Karen Cook byla úplně obyčejná středoškolačka. Noc, kdy jako jediná přežila běsnění sedmnáctiletého maniaka, jí ale převrátila život naruby. Dalších jedenáct let prožila ve strachu, že se zabiják s přezdívkou Basement Jack ocitne znovu na svobodě. A nemýlila se: přichází rok 2006 a Jack vinou formální chyby opravdu opouští vězení. O rok později se v okolí Downers Grove začínají množit brutální vraždy, které nápadně připomínají Jackův rukopis. Karen si brzy uvědomí, že se Jack vrátil, aby dokončil své dílo. Má jedinou možnost – zabít ho dřív, než on zabije ji. (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Vykrádačka iného veľmi podobného filmu !!!....napriek tomu je to však ešte pozerateľné, akurát tomu chýba moment prekvapenia, lepšia atmosféra, či dáke nové prvky....* / ** ()

Danny F.

To už tu jednou, dvakrát.... bylo. Bez atmosféry. Zkopírovaný Jason Vorhees a Michael Myers v jednom. Vše tomu nasvědčuje: maska, mačeta a děj. Tak nevím so si o tomto filmu mám myslet. Vcelku dobré vraždy. Triky místama směšně animované. A co ty potoky krve? 10% ()

Kosmik 1

Asi všeho všudy dvě scény, kde se divák může alespoň trochu bát. Dvoumetrový maniak s mačetou v ruce vypadá občas v pološeru hrozivě. Jinak se jedná o tuctový horor s příliš lacinými triky a blbým koncem. 35% ()

jenik71

Nic moc. Krev sice teče, avšak filmu chybí ta správná hororová šťáva. Samotný zabiják mě nijak nepřesvědčil a mezi elitu typu Jasona Vorheese nebo Freddyho Krugera se rozhodně nezařadí. Nejhorší je asi fakt, že Maniak působí v mnoha ohledech jako amatérská a nedotažená filmařina. Samotný závěr dává tušit, že může být i pokračování, o které já nestojím. ()

kikakrystof odpad!

Toto jsem si pustil jen omylem. Myslel jsem, že se jedná o maniak(2012), bohužel se tak nestalo. Viděl jsem asi 20 minut, ale už jenom ty efekty mi vše o filmu řekli. Takové efekty dokáže i ňouma v Adobe After Effects. ()

Holina

Já prostě nemůžu dát míň. Tragédií filmu jsou laciné ...ne pardon ...přímo trapné triky. Jinak ale konstatuji, že Jack Riley je dvoumetrové démonické hovado, které se pro roli maniaka výborně hodí. Navíc se dá říct, že to má i dobrou atmosféru, ale možná mi film prostě v tu chvíli jen sednul. Anebo jsem unavený z Krvavého potoka, Řezníka a dalších podobných slasherů, které už se nedají pořádně stíhat sledovat. ()

Hyb_rid

Nehledě na to, že už jsem to někde viděl, protože ona každá vyvražďovačka vykrádá nějakou předchozí, mě tahle konkrétní docela nudila. Překousl bych ty otřesný efekty, ale tempo filmu je prostě a jednoduše uspávací, o nějaké atmosféře nemůže být řeč a tak si aspoň přidám jednu * za poměrně atraktivní hlavní hrdinku :-)) ()

Matros

Zoufale nudná záležitost, která navíc obsahuje naprosto nezajímavého zabijáka (což je podle mě u slasheru hodně špatné). Četl jsem o tom, že scénář k tomuto filmu se připravoval 18 let, a to se mi zdá naprosto záhadné, protože film spíše vypadá jako slepenec různých scén. Vraždy jsou nezajímavé a odfláklé. Konec musel být jasný snad každému kdo má ze žánru už něco nakoukáno. Velice slabá jedna hvězdička pro film, po jehož shlédnutí jsem byl naprosto vyčerpán. ()

Ronaldo79 odpad!

