Bláznivé dědictví

• USA Surf Ninjas (více)

Dva serfaři - bratři africko-amerického původu zjistí, že jsou vlastně dlouhodobě ztracení princové z Čínských přímořských ostrovů. S pomocí nových sil a bojových umění, které dokonale ovládají, se jim podaří zvrhnout diktátora jejich rodného ostrova - despotického šílence. (oficiální text distributora)

Havala odpad!

Na to se nedá dívat. Blábol největšího kalibru. Natočeno neskutečně humpoláckým zpúsobem. Držte se na hony daleko od takových sraček. ()

zodiak217

Tento film si pamätám este zo svojho deravá, kedy na mňa veľmi zapôsobil lebo na tu dobu pôsobil veľmi efektne, vtipne, prepracovanie. Dobre herecke obsadenie, dinamika deja. S hudbou išli dosť mimo prúdu a niekedya až striaslo, no inak veľká spokojnosť. Taktiež by som mohol vyčítať Leslie Nelsona v hlavnej negatívnej úlohe. To mi prišlo tiež ako výstrel mimo. Inak je to druh filmu na ktorý sa dá pozrieť zas a znovu po istom čase takže veľká spokojnosť a poteší opäť si ho pozrieť aj dnes. ()

Bohulib

Trochu slátanina, místy dobré vtipy. Kdybych to neviděl, o nic bych nepřišel. Celkem dva a půl hvězdičky (zaokrouhleno nahoru). ()

nezdula

komedie mého dětství a stále se drží v mém srdci...je to sice blbost,ale vtipná. člověk se skvěle baví a nemusí nad dějem přemýšlet. oddechovka . nedávno to dávali v telce a úplně předabované od původního co jsem si pamatovala a děs! a neni to první věc takto nechutně předabovaná co trhá uši... ()