Dvě kamarádky Dominique (Alexz Johnson) a Ursula (Magda Apanowicz), odkryjí na hřbitově starověkou knihu. Tato kniha má nadpřirozenou sílu a splní v ní každou vepsanou touhu. Ursula je pomstychtivá a zničí tak každého, kdo se ji postaví do cesty. Dominique si uvědomuje, že kniha dává svému majiteli pocit nekonečné síly. Snaží se najít pomoc v kostele a dozví se, že musí zničit knihu dřív, než bude pozdě. (LIVINGDEAD)

Psychotic17

Ale tak slušné, v podstatě remake japonského Zápisníku smrti, akorát si nerdoidní japonské teenagery vyměňte za severoamerické hotties v emo hadrech. V každém případě se na to koukat dalo na můj vkus dobře a film pobavil bez nějakých výrazenjších chyb. Možná to dokazuje, že skvělou předlohu není tak jednoduché zprasit, jak se může občas zdát. 60%. ()

brasek

Na kanadskú tv produkciu slušné dielo (netočila sa mi hlava ako z iných kanadských tv hororov) s prehnaným koncom a potenciálom iba na jedno jediné pozretie. Snímok je taká nadprirodzená mystická školská vyvraždovačka, jednoduchý príbeh bez práce s napätím a atmosférou. ()

AliceDane

Jeden z radu tínedžerských klišé filmov, kde proti sebe stojí skupina outsiderov a protivné roztlieskavačky (spravidla pod vedením nafučanej blondíny, ktorej frajer je vygélovaný mačo). Nápad je síce pekný, ale miera strašidelnosti veľmi nízka. Ale aj tak ma niečo na tomto filme bavilo a pozerala som ho celkom rada... veď také klišé má tiež svoje čaro :-) ()

AmunRa

Začátek připomíná The Craft - školní looserky proti roztleskávačkám, čarodějnictví, děsivé nehody, jen se autoři vzdělávali v Japonsku a kouknuli se na velepopulární Death Note. Bohužel pro nás japonci umí psát příběhy a ne jen omílat stokrát ohraná témata školních soupeření a satanových kleteb jako scénárista tohoto snímku. Závěr je ovšem vrcholem a vypadá jako z úplně jiného snímku - ještě mnohem horšího. Magda Apanowicz v jedné z hlavních rolí se docela snaží o nějaký projev, Brian Krause v roli kněze si zjevně nevzpomíná na své slušné výkony z podobné role v seriálu Charmed (čarodějky) a jeho výkon je ubohý. ()

Pollini

Film, který ani tak není o ďáblu, jako spíš o zlých roztleskávačkách. Spíš mi to připadá jako teenagerovská vyvražďovačka typu noční můra v Elm street.Nevím, čím to je, že mi to přijde tak neprofesionální, asi je to nepropracovaným scénářem, je to takové nevyužité téma, škoda. ()