Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele Likan7 k tomuto seriálu (15)

Na cestě (2006)

Můj milovaný cestopis. Díky neopakovatelnému duu Bartoška - Donutil jsem navštívil všechny myslitelné kouty naší planety. Viděl jsem všech (zatím) 587 dílů. A už rok žádný nový nevznikl. Nevím, jestli je pořad u konce nebo ne, každopádně díky neopakovatelným záběrům, hudbě a tady těm pánům jsem si užil každý díl. I ty, které zůstaly v Česku. Jiří, Miroslave, děkuji! ()

Na cestě po Mosambiku (2007) (S04E01)

Dokument jako takový asi za 3, jenže kde jinde zazní v jednom pořadu melodie Vangelise, Mikea Oldfielda a OST Pána prstenů?! ()

Na cestě po severním Laosu (2009) (S06E19)

Spíše asi 3*, ale za dres Rooneyho na začátku musím jít výš :-) V Laosu mají vkus na fotbal. ()

Na cestě po Calvadosu (2014) (S15E17)

Jeden z nejhezčích a nejzajímavějších dílů Na cestě, co jsem zatím viděl. ()

Na cestě po jihu Litvy (2016) (S18E05)

Už jsem se bál, že u mě ztratil tento pořad své kouzlo. Poslední díly, co jsem viděl byly takové průměrné až podprůměrné. Jsem moc rád, že to není pravda. TOHLE je přesně díl, kvůli kterému na Na cestě koukám. Nádherná scénérie, zajímavé záběry, a když přemýšlíte, jestli dáte 4 nebo 5 hvězd, pustí Vám v poslední minutě dojemnou hudbu s krásnými záběry (tentokrát na čápy) a...pak je to jasný :-) ()

Na cestě po Aljašce (2016) (S18E08)

Jeden z nejlepších dílů. Krásný hudební doprovod a záběry! ()

Na cestě po severozápadním Lomboku (2017) (S19E06)

O tomhle tenhle pořad je. Krásná místa, majestátní, nádherné záběry, lidé, příroda, cizokrajné země, skvělá hudba. TOHLE je Na cestě :-) ()

Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu (2017) (S19E09)

Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu mi zase jednou připomnělo proč mam tenhle cestopisný seriál tak rád. Příjemné hlasy pánů Bartošky a Donutila a úchvatná příroda. ()

Na cestě po západním Bhútánu (2019) (S20E28)

Jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších dílů. Když člověk vidí život v klášteře, obklopí ho zvláštní pocit... Nemáme si opravdu na co stěžovat. ()