Gnaw

Velká Británie, 2008, 90 min

Šest přátel vyrazí na dovolenou na anglický venkov. Dovolená se však promění v noční můru. Zjistí totiž, že jejich hostitelé jsou sadistická kanibalská rodina a že jako další chod menu mají být právě jejich hosté. (LIVINGDEAD)

Hapretor

Už mě z těchto běžných, jak na běžícím pásu vyráběných "hororů" bolí hlava. Jedna hvězda za jakž takž atmosféru, jedna hvězda za vraždy - jinak tohle je pořád to samé. Nezklame, docela zabaví, nepřekvapí. ()

Junys

Skupina šesti kamarádu jede na dovolenou do Anglie na statek jménem Blackstock farm. Dovolená vypadá vydařeně, do té doby než zjistí, že rodina která jim vaří jsou kanibalové. - Komedie to určitě není protože jsem se zasmál jen na začátku když stáli u stánku s hambrugrama. Krve tam bylo fakt hodně a scénky byly provedeny docela dobře. Prostředí vypadalo suprově přímo podle mého vkusu. ()

Rathalos

Tentokrat Anglicko sliaplo do poriadnych ho*ien,snaha o natocenie kanibalskeho hororu vobec nevysla,takmer vsetko sa deje mimo kameru,herci su zufali,brutalita,napatie ci atmosfera skoro nulova,o komedii hovorit sa absolutne neda,jedna hviezdicka za zeny,aspon tie stali za pohlad...:-) ()

cinemaboy7

"Ten prodavač v občerstvení je nějakej divnej, ale hamburgery má dobrý." Dočkáte se i spoustu jiných receptů z "Kuchařky naší babičky". Tahle rodinka má vaření zřejmě jako koníčka, asi pravidelně sleduje "Kluky v akci" a chystání netradičních lahůdek jí evidentně baví. Klasická nechuťárna, tentokrát v anglickém podání. A tohle má být komedie??? ()

Cortesz

Komedie v žádném případě. Horor ano, ale hodně špatný. Je z něj cítit amatérština nejtěžšího kalibru. Špatní herci, kamera, režisér naprosto neumí ani trochu vytvořit hororovou atmosféru, takže to chvílemi vypadá jako komedie, ale já se nesmál. Herci naprosto špatní a ty jejich postavy ještě špatnější, to jejich chování bylo na úrovni opičích mozků. Vraždy sice byly hodně krvavé, ale nasnímané tak, že z nich byla vidět jen ta krev. Jedna hvězda za to, že to trvalo jen něco málo přes hodinu a za konec. ()

lusa

Náznak komédie to ma naozaj zanedbateľný, skôr žiadny. Akurát som sa pobavila na "milostnej titanicovej killing scéne" :) Film je inak celkom dobrý, krv, krv, krv, papanica až som sa zalizovala. Prijemná priemerná vec. 3* ()

snakepit

To že z tohto filmu sršal amterizmus by mi až tak nevadilo, lebo aj za málo peňazí sa dá spraviť kopec muziky. Táto vyvraždovačka však mala kopec iných múch, čo jej podrážalo nohy od začiatku až do konca. Hlavný slaughterman bol vychrlý debilček a s tou maskou bol skôr na smiech, ako by sa ho mal niekto báť. Jednotlivé postavy jednali ako retardovaní vypatlanci, ktorí tak či tak mali dosť roboty popasovať sa so šialeným scenárom (v najhoršom zmysle slova). Čo sa audio-vizuálnej stránky týka, nevadila mi tá amatérska roztrasená kamera, ale žily mi trhali zvuky rezania mäsa, vytrhávania vnútorností alebo škípania nechtu medzi zubami. Jediné, čo sa dá vyzdvihnúť a čo nezapadá do absolútneho sivého priemeru je hracia skrinka a melódia, ktorá mi bude ešte dlho vŕtať v hlave ;) ()

intro

No komedie to opravdu není a jako horor Gnaw taky nestojí za nic. Nevím proč někdo točí film se stokrát odehranou zápletkou. Snad se zas budou jednou točit originální horory. ()

Petrozkoz

Ani vtipné, ani strašidelné, ani výstředně nechutné nic. Pusto a prázdno za pár set liber. Vcelku ztráta času. I když vtipná byla maska řeznického chlapce. Moje matka nosí něco podobného jako klobouk. ()

david666

No, někdy už to bylo trošku přes hranici - obecně můžu nechutnější scény ale musí být vkusně zakomponovány. Tady je to tak napůl. Ale jinak slušná práce - a je dobře, že nás t vůrci nezačnou nudit. Myslím, že film má tak 80 min max a ne 90 jak je tady napsánno. ()

MFZB

Viac menej sklamanie, ale tak dalo sa to čakať. Od Angličanov by som pravdupovediac ani nečakal nič lepšie, keďže doteraz som od nich nevidel nejaký dobrý horor. Tento kúsok aj napriek svojej pomerne krátkej 70-minutovej stopáži dosť nudí a obsahuje dosť veľa hluchých miest. S čím som spokoš, tak atmosféru to malo fajnú a taktiež hudba a všetky tie zvuky, to sa mi páčilo. Ale čo ja viem, že by išlo o nejaký krváčisko nemôžem povedať, zopár nechutných scénok to zachraňovalo inak nič moc. Typ hororu o ktorom ani nebudem vedieťza chvíľu, že som ho videl vôbec... ()

mad_dog01 odpad!

Ježíši Kriste, co to bylo za vypatlané lopaty...? Všem, bez vyjímky, jsem přál pomalou a bolestivou smrt. Totální hovno o hovně. Horor to nevidělo ani z rychlíku a jediné co bylo, " komedie", bylo, jak jsou všichni tupí, jak vagón bruslí. Děs. ()

morbido

Čakal som viac.Proste priemer.Teda neviem prečo by to mala byt komédia ani raz som sa ani neusmial.Akurát som dostal chut na hambáč. :) ()

Snakefinger

Parta mladých lidí (po kolikáté už) jede do zapadlé vesnice kde je přivítá na oko sympatická panímáma která má potrhlého syna (po kolikáte už). Mlaďasi zažnou po jednou pěkně mizet (po kolikáte už) a končí prostě v hamburgrech a jiných dobrotách. V žádném případě to komedie nebyla - tedy já se fakt nezasmál ani jednou jedinkrát, ale zase propadák taky ne. Myslím, že ten závěr je fakt povedný a konečně se trošku pohoupe žaludek :)) ()

MDavid

Na britskou hororovou filmografii je Gnaw dobrým hororem, který vás zaručeně postraší, ba dokonce vám zvedne žaludek. Fanoušci hororů s kanibalistickým námětem si určitě přijdou na své. ()