Za borovicovým hájem (2012)

Začiatok skvelý, potom cele na hovno a nakoniec docela zaujimavý koniec aj keď očakávaný. Jediné čo ma mrzelo je že to čo držalo celý film na výslní bol Ryan Gosling a jeho skvelý herecký výkon. S ním mal ten film ako takú šťavu. Ale ked skapal. celý film stratil na zaujímavosti. Už to potom bola len jeda obyčajná scénka za druhou ktoré náhodou na seba nadvezovaji a spravili z tohto filmu ako taký zaujímavý snímok. Škoda dalo sa toho vytrieskať viac.

Muž z oceli (2013)

nadupaný film. viac k tomu nemám čo dodať

Bavorák (2003)

pekný príbeh o najkrajšom aute na svete. Príbeh nebol ani tak o 4 béčkových Ruských mafiánoch ale o BMW ktoré to s nimi celý ten čas zvládalo. Posledný záber nakoniec aj tak patril tomu autu.

Repo Men (2010)

Dosť dobré. Už som mal chuť tento film vypnúť za prehnané scény v druhej polovici deja ale ešte že som tak nespravil. Koniec ma naozaj prekvapil. Milo prekvapil. Síce nie nejaké z prelomových Sci-Fi ale ako nápad bol perfektný a dej zamotaný a až do konca nechal diváka v predstave že sa ubíja iným smerom. 85%

Patrola (2012)

Nemám moc rád filmy natočené z pohladu hercov. Ale tak to by som nejako prežil ale film bez deja a hlavne bez konca to mi už vadí viac. nehovorím že to nebol dobrý film ale koniec ma sklamal. 45% max.

Partička (2011) (pořad)

čistých 5 * ale keby aspoň toho dementa čurka tak nedávali. trapák pojebaný. a Dangl tam teda tiež nemusel byť. ale hodnotím zábavu a tá je jednoznačne na 100%

Pozná NASA UFO? Áno či Nie (2012) (TV film)

Len nepodložené zábery kamerami a fotoaparátmi ktoré točili a fotili len čmuhy a odrazy v skle. docela trápny pokus o dokumente o UFO.

Méďa (2012)

Skvelý nápad na film a aj spracovanie a príbeh boli dobré ale chýbalo mi tam viac vtipných scien s TED om.

Sinister (2012)

Učrite jeden z najlepšíh hororov co som kedy videl. O mrazenie v tele a strachu nebolo núdze. dobre vymyslená zápletka ktorá vás až do konca príbehu navádza že vrah je bubák. Ethan Hawke skvele stvárnil inteligentného ale zároveň bláznivého spisovatela.