Epizody(6)

javlapippi

Tak skúšam ďalší americký sitkom v pseudodokumentárnom štýle, ktorý poznám akurát z vtipných obrázkov a gifov. Dej sa točí okolo byrokratickej mašinérie ktorej navzdory chcú úradníci a občania zmeniť opustenú vykopanú základovú jamu na park s ihriskom. Takže tu máme plno zatiaľ jemne načrtnutých postavičiek, z ktorých ma ani jedna extra neupútala ani nezačala zvlášť iritovať. Najviac zatiaľ vytŕča prehnane ctižiadostivá Poehlerová. Uvidíme čo sa z toho vyvinie v ďalšej sérii. ()

Oralfabet

Kdybych nevěděl, že se to (údajně) pořádně rozjede až v dalších sériích, možná bych skončil po té první. Není sice špatná, ale prostě trochu nevýrazná. Naštěstí má dohromady jen dvě hodiny, takže mi utekla velice rychle a hned se vrhnu na další, potenciál je tam vidět značný. Znělka je boží. 7/10 ()

Johny203

Kto nie je zvyknutý na formát mockumentary môže mať spočiatku trochu problém ale úvodné epizódy sú kvalitné, s dobrým humorom a sympatickým obsadením. Vrchol prišiel trochu predčasne, už vo štvrtej časti, záver je priemernejší. Každopádne ma postavy bavili natoľko že ani menšia vtipnosť nebola problémom. ()