Sophia Loren jako prostitutka Pupa, Marcello Mastroianni jako gangster Charlie a Pierre Brice jako zamilovaný komisař jsou největšími magnety svěží komedie. Charlie přinutí Pupu, aby mu byla po vůli. Svérázné ženě však jde gangster brzy na nervy, a tak přemýšlí, jak ho dostat za mříže. Díky komisaři se to může zdařit, avšak ani pouliční kráska nemusí vyváznout bez šrámů... (oficiální text distributora)

Autogram

Bláznivá gangsterská komédia, ako má byť. Mastroianni je tu vo forme pribrzdeného mafiána Límečka konečne znesiteľný, hoci fackuje svoju ženu pri každej otázke. A Sophia sa vystavuje na obdiv po celý čas, je oblečená ideálne, aj vonku chodí v spodnom prádle. Všetko nakoniec zachraňuje komisár Vinnetou, aby nakoniec nejakú facku schytal aj on. –––– Vy jste mi úplně zkurvili podnik! – Co jiného jsi od nás čekal? ()

James87

Krásná a vtipná Sophia, po celou dobu bylo na co koukat. Pierre byl jako polda kapku odstrčený. Duo gangsterů dobrý, ale být Sophií, tak jim co na konci vrátím i s úroky, myslím ty facky. Konečná honička v autě, to už bylo vážně na hraně. ()

aLPaC

Podle počtu zdejších komentářů asi v Čechách ne moc známé dílo, což je škoda. Dvojice SL/MM se tentokrát sešla u oddychového scénáře připomínajícího francouzské komedie s Funesem apod. Byl jsem rád, že dvojice si tentokrát vyměnili role a tak Sophia nebyla za tu hysterku, ale plachou děvu, co dostávala pořádně po čuni. No a MM samozřejmě největší pozitivum filmu. Svoji postavu si nadmíru užívá, vždy když je na plátně je zkrátka radost ho sledovat. A propó, ten jeho sluha, to je klasa, lepší mafiánskej xicht byste nenašli :D. ()

Vesecký

Mělo to dost daleko ke klasickým komediím Mastroianniho a Lorenové, Mastroianni nějak pohublý a s nezvyklým dabingem, Brabec byl nepřekonatelný... A Vinnetou? Důkaz toho, že kromě té jeho klasické role nic kloudného zahrát neuměl, role policejního komisaře mu neseděla, hrál ji ohromně toporně. Nechyběly ovšem klasické francouzské honičky v autech, to aby si kaskadéři přišli na své. Jako komedie jakž takž, zápletka s vraždou a doličnými předměty - O.K., ale stejně to na víc než tři hvězdičky nebylo. Navíc nepochopím, proč úvodní i závěrečné titulky byly v angličtině, snad byl koproducentem Hollywood? Tchtchctch... ()

papaguy

Vskutku nadprůměrná komedie, která by v rámci uctívání korektnosti dnes těžko už vznikla, neboť pracuje se všemi stereotypy, které snad existují. Jakmile se děj trochu rozjel, film mě vtáhnul a já se bavil a tu lascivnost rád odpustil. Trochu mi vadil jen rozjezd i dojezd (což v případě automobilové honičky platí téměř doslova). ()

dogma97

Nehodnotím filmy podle zúčastněných hvězd, ale podle výsledného dojmu. Btw SL a PB se do svých rolí vůbec nehodí. ()

subic

Film plný Fiatů 124 (pozdějších licenčních žigulíků). Marcello Mastroianni jako mafián, Sophia Loren jako exprostitutka a mafiánova stará, Pierra Vinnetou Brice jako policejní komisař. Hodně ztřeštěná komedie. 52% ()

Hawaj

Film ve kterém se má jemnocitný Mastroianni změnit v hrubého gangstera a Sophia Loren předvést své vnady v roli zneužívané šlapky, tedy spíš fackovacího panáka. Nic pro současné feministky. Tvůrci určité komediálnosti dosáhli, sem tam padne dobrá hláška, ale propracovanějším scénářem a lepší režií honiček by nejspíš dosáhli zábavnějšího výsledku. Občas mi nesedlo jak Sophii prosvítali kruhy pod očima, ale zřejmě to patřilo k roli :) ()

DonBraso

Role Aldo Maccione i předčila hlavní dvojici a to je co říct.Bohužel je to místama jak na houpačce a hudební vystoupení jsou spíše kabaretního ranku,aby to vypadalo jakože "gangstersky".U komedie by se většinou divák měl smát nebo aspoň bavit.To jsem měl po celém sledování spíše neutrální pohled a tak to bylo se vším.Vyšetřovací část a závěrečná honička je sice fajn,ale nehrát tam známé tváře,tak si myslím,že se divák nedočká ani konce.Někdy je to doopravdy strohé,Mastroianni jako Charlie límečkuje Sophii,která ukazuje v každém záběru jen svoje půvaby.Je to až moc nahrané a místama nucené.Odpočinkový film u kterého můžete i klidně usnout. ()

gizi

Než se to rozjelo, docela to trvalo, ale pak to byla celkem sranda. 70% a 4*. Český dabing na Mastroianniho (Pavel Rýmský) mi neseděl a za celý film jsem si nezvykl. ()

PORTER44

M.Mastroianni jako gangster který nechtíc zabije svou milenku a snaží se to hodit na jiného,jenže jeho žena S.Loren kterou pořád fackuje se ho chce zbavit tak se mu snaží jeho plány zhatit, ale každý z nich dělá chyby a tak se objevují docela vtipné scény. ()