MacGyver - Útěk (1986) (epizoda)

Náš mac sa pokúša zachrániť hošana z pod spárov pekných kuriev ale napokon zistí, že zachraňuje kurvu. Príjemný diel, len škoda, že tá ženská nakoniec zmenila stranu.

MacGyver - Pomalá smrt (1986) (epizoda)

Síce pomalá epizóda ale má svoje plusy. Jednak tu máme krajinu Orientu (pravdepodobnosť, že to bolo fakt točené v Indii je nulová ale to je jedno), jednak prekvapí odhalenie jedného záporáka, a naozaj coolový detektor lži. A aj tá linka s jednorukým doktorom nie je na zahodenie.

MacGyver - Ošklivé káčátko (1986) (epizoda)

Námet super, len to prevedenie pokulháva. Slečinka dosť otravná, zúčtovanie so záporákmi slabé, riešenie so strelami super kebyže nám nepredostrú teóriu a potom si ju sami činmi znegujú (pretože povedali, že musia strely vypustiť naraz a nevypustili). Ale  pozerateľný diel o tom žiadna.

MacGyver - Být mužem (1986) (epizoda)

Náš Mac vyrazí od Afganistanu a musí čeliť nielen sovietom, ale aj Afganskej milícii. Síce nie až tak akčné ako by som čakal, ale podarené a záver má aj menšie posolstvo.

MacGyver - Pokaždé, když se usměje (1986) (epizoda)

Námetovo to síce vyznie trošku o prde ale prevedenie je celkom podarené, najmä postava Peny ktorá zrejme nemá úplne vydarenú lebečnú výplň ale  vyprášila asi celý vojenský pluk.  Zrejme ale trénovala na Bonda. Záver slušný, len ten záporák taký meh.

MacGyver - Odpočítávání (1986) (epizoda)

Na palube lode sa objavia bomby anáš Mac to musí ísť poriešiť, síce mu jedna z bômb zabije kamoša, ale behom  minúty ho to prejde a potom to porieši. Bomba teda riadne prešpekulovaná ale záporák bol jasný a ako celok slabšie.

MacGyver - Konec žáru (1986) (epizoda)

Mac musí opäť čeliť katastrofe, čo ma až tak nebaví, ale našťastie sú tu aj ľudský nepriatelia a dve zvraty a hoci jeden je očividný jak sviňa, ten druhý celkom prekvapí. Takže dávam slabé 2*.

MacGyver - V pasti (1986) (epizoda)

Macovi sa úspešne podarí zdrhnúť z východného Berlína a verím, že vtedy to bola slušná popkultúrna narážka na bondovky.  No následne musí čeliť enemákovi ktorý ho uväzní v dome. Hold ale náš Mac mu vytrie kacúra. Ale pre mňa jedna z tých slabších epizód.

MacGyver - Noční můry (1986) (epizoda)

Náš Mac dostane látku z ktorej mu zadrbáva aby od neho východní nemčúri dostali info. Nebol by to náš mac aby s pomocou svojich vynálezov a mladej slečny ktorá vyzerala trošku ako sára Connorová z wishu dosiahol svoje.