Karen Cook byla úplně obyčejná středoškolačka. Noc, kdy jako jediná přežila běsnění sedmnáctiletého maniaka, jí ale převrátila život naruby. Dalších jedenáct let prožila ve strachu, že se zabiják s přezdívkou Basement Jack ocitne znovu na svobodě. A nemýlila se: přichází rok 2006 a Jack vinou formální chyby opravdu opouští vězení. O rok později se v okolí Downers Grove začínají množit brutální vraždy, které nápadně připomínají Jackův rukopis. Karen si brzy uvědomí, že se Jack vrátil, aby dokončil své dílo. Má jedinou možnost – zabít ho dřív, než on zabije ji. (oficiální text distributora)

Oudee33 odpad!

Tak tohohle maniaka jsem si fatálním omylem stáhnul místo Maniaka z 2012 a marně hledal jak Wooda tak důvod, jak tomu kdosi mohl dát víc jak jednu hvězdu!!! Tenhle film je fakt mimo! Ubohých 10% ()

Cortesz odpad!

Nic jsem od tohoto "rádoby krváku" nečekal, a taky jsem nic nedostal, takže jsem nebyl ani zklamán.Aakorát mě mrzí, ta ztráta času. Tento "rádoby krvák" by se rád zařadil do "B" kategorie hororů, ale na to nemá ani v nejmenším. Sice je zde pár hodně krvavejch gore efektů, které působí dobře, ale to nestojí za řeč. Dějově je to spíše k smíchu, těžké vaření z vody, slátanina všemožných, 100x lepších hororů této tématiky. Herci a jejich herecké výkony na úrovni ochotníků z "Horní Dolní", a to ještě hodně těch špatných. Celkově strašná bída a basolutní ztráta času. ()

Xeany odpad!

Hloupě jsem naletěla na to, že jsem si myslela, jak se dívám na psycho s Frodem Pytlíkem... ovšem někdo se asi náramně baví tím, že na netu dává pod názvem Maniak (2012) (opravdu ti díky, neznámý škodolibý člověče!!!!!!!) tuhle neskutečně céčkovou, pitomou hovadinu... fakt jsem nic horšího dlouho neviděla. Co ty šílený efekty, debilní dialogy, prostě strašný úplně všechno??? Jsem naštvaná.... ()

honzic

Podprůměrný horor zaujme pouze několika úryvky, jinak nic moc nápad, kamera, slabé efekty a velmi slabé herecké výkony vše kazí. Hodnocení: 25 % ()

djbarrel

Chtěl jsem dát Odpad! ale nakonec jednu hvězdu filmu nechám. A sice za to, že jsem neusnul. Je to hrozná nuda a děs. Maniakovo řádění jakž takž ujde, i když je trochu moc digitální, ale vrah nemá žádný charisma, vypadá spíš jak nasranej bezdomovec a to filmu moc nepřidá. Když přidáme trapnýho poldíka a kravku co myslí že všechno zmákne sama, ale jde jen z průseru do průseru, tak se opravdu k Odpadu! blížíme. A ještě nesmíme zapomenout na pana domácího, to je taky kousek. Ale nebudu se rozepisovat, nemá to cenu. Postavy jsou dementní a příběh jakbysmet. Z nějakého důvodu se to, ale dá přežít a proto dám 10 % ()

chraap odpad!

Je pravdou, že být fanouškem hororu je docela rachota.. Kupříkladu tento., Že na jeden dobrý horor připadá třicet špatných, na to už jsem si zvykl.. Kupříkladu první scéna.. Kdo z vás si půjde užívat sex do automobilu na zahradu vašich rodičů, kteří jsou momentálně doma, a nechá si k tomu pustěné rádio s regionálními zprávami?.. Asi tak.. Bože můj.. ()

Scenixia

Pár dobrých věcí v tomto filmu bylo... Matka byla husto-přísná. Mít taky takovou, tak tady taky asi běsním s mačetou a vraždím všechny na potkání. Jinak to byl hodně slabý snímek. Scény s nožem a mačetou byly odbyté.. Pokud jde o horror, je hloupé, když si divák všimne, jak ho "jako teď zapíchnu" a zase jdu dál ... No NE! ()

Brooxen

Nejsem moc vyznavačem tohoto žánru, ale přesto jsem si každých 5 minut z prvních 30 minut filmu říkal, že tomu dám šanci a že to nebude snad tak zlý. V druhé polovině filmu jsem si připadal, jako bych na chvíli usnul a vzbudil se do úplně jiného filmu. Snaha o vyvolání napětí byla vystřídána totální fraškou. Špatní herci, mizerné triky a ještě horší scánář s mizerným zpracováním. 1* za pokus o vyvolání strachu. ()

Tak.normal

Proč si stále tvůrci myslí, že do každýho (brw. špatnýho) hororu je nutné nacpat scénu s vyhřezlými vnitřnosti? Hvězdičku ale dávám právě za to, protože právě u scény, kdy se policajtka snaží "pochytat" vlastní střeva a nacpat je zpět, mě jediná pobavila. Kdybych nebyla zvyklá filmy nevypínat, ale vydržet až do konce, musela bych to vypnout po prvních dvaceti minutách, maximálně. Takhle to bylo zbytečně strávených 93 minut. ()

TT1905 odpad!

Pokud by tenhle film měl získat nějaké nej, pak jedině jako nejhorší film jaký jsem v poslední době měl tu možnost (smůlu?) shlédnout. Naprosto neoriginální film, který si hraje na něco čím není. Hloupý příběh, trapně nudné charaktery postav a otřesné vizuální efekty dotváří vskutku děsivou podívanou. Jediné co vás donutí dokoukat "film" do konce je zvědavost, jestli to může být ještě horší. ()

hajner odpad!

Úbohé,zúfalé,chudobné,otrasné,odporné,škaredé,nechutné,nehorázne,hanba,kliatba,grcka,šabľa,tyčka,humus,stupidizmus,blivajs,zvratok,nedotiahnuté,trápne,najtrapošnejšie,najidiotskejšie,najdebilnejšie,najhoršie,najnevhodnejšie,najlacnejšie,najnezaujímavejšie. ()

Brunetgirl

já u filmů nenávidím nelogičnost a ta tento film provází od počátku do konce, líbil se mi hlavní hrdina (policista) - obyčejný chlápek, ale na mě působil hrozně sympaticky, toť asi vše, čemu bych připsala kladný body...a jinak jo, bála jsem se jít nahoru spát bez rozsvíceného světla:) ()