Bojovníci bouře

• Hongkong Feng yun II (více)
všechny plakáty

Japonský vojevůdce a mistr neporazitelného umění boje si přeje podrobit Čínu, zajme jejího císaře a také jejich nejlepší bojové mistry. Z jeho zajetí unikne trojice bojovníků Bezejmenný, Oblak a Vítr. Jejich jediná šance, jak porazit nového nepřítele, který si rychle podmaňuje nové území, je naučit se bojovým technikám, s jejichž pomocí by měli šanci na úspěch. Vítr je vyvolen, aby se pokusil ovládnout sílu démona. Skrze něj má pak dosáhnout vyšší moci svého bojového umění. Jenže hrozí, že démon ovládne jeho a bude krvežíznivě zabíjet všechny, včetně nevinných lidí. (ČSFD)

LudeCZek

Pustil jsem si tento film omylem a stále to potvrzuje mou nechuť k asijským filmům, nehodnotím, jinak bych za těch 20 minut, co jsem viděl musel dát max 1* ()

warrenur

Dost som bol na film zvedavy. Bohuzial bol pre mna znacnym sklamanim. Ako uz spomenuli diskutujuci podo mnou, pekne sa to pozera, ale ten scenar....cakal som viac i od hereckeho obsadenia. Dialogy i reakcie hlavnych hrdinov (dajme tomu 8 ustrednych) mi prisli akesi strojene az "divadelne" a to trochu poznam z inych filmov a knih vychodoazijske chapanie svojich hrdinov a ich "hrdinsky" slovny i mimicky prejav. Snad sa pani reziseri z dalsim kuskom polepsia. ()

Hapretor odpad!

Viděno prvních 20 minut. Hovadina jak řemen. Slátanina kung-fu, fantasy a prostoduché mytologie? To nemůže fungovat! Natož se na to dívat! Kdyby ten děj nebyl tak debilní, přesycený nesmyslnými názvy bojovníků a celkového fantasy "looku", což byl dost úlet, bitky by byly excelentní a v jiném pojetí by byl i ten film záživný. Já to říkám/píšu pořád: Čím víc se "cik-cak ocí" snaží, tím víc je to paskvil. ()

drankeryth

Film je omnoho lepsi ako jednotka, co sa tyka spracovania efektov vo filme, ale dej mi prisiel taky odflaknuty a dost scvrknuty do minima. Film je skor urceny pre akcneho divaka, kde sa stale nieco deje a scenar mu je ukradnuty. Z jednej polovice sa mi film pacil, ale keby som ho mal brat prili vazne, tak by moje hodnotenie bolo mizerne. ()

HonzaMag

Bratře Větře nepřepepři toho vepře! Rozporuplný, nevyrovnaný snímek - inspirace třístovkou je celkem zřejmá. Zajímavý vizuál střídají (nechtěně) komické i nudné scény. Oslovení "bratře Větře" mne bude strašit ještě dlouho ... ()

web-dat

Já to prostě žeru! Namixujte mi kung-fu - efekty - a aspoň drobný děj a budu spokojený! Podle současných "ODBORNÍKÚ" jsem měl trochu strach zhlédnout tento film. Opět jsem se utvrdil, že jsem asi jiný, a současná hodnocení jsou podle mého názoru úplně jinde než by měli správně být. Lidé kteří nemají vztah k podobným filmůmje hodnotí. To je pak jasné proč jsou i dobré filmy, s tak nízkým hodnocením a některé ptákoviny v TOP 50! Dobro vs. zlo, klasická zápletka která je ale porušena myšlenkou sebeobětování pro svého nejbližšího. Film exploduje v druhé části, která je plná fantsy bojových umění a schopností. Dávám 78% - poctivých! ()

Vykuk

Fantastické efekty, vizuál sám o sobě by film pozvedl tak o 2*, ale to by to nesměl být takový kakanec. Nesmyslné dějové skoky, film vpodstatě ani chvilku nepůsobí přirozeně, je to jak jedna velká umělá bublina a to prostě nemůže klapat. Fakt škoda. Ale na ty efektíky se přeci jen hodí kouknout, zvlášť pro milovníky MMORPG, kdy bojovníci ovládají různé povedené techniky. ()

Grimaldi

Mé teprve druhé setkání s tvorbou bratří Pangů a já jsem se stejně už dopředu bál o výsledek. Bohužel moje obava byla na místě, protože tento nekvalitní film má v sobě velkou spoust chyb. Těsně nejhorší jsou digitální efekty. Někdo by to omlouval rokem vzniku, ale něco tak hnusně tmavého jsem už dlouho neviděl. Kromě efektů, které jsou pomalu v každé scéně, je téměř totožným problémem scénář. Nelogické chování postav je v mnoha filmech běžné, ale když cítím po skončení filmu lítost, že neumřeli jenom ty postavy, co umřeli, ale rovnou celé hlavní obsazení, jedná se pro mě o vážný tvůrčí problém. Opravdu jenom možná dám ještě Pangům v budoucnu šanci. Ale že by si mě kdy získali na svou stranu, tomu upřímně nevěřím. ()

Majklkm

Na můj vkus zbytečně moc přefektované, což docela zásadně potlačilo nějaký konkrétní děj. Když už nic, tak to aspoň pořádně nabouchat bitkami a filmovými efekty. Zřejmě mají v Hong Kongu přebytek modrého plátna, tak ho alespoň využili na blue screen. Zde se ukazuje, že i když může mít film docela slušné finanční zázemí, nemusí to vždy znamenat kvalitní podívanou. No jo, hold rejžožrouti... ()

teseth

Skvělý vizuál, který nadchne. Na druhou stranu scénář totálně ubohý, plný prostoduchých prohlášení a rozhovorů. Závěr byl nicneříkající chaos. Škoda toho nevyužitého potenciálu. Mohlo to být legendou. Namísto toho je to záchodovou pomůckou! ()

Devon74

díval jsem se na to včera a už nevím jak to dopadlo, jediné plus jsou souboje,ale i ty už ke konci byly nudné o zbytku ani nmluvím. ()

Sandai

Směs kung-fu a fantasy. Film zdobí vynikající hudba, ale sráží ho dolů zmatená kamera ploché postavy, takže film diváka až tak moc nevtáhne. ()