Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

Hannibal92

Jednu hvězdičku za Ústí nad Labem, jednu za Golf a jednu za snahu. Neni to úplně špatný film, místama mě i bavilo se dívat. Jako celek je Veni, vidi, vici docela slušný snímek, který se dá vydržet pokud máte náladu jen na něco obyčejnějšího při dlouhém večeru. ()

snoopik

škoda mluvit na českou kinematografii slabý podprůměr - asi jediná věc co se mi líbí je že zapomněl na bráchovo první den ve škole ... podobná zkušenost.... vstával jsem ve 4 ráno abych se stihnul vrátit a být tam s ním ()

mysiak

Nie je to nič hrozné..ale zase ani svetoborné..zástup hereckých "stars" českého neba a možno moja lepšia nálada ma prinútili dať za 2..aj keď kamera je vysoko amatérska, ale story celkom ujde...ale samozrejme radšej preferujem iné české veci ako napr. Bobule... ()

blackrain

Jedna obrovská reklama na golf a nejen na něj. Alespoň vím, kdo celý film zasponzoroval. Dvě hvězdy jsou za Bohumila Klepla, ten jediný asi opravdu hrál a roli si i zřejmě užíval, protože se mohl věnovat svému oblíbenému sportu. ()

whitas

Moc nechápu jak někdo může dát grant na natočení takového scénáře. Asi nebylo z čeho vybírat. To by bylo ale smutné... ()

slunicko2

Vítězný film v soutěži o nejhloupější jednodílnou telenovelu. 1) Nejhorší je zcela určitě scénář. Hrozná je práce zvukaře. Ani herecké výkony se divákovi k srdci neproderou. 2) Tu hvězdičku dávám Filipu Tomsovi, samozřejmě ne za jeho neherectví, ale za hezkou postavu a pěkné vlasy. V golfové čepici mu to moc slušelo. ()

rt12

Vosková figurina Filip Tomsa se snaží trefit do míčku. Aby toho nebylo málo tak se vše špatné sešlo najednou - blbý, nezajímavý scénář, příšerná režie a děsivý herci většinou obsazovaní Primou nebo z Barrandovem. ()

topi odpad!

Zábava tak akorát pro blbečky a debílky. Trapárna bez vkusu, postrádající jakýkoliv náznak inteligence. ()

Skip

Z údajné romantické komedie z golfového prostředí je pouhý sled spíše nezáživných scén, mezi nimiž se občas objeví něco lehce koukatelného, ale to zase rychle pohltí další s těží koukatelná scéna. ()

maverick10

Nenavidim ceskej film . . . . !!!!!!!!! Kdy se sakra cesi nauci natocit poradnej film. Je jen par vyjimek, ke kterym ovsem stab v cele s Pavlem Goblem, rozhodne nepatri. Si snad mysli ze kdyz se jim tam projde v zaberu Karel Gott tak uspech je zarucenej. Komercni kravovina, kde na vas ciha v kazdem zaberu nejedna skryta (teda moc neskryta) reklama. To vsechno jde na ukor samotneho filmu. Scenar Vam napisu sam na hajzlu v poledni prestavce na roli toaletniho papiru a verte mi, ze bude hodnotnejsi nez tenhle lacinej navonenej papirovej kapesnicek. A co ten presladkej zaver? To na golfove hriste radeji mohli navozit tatry s cukrovou vatou a natocit radeji to. Vsechno je citelnejsi nez materidouska, naivni, prvoplanovy a plne lacineho sentimentu, ktery by rozbrecel snad i plysoveho medvidka. Kdyby se to snazili natocit ve stylu Caddyshacka, nebo Legend of Bagger Vance. Ale to ne, ani jedno ani druhy, namisto toho stred, kterej nepobavi ani nedojme, jen nasere fanouska dobreho filmu. Hvezdicka je jen za povedenou hudbu. . . ()

M.i.k.e

další z řady hodinu a půl dlouhých reklam,trošku mylně prezentovaných jako komedie a navíc ještě romantická.Aspoň,že s tím golfem tvůrci nekecali...20% ()

HappySmile

Taková hrůza to zase nebyla, jak to podle zdejšího hodnocení vypadá. Prostě normální českej film - průměr. Samozřejmě příběh o tom, jak chudý chlapec ke jmění a slávě přišel a pomohl své mamince, je námětem taková pohádka a nic originálního na tom není. Já jsem od toho ale nic nečekala, takže žádné zklamání se nekonalo. Jediná věc, která byla opravdu stupidní, byly ty "NENÁPADNĚ" umístěné reklamy... to se normálně ve filmu opravdu jen tak nevidí. ()

rakovnik odpad!

Totální hrůza, film, u kterého jsem se neudržel a hodnotil pro sebe každou minutu, kterou jsem u toho trpěl. Ani nevím, proč jsem na začátku napsal, že to je film. Spíše je to reklama, a to pořádně dlouhá. Vrcholem nechutnosti je, když ve filmu točili reklamu na nejmenovanou cestovku a to dokonce ještě několikrát opakovali jako zkažený záběr. Žeby film o točení reklamy? Češi vůbec nepochopili, co je to product placement. Cpou reklamu všude a totálně tím bourají příběh. Hlavně abychom si všimli sponzorů! I když, v tomto filmu příběh moc vybudovaný není a hlavní hrdina se dá těžko nazvat hrdinou. Spíše jsem ho kvůli jeho chování považoval za záporáka a tak můj vztah k němu i skončil...nepřál jsem mu happy ending. Co v tomhle reklamní klipu dělali Bob Klepl a Václav Postránecký, opravdu nevím...že by nečetli scénáře? ()

bourec

Začátek se ještě dá docela skousnout,ale po dvaceti minutách film upadne spíš do podprůměru a už se z něj nevyhrabe.Filip i Sandra jsou podle mě hodně nadějný herci,ale jako protipól je tady J.Kocurová,a to je teda síla,jedna facka by to nespravila.A potom kupa českejch celebrit v čele s božským Kájou,to už se mi chtělo blejt.A když k tomu přidám scény z prostředí debilních večírků český smetánky,což je pro mě vrchol stupidity,unylosti a ukázky lidský malosti tak hodnotim 30%. ()