Na malom ostrove uprostred Egejského mora sa skrížia cesty archeologičky Valerie Cammon a štvorice mužov. Ona ako jediná prežila nečakaný archeologický objav, jej expedícia potvrdila existenciu hydry, veľkého mýtického viachlavého hada strážiaceho dávny poklad, ale žiaľ aj to, že je to tvor nesmierne zúrivý a nebezpečný.
No okrem hydry je tu ešte skupina lovcov ľudí, ktorá sleduje stopy mužov, aby ich mohla zabiť. A tak sa hnacím motorom nesúrodej pätice stáva túžba prežiť. (beso74)

EmilHS odpad!

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY: Jezte!- Co od nás chcete?- Abyste to snědli. / Chceš bojovat!? Ty chlápci maj zbraně, že by zabili nosorožce. / To je otřes půdy.- Myslíš zemětřesení? / -chlápek dusí nějakýho týpka a zeptá se: Už seš v klidu?- Sem v klidu. / Ty nemáš jméno?- NE! / Jsme na lodi?- Ne počkej! Unesli nás.- To má být vězení? Na lodi!?- To není vězení. / Chci aby si pomatovali můj zadek a ne 72 hodinový zpoždění a mizející ostrovy. / Je tu pláž a džungle, kdo pozná rozdíl? / ZMIZEL NÁM OSTROV.- JAKTOŽE ZMIZEL? TO SE SEBRAL A ODEŠEL?? ()

vesper001

Krvavá lázeň, v níž jednohubky poctivě ječí, i když jsou už na dva až dvacet kusů. Logika spí ve sluji spánkem spravedlivých, a podle zásady, že víc hlav víc ví, se mozkovny namnoží pokaždé, když tvůrci nevědí, kudy kam. Takže ke konci už je z milé hydry stohlavá saň. Triky jsou prachbídné, některé chody odfláknuté, ale snad se za ušetřené prachy štáb alespoň najedl. Z výnosů totiž jistě ne. ()

SeanLSD

Nádherne blbé dielko ! Celý čas som si predstavoval, ako by ma táto akčne-archeologicky-mytologicko-žoldniersko-príšerácka spatlanina bavila, keby nemala taký hlúpy scenár, neschopnú réžiu, škaredých (ne)hercov, trápnu kameru a strih a tupé dialógy. Hrozne by ma bavila... Námet Hydry je jeden z najbombastickejších v dobrodružnom žánri, čo som sa s nimi kedy stretol - ale vo výsledku je (prekvapivo) hydra samotná jediná, čo za voľačo stojí. ()

Campbell

Od Prendergasta jsem viděl film Parasite a ten nebyl nějak moc špatný, a bavil mě, což se ale nedá říct o Hydře. Od Syfy chanelu jsem se těšil na další horor o nějaký příšeře, což se mi dostalo, ale v dost nudným podání. Efekty mi byly ukradený ale co sakra má znamenat to zmatené pobíhání po ostrově. Buď tu běhají nějací lovci naprosto bezcharakterní nebo tu běhají nějací unesení lidi, též bez sympatií. No paráda a komu mám jako fandit. Hydře! Ale to moc nemůžu ta se objevuje málo a její útoky jsou celkem nudné a bez nápadu. Škoda pavouky a vodní havět mám daleko raději. ()

drankeryth

Cakal som, ze to bude riadna blbost, ale ono sa to dalo celkom fajn pozriet az do konca. V tomto filme sa brutalnymi scenami nesetrilo a bolo vidiet, ako hydra rada trha a prehltava ludi s chutou. Potoky krvi len tomu dodali ten spravny feeling a aj zabery boli pekne. Pocitacova hydra bola urobena dobre a nevyzerala vobec trapne, ako som uz videl v inych filmoch, kde boli uboho urobene prisery. Dej filmu bol dost tuctovy, ved lov ludi na ostrove uz bolo vyrobenych dost velke kvantum v oblasti akcnych filmov. Herci mi dost liezli na nervy a hlavne ti, ktori boli ako lovena zver. Ten cernoch bol fakt podrazdeny a stale roznasal okolo seba len nervozitu. Sem tam aj obcas povedal nieco smiesne pocas filmu ohladom zbrani voci hydre. Mam teraz na mysli, tie suciastky do pocitaca, ktore nasli v bedne. Ta situacia ma fakt pobavila:) Niektori ti lovci boli fakt extremne vybaveni zbranami, akoby isli do vojny. Hlavne ten tlsty chlap bol ozbrojeny ako Rambo. Nakoniec chudiatko hydru zdolali hlupym mecom, ktory vraj patril Herkulesovi. V jednom zabere som si vsimol, ze mec bol dost velky, ale ked ho ukazali o par minut neskor uz bol ovela mensi. Ze by sa nejako scvrkol a znova vyrastol do povodnej dlzky?:)))) ()