Noční promítání hororu ze 70. let se promění v peklo, kdy vrah "vychází" z filmu a ke všemu s jedinou myšlenkou: "ZABÍT VŠECHNY DIVÁKY". (LIVINGDEAD)

Hamaradža

Nesmierne blbý a nesmierne zábavný slasher, ktorý prichádza s tak plytkými zvratmi a tak lacným, no ikonickým záporákom, až sa naskytá otázka, či nebol takto príšerne napísaný no pomerne dobre natočený zámerne a vzhľadom ku krátkej stopáži a mnohým odkazom na klasiky žánru (Texaský masaker, psycho) ktoré toto tvrdenie skôr potvrdzujú, sa stáva tak kryštalicky rýdzim Béčkom, až ho nejde nemať rád. ()

Gorehound

Tu by sa hodnotenie 3 a pol hviezdičky hodilo dokonale, ale keďže to nie je možné a sympatie vyhrávajú, dávam štyri. Po technickej stránke filmu nie je možné veľa vytknúť, je tu cítiť aj nadšenie pre zábavné horrorové béčka, ale čo trošku chýba, je o stupeň hustejšia ( či inak zábavnejšia ) atmosféra, alebo napríklad aj lepší hlavný záporák. Nie je zlý ( a tu je sakra ťažké prísť s novou ikonou, takže autorom patrí veľké uznanie za snahu a parádne old school zmýšĺanie, keďže vrah správne kulhá a hlavne nosí masku ), ale jednoducho Jason to nie je. Zbraň je takisto vymyslená dobre, no za Leatherfacovu pílu alebo Cropsyho nožnice by som ju nevymenil. Samozrejme, človek sa nenudí, a výtky môžu byť čiste subjektívne ( mimochodom, aj sympatickejších hrdinov sme už v slasheroch vydeli ) a talent a snaha tu je, plus nakoniec je fanúšik horroru i rád, že má tento film v zbierke. Je to ako stará dobrá VHSka s obĺúbeným béčkom, ktorá nie je lepšia ako vaše vyšie hodnotené filmy, ale určite si ju radi pozriete znovu. ()

Flipnic

Neoriginální, ne-napínavý, ne-krvavý a zejména nezábavný slasher s výraznou příchutí nekvalitní béčkovosti ubohých horrorových 80. let ... proboha jen to ne, prosím žádný návrat do "no-gore", "čáry-máry" období slasherů pro infantilní majstreamové publikum a puberťáky!!!! Jeden z nejtrapnějších slasherů za posledních několik let. Takhle ne!!! ()

fcreading

" Sme všetci takýto." Mali by sme byť mrtvi, ale z nejakého dôvodu nikdo z nás není. Štýlová, luxusná vyvražďovačka okorenená s dobrými gore scénkami, a zároveň šialeným koncom. ktorý nás mal údajne šokovať. Vrah vyzerá celkom strašidelne, zvlášť jeho maska, vrták s ktorým prebodne každého, a nebere ohlad na nikoho, s jednou nohou chodí na krivo ale ani to mu nevadí v jeho rýchlosti. Jediné čo mi vadilo, bol ten motorkársky chlapík, ktorý mal svaly ako Schwarzenegger, škoda že ich nevyužil, s jeho pomocou by sa odtial tí ľudia dostali 80 percent. ()

Zayl

Adrenalinová jízda, která je dokonalou ukázkou hravosti a invence. Paralelně propojit dějiště vysloužilého kina s promítacím plátnem byl výtečný tah, třebaže s podobným nápadem přišel již Lamberto Bava ve snímku 'DEMONS' . Samotné kino je útočištěm zvrhlého záporáka, který svým obětem nedá žádnou šanci. K zabíjení používá vrták a navíc jeho vzhled je dostatečně působivý. Vraždy jsou sice víceméně stejné, ale technické zpracování zaručuje, že neomrzí. I proto se nezdráhám vysolit čtyři hvězdy. ()

• Internetové noviny Huffington Post zařadili snímek mezi deset nejlepších hororů, vydaných pouze na dvd. (Terva)