Epizody(13)
-
Hilflose Helden (E01)
-
Sex mit dem Ex (E02)
-
Ungeduscht und deprimiert (E03)
-
Freier Fall (E04)
-
Drittel-Life-Crisis (E05)
-
Ihr scheiß Sterne! (E06)
-
Heul doch! (E07)
-
Geh ran! (E08)
-
Frauen und Singles zuerst (E09)
-
Hatte ich Sex? (E10)
-
Feindliche Übernahme (E11)
-
Warum immer ich? (E12)
-
Fummeln is nich! (E13)
Hrají
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Florian David Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Daniela Preuß
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Julia Stinshoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Max Gertsch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Matthias Schloo
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Cecilia Kunz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Tobias Kasimirowicz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Collien Ulmen-Fernandes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Maria Herbst
Západní Německo
Lena Beyerling
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Lilian Klebow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doreén Dietel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Charlotte Bohning
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaus Zmorek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gunda Ebert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)