Kinta

všechny plakáty

Bohaté doly v údolí Kinta lákají do Malajsie spoustu čínských imigrantů, kteří tu chtějí vydělat jmění. Problém ale nastává, když gang zvaný Čtyři draci začne terorizovat celou oblast. Dělníci se rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou a strhující akce může začít! (oficiální text distributora)

Dragonlanc odpad!

Čínske bojové umenia nie sú práve môj obľúbený žáner, aj keď si občas pozriem na túto tému dobrý film, ale toto je proste výsmech všetkých bojových filmov. Absolútne úbohé triky. Režisér, scenárista, celá produkcia a všetci tzv. herci by mali zaliezť niekde do kanála a viacej odtiaľ nevyliezť - odpadový kanál plný hov..n je jediné miesto, kam svojou úrovňou patria. ()

Kolssteyn

Na to, že u každého aktéra připomínali jejich několikanásobné championáty, tak to nikde ve filmu nebylo vidět. Na Horův debut poměrně zdařilá věc, jen v dějové struktuře by to chtělo co dohánět... ()

Lavinia odpad!

Neprojde ani jako parodie. Příběh nesouvislý: dělníci jsou vykořisťováni a tak se bouří, 4 hlavní bojovníci s předákem se jich snad zastávají nebo co, všichni jsou přitom vykrmení jak podsvinčata, stále se komentuje zlá situace, aniž je k vidění, bojůvky jak z let 70., nejblbější je malovaná komiksová krev, hudební doprovod k umření. Opravdu jde disk do odpadu. ()

pekas odpad!

Často přemýslím, jak by musel film vypadat, abych mu dal odpad. Myslím, že na každém se dá něco pozitivního najít. Ale přesvědčil jsem se, že to jde. Tohle je tak blbě natočený, že to ani ta vcelku pěkná hudba (která se ale k tomuto filmu moc nehodí) nezachránila. ()

Galenius

Film, který totálně propásl všechny možnosti, které měl. Tvůrcům se zdařilo sebral několik mistrů Číny v bojovém umění, pečlivě na to upozornit v úvodních titulcích... a pak je nevyužít. Když už se dostali do boje, byli poraženi. Děj zmatený, neustálé omílání stejných scén několikrát za sebou. Občas jsem se ztrácel. A konec zcela otevřený, bez uzavření děje. Ta jedna hvězdička pouze za závěrečný boj. ()

juro odpad!

potenciál za 5 --- realizace za 0 --- hrozné hrozné hrozné --- film dlouhý hodinu a půl by byl o půlku kratší kdyby se vystřihly uplně nesmyslně vložené opakovací scény které jsme už viděli - vážně neskutečně promarněný potencionál kde jsou vybraní skuteční mistři bojového umění vložení do takového braku ()