Video Clip

všechny plakáty

maddy

Pozor hororom by som tento thajský snímok v žiadnom prípade nenazýval, jedná sa skôr o thriller krížený s drámou. Strašidelné scény takmer úplne abstinujú, zápletka je ubitá neschopnosťou režiséra akokoľvek vtiahnuť diváka do deja, zároveň sa to snaží vyzerať "ultra coolovo" (ako vačšina dnešných thajských hororov). V posledných dvadsiatich minútach sa začína stupňovať dramatická časť filmu, ktorá je síce veľmi zaujímava a konečne nepôsobí umelo - osobne sa mi posledných 20 minút veľmi páčilo, boli napínavé, dojemné a konečne som nemal pocit, že mi je jedno čo sa ako vyvinie. Bohužial to už ale nedokázalo zachrániť tú hodinu, ktorú som sa dosť nudil a v podstate sa nič extra vo filme nedialo. Súhlasim s komentárom tombaca, na papiery tento film rozhodne vyzeral lepšie. Chcelo to len schopnejšieho režiséra. Mňa však nezaujal ani jeho predošlý horor Scared. ()

tombac

Sázka na všudypřítomnou voyeuristickou mobilní technologii (odlišnou od té v dalších "mobilních" asijských horrorech Phone a trilogii One Missed Call) se v případě podprůměrného thajského Video Clipu jeví zajímavě maximálně tak na papíře. Průhledný a unylý děj postupně infiltrují melodramatické prvky a ačkoliv film díky nim ke konci paradoxně nabývá na kvalitě, na výsledném rozpačitém dojmu moc nezmění. ()