včelkami, nejlepší proto, že je se alespoň čemu zasmát. ()

RypavaDvojka odpad!

Děj (dáli se to tak vůbec nazvat) by se vešel klidně na 20 minut. Film zblouhavý, utahaný, nezajímavý a vážně je řazen mezi pornografické? Vždyť to bylo takové české porňo… Tváří se to že něco bude a ono … nic... Nechtít zkouknout celý žebříček nejhorších, tak na to nehrábnu ani lopatou. Vyhnout se obloukem. 0% ()

DjMetal odpad!

Podla mna,Nedorobene lezby pečko. Tie holky boli ze fakt pekne,ale kde v tej dobe mali vyholene fune??:D:D....jezisi...ja som skoro umrel pri tomto filme...ak sato da tak nazvat... ()