Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (238)

Na cestě po Texasu (2008) (S04E21)

Nepředstavujte si něco jako Texas v seriálu Dallas, představte si úplně to samé. Chlapi ve velikých kloboucích, na autech rohy z býka apod. Prostě tohle jsou velmi bláznivé končiny. ()

Na cestě po Mauriciu (2008) (S04E22)

Mauritius je tak trochu zapomenutý kousek země, alespoň tím, že tam nemíří desítky milionů lidí, což by asi tento ostrov potopilo pod moře. Ale díky tomu je tam proč jezdit a vidět vše co nabízí. ()

Na cestě po Antigue (2008) (S04E24)

Velmi povedené, hlavně "obrázkově", hned bych se tam rozjel. ()

Na cestě po Jižním Tyrolsku (2008) (S04E25)

Zrovna tohle se nějak extra nevydařilo. Nebo si to alespoň myslím. Dle mého je tam možné vidět mnohem víc. ()

Na cestě po Zanzibaru (2008) (S04E26)

Opravdu veliká exotika je pro Čecha Zanzibar. Ale o co větší exotika, o to větší překvapení, jací jsou tam lidé přívětiví. ()

Na cestě po Maltě (2008) (S04E28)

Na Maltě je poměrně příjemně. A právě tahle pohoda z tohoto jednotlivého dílu cestovatelského cyklu působí velmi silně. ()

Na cestě po Burkině Faso (2008) (S04E29)

Asi takto, nechtěl bych tam být, myšleno v té zemi, ale chtěl bych se tam podívat. Je tam toho evidentně hodně k vidění. ()

Na cestě po Senegalu (2008) (S04E33)

Nikde jinde než v severní Africe jsem nebyl, ale tohle mě skutečně láká. Už jen kvůli přírodě, která je tam prostě neskutečná. ()

Na cestě po Sydney (2008) (S04E34)

Australské Sydney je taková oáza v poušti. Stačí vyjez padesát kilometrů mimo a poznáte, že tomu tak skutečně je, tedy hlavně směrem od pobřeží. ()

Na cestě po Ontariu (2008) (S04E36)

Kanada je opravdu krásná. Už jen tím, jak nejsou nikde obrovské masy lidí a příroda tak díky tomu nedostala na frak. Je pak se na co dívat, čím se kochat a kam vyrazit a že je to toho opravdu spousta. ()

Na cestě po Atitlánu (2008) (S04E37)

Do té doby, než jsem viděl v Atitlánu Bartošku a Donutila, jsem vůbec netušil co to je a jestli se to náhodou nemaže na chleba. ()

Na cestě po Novém Skotsku (2008) (S04E39)

Opět Kanada, která je vlastně malebná za každého počasí. Přesto se ukazuje, že své kouzlo má především v zimě, která vám tak nějak přijde k této zemi jako hodící se. ()

Na cestě po Gambii (2008) (S04E40)

Gambie je nejmenším státečkem Afriky, ale to nic nemění na tom, že je v ní plno zajímavého. ()

Na cestě po Jeseníkách (2008) (S05E01)

Jeseníky mě nefascinují, alespoň ne nijak zvlášť. Daleko více koutů naší malebné minizemičky mě "baví" rozhodně více. ()

Na cestě po Krušných horách (2008) (S05E02)

I když už je všichni známe, pořád je na co koukat. I to hodně charakterizuje tuhle část naší země. Ale žít bych tam nechtěl. ()

Na cestě po Lašsku (2008) (S05E03)

Kopřivnice - Tatrovka, to ale není dobrá vizitka pro Lašsko. ()

Na cestě po Chodsku (2008) (S05E04)

Vcelku průměrný díl, který nabídne asi takový největší vícuc ze všeho. Trochu ale pak máte pocit, že to je málo. ()

Na cestě po Mostecku (2008) (S05E05)

Nemám rád příliš tyhle "tuzemské" cestománie. Trochu mi připadá, jako kdyby už neměli kam jezdit. ()

Na cestě po Českém středohoří (2008) (S05E06)

Naprostá nuda, tak by se to také dalo charakterizovat. Škoda, že se tvůrci nezamysleli nad tím, že tohle asi každý z nás zná a to až moc dobře. ()