Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

Luczynkaaa

Tak trochu porno. Co víc na to říct?! Měla jsem období, kdy jsem vyhledávala věci o Alžbětě Bathoryové a narazila jsem na tento film. Myslela jsem si, jaká to bude lambáda. Pustila jsem to a už v prvních minutách jsem se opravdu zděsila. Jak tohle vůbec může někdo natočit? Jak tohle může někdo spojovat s Bathoryovou? Hnus, hnus, hnus! ()

bari68 odpad!

Aj keď podľa hodnotenia by som si tento film pred začiatkom a s vedomím 6-tich percent ani nepustil ,tak Simandlova Báthoryčka po eroticku mi nedala pokoja.Teraz akože neviem, čo týmto chcel ten ,,režisér,, Simandl povedať a neviem, prečo vlastne natáča jeden brak za druhým.Nechcem sa ,,opičiť,, a stáť v jednom rade s ostatnými s podobným názorom, ale kto film zhliadne, dá mi za pravdu.Dej absolútne nulový ,kostýmy ako z cigánskeho bálu , rozpočet vzhľadom, že sa natáčala v jednom ateliéri asi musel byť ultralacný....Ako softporno by ešte ušlo,aj keď režisér asi ani nevie ,že v 16.storočí neboli ešte silikónové prsia, by mi asi povedal, že v 16.storočí som tiež nebol režisérom ...a terazky hej! ()

ostravak30

Po kolikáté už se musím ptát, kde ti umělci berou na tohle prachy? Dejte mi je a natočím minimálně o pár procent lepší film. Protože zde se těžko jmenuje, co je vlastně dobře. Snad jen ty hezké české holky. Alespoň to pozitivum, že za hezkýma holkama se jezdí zase tady. Nicméně, abych to zkrátil. Už od počátku je zde naprosto neposlouchatelná, příšerná a uši devastující hudba - ještě, že je film tak krátký. Pak máme další věc a tou je scénář. U podobného typu filmů je to zcela běžné a tak jeho děsivě špatná kvalita nepřekvapí. Tak jako tak by se dalo říct, že kdyby byl příběh trochu propracovanější a nebyl tak jednotvárně nezáživný, možná by to dotáhl snímek na více procent. Přitom začátek není nejhorší. Ale desetiminutový záběr na jedoucí kočár nebo přivazování dívky značí, že buď nezbyly na střihače peníze nebo to byl nějaký flákač. Do hororu to má daleko, neboť tam se snad mohl divák bát jen toho, kdy zas někdo promluví a jak příšerné bude to, co říká. A do erotiky? Kromě pár prsou, které dnes už vidíte i v běžné komedii vysílané v osm na všech stanicích, nebylo vidět nic, ani ty erotické scény nebyly pořádné. A polévání medem a krví a pak to slízávání zase žádná valná erotika na rok 2008 není. Trochu to spíš připomíná devadesátkové erotické filmy vysílané po půlnoci na Nově. Takže ani v tomto ohledu to nebylo dotažené. Vznikla z toho nějaká kaše, která není ničím. Jedině snad více než šedesáti minutovým utrpením. Ale diváka! ()

-ELFKA- odpad!

Ochraňujte nás, všetky božstvá sveta pred rádoby-filmovými počinmi Šimandla-pána samotných filmových pekiel!! Pre tento jeho hanebný počin neexistuje dosť silná kliatba!! Neverím, že niekto niekedy už tento "film" pozeral uplne celý. Ja som ho musela po prvých 10minútach začať preklikávať, cez množstvo naozaj neznesiteľných scén. Také zlé zábery ste zaručene ešte nevideli. Aj to najlacnejšie a najdementnejšie porno by si oproti tomuto zaslúžilo pOrnSCARA. ()

honajz2 odpad!

Lloyd A. Simandl... Nechvalně známá legenda pro všechny, co se aspoň trochu vyznají v českých hororech. Chtěl jsem tenhle skvost vidět, abych věděl, jak ty Simandlovy filmy skutečně vypadají a chtěl jsem vědět, jestli najdu ještě větší filmové dno, než jsem viděl doposud. No, asi takhle... nebylo k tomu daleko. Je to fakt něco strašného. Chudáka Simandla kdysi nevzali na FAMU a tady je moc dobře vidět proč - na tom filmu je ÚPLNĚ VŠECHNO ŠPATNĚ. Asi jen výběr hereček není úplná tragédie, ale jinak skutečně všechno. Nebudeme si česat hlavu špatným hřebenem - je to soft porno, žádný horor. Ale i tak to nemá žádnou návaznost, prostě sledujeme jen random scény, kde Alžběta mučí nebo olizuje nějaké ženy. Z těch taky vidíme většinou jenom kozy, ale tak aspoň je ty holky mají všechny, protože některé jinak moc sexy nevypadají. Hlavní problém je ale ten, že je to tak strašně blbě natočené, že to snad ani nikoho nemůže vzrušit. Mě to teda hlavně strašně nudilo a popravdě jsem takhle rychle film nedokoukal (tz. nepřeskákal) - za 15 minut. A ani jsem neměl pocit, že bych o něco zajímavého přišel. Občas jsem teda měl poct, že je to celé parodie, když třeba dvě "herečky" cukaly hlavou jak slepice nebo když Alžběta pronesla nějakou totálně směšnou větu. A ta hudba, proboha... hlavně ta na začátku, to bylo prostě moc :D Každopádně, teď už vím, jak moc geniální režisér ten Simandl je, co jsem chtěl jsem taky dostal a já už od toho borce nechci nic vidět. Jedna zkušenost stačila. odpad! ()