Sněhurka (ne)šťastná až navěky

• USA Happily N'Ever After 2

Jeden ze dvou pomocníků Čaroděje opět způsobí, že v pohádkovém světě nastane nevyváženost mezi dobrem a zlem. Tentokrát ovlivní příběh Sněhurky, jejíž matka je milována v celém království pro to, jaká je. Bohužel už nestihne předat Sněhurce důležitou výchovnou radu, v čem tkví její oblíbenost. Ze Sněhurky se po matčině smrti stane povrchní hvězdička společenských akcí, která si myslí, že obliba matky tkvěla v kráse a publicitě. Tajemná dáma požádá Rumpelcimprcampra, aby zařídil změnu její podoby na Sněhurčinu matku, a poté okouzlí krále svým zjevem. A protože jí Sněhurka nezapadá do plánů, vymyslí lest, jak ji ... (oficiální text distributora)

Pythonator

Émerický výplach, z kterého srší i německá nefilmařská debilita. Jedna hvězda za morální ponaučení a za sirotčinec Deset malých černoušků. ()

sapito odpad!

Nevím přesně pro jakou věkovou skupinu byl tento film vytvořen. Pro předškolní děti je absolutně nesrozumitelný. Příběh nemá se Sněhurkou nic společného, mohlo se to takto brutálně naroubovat na kdejakou pohádku. ()

Hystory

Najviac ma štve, že rozprávkový svet je taký pestrý a je tu toľko možností.... Tu tvorcovia vybrali ošúchaný príbeh Snehulienky, a veľmi špatne ju vyvrátili. Kúsok viac snahy a mohol vzniknúť film, ktorý sa pohode mohol pobiť so svojimi bratmi v kinosálach. Animáciu nehodnotím, lebo vedome nedosahuje úroveň, totižto film vznikol len pre požičovne, takže nepredpokladá nijakú kvalitu! Dajte mi pero a papier, a napíšem takú paródiu na rozprávky, že bude nominovaná aj na Oscara! ()

Martin29

Předchozím dílu jsem dal 2 hvězdy tady jdu výše. Některé postavy se vrátily (opět trapný a zbytečný Rumplcimprcampr,vlci, víla kmotřička ti dva trapáčtí kouzelníci atd ). Humor je na podobné úrovni jako první díl (takže buď žádný nebo minimální) ale děj je zajímavější.Naopak chválím hudbu, která je lepší než v předchozím díle. P.s. to zrcadlo vypadalo jak Lenin, že by inspirace :-). Jinak potenciál byl daleko výše tolik zajímavých postav a žádná výrazně nevyužita. ()