Horúce nedeľné kreslo pre politikov a známe osobnosti. (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Skákanie do reči vtedy kedy netreba, prekrikovanie sa, urážanie, robenie senzácií, tlačenie do hlúpostí a naopak zamlčovanie a netlačenie pri dôležitých otázkach, niekedy propaganda, no toto je čisto komerčná, účelová diskusia. Na relácie TA3 ako Debata, Klub 3 to ani zďaleka nemá. Zlaticu Puškárovú som v minulosti vnímal ako promaďarskú moderátorku a trocha som sa aj divil, že to umožnili moderovať niekomu, kto mal kontroverzného brata, či mamu, ale budíš. Na každého treba pozerať inak a prezumpcia neviny, či zmena života sa deje, takže v pohode, dnes dokonca ju vnímam ako rozumnejšiu, ale tak, či tak to nemá úroveň. V minulosti to moderoval ďalší Maďar, Gábor Grendel, ktorý neskôr vstúpil do politiky ako iný bývalý moderátor tejto televízie Daniel Krajcer a to bolo podľa mňa aj miernym odrazom neobjektivity, v ktorú som mal veľké podozrenie pri tých rozhovoroch. Tie dialógy a vedenie relácie je podľa mňa ukážkou toho, ako sa to nemá robiť. ()

MM_Ramone

Pomerne seriozna politická talk-show. Skúsená, vzdelaná, objektívna a hlavne vždy dobre pripravená moderátorka Zlatica Puškárová, dokáže inteligentne, ale zároveň aj rázne diskutovať s čelnými predstaviteľmi slovenských politických strán, ktorí prijmú pozvanie do publicistickej relácie "Na telo". Diplomatický spôsob akým kormidluje, táto atraktívna žena, ich vzájomný dialóg mi je sympatický. ** ()

22matelko odpad!

Bože lukáš sympatickú zlaticu. čistý odpad kôli zlatici. Tak za prvé Lukáško alias ( Sellsakul ) ak Zlatica vyzerá ako žena tak Janko Plesník je potom Pamela Anderson a ohľadom mojej sexualnej orientácii som čisto na nehomosexuálnych homosapiens ženského rodu. A ten tvoj vkus ala šenkárka u miškov a jej synátor teplý šrób radšej nekomentijem. nič proti :D:D:D bye bye ()

sellsakul

1* za sympatickú Zlaticu :-) EDIT: Macejko (22matelko), dal som 1* preto, lebo som heterosexuál (čo znamená, že sa mi páči opačné pohlavie, čiže ženy) a Zlatica je podľa mňa v pohode (malá, vrtká, dobre pivo čapuje:). Ja viem, že ty by si na jej mieste rád videl nejakého fešného chlapa (napr. taký Janko Plesník), to by si si dal čo??? Ale tak, každý sme nejaký a za svoju sexuálnu orientáciu predsa človek nemôže...PEACE... ()

Peenugirl

Slabota, neskutočne krátke a hlavne, nikdy sa nedozviem nič nové a prevratné. Politici hovoria celý čas to isté len vždy inými slovami : "To nie my..." "Počas vášho obdobia sa pokazilo..." "Nemáte pravdu..." "My nič..." Toto keď počujem, mozog mi prikazuje vypnúť telku. Publicistika by mala obohacovať poznatky ľudí novými poznatkami. V tejto publicistickej relácii sa to nedeje. Väčšinou sa nič nové nedozvedám len skáču z témy na tému práve vtedy keď by sme sa dozvedeli niečo. 30% ()