Snad nikdy se mi nestalo, abych musel film, tak vytrvale tlačit do konce. Bývám hodně skoupý na odpady(všeho všudy teprve muj čtvrtý), protože vždy v daném filmu naleznu alespoň slovo(a) chvály, zde jsem žádné nenašel a vlastně se mi ani nechtělo. Je to zasloužený odpad a doufám, že ho mám na dlouho dobu vyčerpán. ()

Hapretor

Další z řady nespočetných "hororů" na jedno shlédnutí. Jen na zabití času a případně uspání. Nečekejte, že se budete bát, bavit nebo smát. Toto patří do sorty filmů, které jen zkouknete a vypnete. Hned jej zapomenete a musíte si pustit něco lepšího, abyste nebyli tak zklamaní. Dají se charakterizovat jednoduše dvěma slovy: NUDA a DEBILITA. ()

Heroine odpad!

Tenhle horor není vůbec strašidelný! Zase jenom jedna nesympatická blonďatá čůza, jeden slabý záporák, pár cákanců krve, a pár mrtvejch policajtů. ()

robo7773 odpad!

Kardinálna konina, o ničom, trápne, absolútne ma to nebavilo. Niektoré scény pritiahnuté za vlasy, akože súboj toho maniaka so ženskou, ktorá to vyhrá, potom ako príde Jack na policajnú stanicu a všetkých porieši. Ozaj otrepané, nudné.a spracovanie na úrovni materskej škôlky. ()

Johny M.

Asi jsem docela nenáročnej, ale nezdálo se mi to zas tak špatný. Kvallita nic extra, ale co se týče kvantity vražd, tak i Michael Myers byl amatér :D Bylo to sice dost laciný, ale nebejt těch ubohejch počítačovejch blesků (dělanejch snad na starym atárku), který tam měly bezmála hlavní roli, dal bych i 3* ()

Alexandre

Hodně slabá podívaná. Ztvárnění vraha nestálo za nic, chování postav nebylo dvakrát logické, chyběla tomu atmosféra. Snaha byla, příběh se mi zdál docela zajímavý, ale to by asi tak bylo vše. ()

josieaddms odpad!

Co tohle bylo? Nelogické, nestrašidelné, absurdní, nepravděpodobné, trapné a přitažené za vlasy. Zabiják vypadal jako neučesaný Chris Cornell, a hrdinka byla nesympatická husa. Vůbec to nedávalo smysl, a jednotlivé části do sebe nezapadali, konec byl jasná podspásovka pro diváky, a nikdo se neobtěžoval s vysvětlením natož s nějakým logickým odůvodněním celé věci. Někdy mi připadá až vtipné, jak příšerný horror je někdo schopný natočit. ()

John80

Psychopat vrazdiaci ľudí , snaha polície ho chytiť a vyšetrovanie. Thriller s hororovou atmosférou a napätím. Nerozumiem tomu nizskemu hodnoteniu, za mňa 3* ()

beso74

ja som to vedel, podmienené Pavlové reflexy fungujú aj u ľudí, špeciálne vrahov. Stačí istý druh podnetu a oni idú vraždiť, samozrejme najradšej hneď celé rodiny, veď nie je nič krajšie ako slastný pocit z dobre vykonanej práce. Má to však jeden háčik, vrah síce imituje Michaela Myersa (nemyslím tým istého zubatého komedianta), ale jeho najlepším priateľom nie je starý dobrý kuchynský nôž, ten sa mu proste máli. Radšej si odskočil k susedovi z mokrej štvrte, Jasonovi a požičal si jeho mačetu, predsa len je dlhšia, dostane ňou ďalej, čo by mohlo byť aj zaujímavejšie. Nanešťastie mu chýba nejaká ta invencia a čaro osobnosti, je to len nejaký odrastený Kuko, ktorý má už plné zuby detí a tak sa šiel zabaviť trošku iným, dospeláckejším spôsobom. Namiesto toho však len nudí diváka. a tak sa vrátim k tým Pavlovým reflexom, má ich aj divák, mám ich aj ja, keď sa najbližšie dotkne moja ruka s filmom obsahujúcim mená ľudí podpísaných pod týmto trápnym slasherom, hneď dostanem silný elektrický výboj, ktorý uzemní moju zvedavosť pustiť si to... ()