Prezidentův muž 2: Ground Zero

(TV film)
  • USA The President's Man: A Line in the Sand (více)

Tajný agent Chuck Norris se vydává do akce, aby překazil teroristický útok jadernou zbraní. Musí najít úkryt teroristů a zneškodnit bomby dříve, než bude zlikvidována jedna z amerických metropolí! (oficiální text distributora)

PRobin

Tento film si zaslouží svou jednu hvězdu. Tou byl a je Incredible Chuck :) Svým pseudovýkonem, pseudohláškama a efektním kopem likvidujícím hlavního záporáka si v potu svalů a vousů vydobil svou pozici. ()

Stejšn

A Chuck tam jen tak chodí, lidi padaj, ale není to zábavný ani vtipný. Je to nuda. A kdo překládal z angličtiny ten název, to musel bejt extra krypl. ()

walkingdead

Klasické norrisovské béčko, v kterém stárnoucí Chuck používá mladšího kolegu (tentokrát kámoše z WTR Judsona Millse), aby za něj "odvedl akční práci". Dále je to asi 1500. americký film, v kterém teroristé ohrožují USA atomovou bombou, kterou získali (ať už koupili nebo ukradli) od Rusů. Víc není třeba dodávat. ()

benny159 odpad!

Myslím, že komentár nie je potrebný. Nezničiteľný Chuck Norris, scenár tu nemá zmysel ani rozoberať, a celkový význam tohto filmu.....nulový. ()

kuře.gril

Ano, je to strašlivá blbost, ale občas jsem se zasmála (pokud jsem zrovna neměla vytřeštěné oči a nevrtěla hlavou nad tím, jak je vlastně možné vymyslet něco takového). 1 hvězdička za "lokalizační roztok" (byly tam i větší perly, ale tohle mě nějak pobavilo nejvíce). ()

Delfador

"Adame [Mejfílde] jsi nejhorší lhář z celé země," řekla jakási bába (asi jeho žena) prezidentovi, "proto tě zvolili." Američani se stále snaží dokázat, že chtějí nějaké super dobro a v podstatě nic špatného nedělají. S teroristy nevyjednávají (ale financují je). Mám celekm pochybnosti, že v tomto filmu je nějaké vyšší poselství, každopádně některé věci nebyly zase tak marné. Chuck nám aspoň zase ukázal, jaký je borec. Jeho salto-střelba, to se jen tak nevidí. Není tu zase tak úplně v hlavní roli, což taky ubírá tomu kouzlu Chuckovického filmu. Zneškodnit bombu 47 setin před výbuchem a hele ono je to jištěný, žádnej problém, teď dáme sekundu před výbuchem ne? Ach ach. Nejlepší byl ale kop Chucka Norrise v závěru filmu.Teroristický vůdce nakopnut Chuckem odletí 5 metrů a narazí do stromu. A prezidentův projev na konci, to bych rád připomněl svou větu na začátku. ()

montel odpad!

Teroristi propašují na americkou půdu jadernou hlavici a chystají se ji vypustit na jedno velké americké město. Kdo jiný může amíky zachránit než neohrožený Chuck Norris??? Myslím že to už měl Norris dávno zabalit. I když v tomto filmu vlastně prosedí 65 minut na prdeli, je tenhle brak zřejmě jeho konečnou. Jediné co mu zůstalo, je dělat nadále šerifa v Texasu. Díkybohu za to. Ještě tak přemluvit tlouštíka Steva,aby pověsil hereckou ruinu na hřebík. 15% ()

Climacterix odpad!

Tak toto je snad nejstrašnější filmový zážitek, který se mi vybavuje. Čekal jsem běžnou ptákovinu s Norrisem, ale Walker Texas je proti tomu kultovní umělecký skvost. Za prvních 30 minut tam bylo více debilních dialogů, technických nesmyslů, historických slátanin, mizerných hereckých výkonů, než ve všech filmech, co znám, dohromady. Kdyby bylo možno dát záporné hodnocení, tak by padesát minus hvězd nestačilo...Tohle snad nikdo nemůže myslet vážně. Přitom rozpočet evidentně nebyl nejnižší...Nechápu, jak tomu někdo může dát jedinou hvězdu, natož pět. Musel jsem se tady z toho vypsat, jinak bych vyhodil televizi z okna (nebo skočil sám). Hnus, fultalbj fialovej, ostuda kinematografie, možná trrestný čin... ()

turboviking

Prezident USA se nemusí bát ničeho, neboť Chuck Norris a jeho kopy jsou vždy ve střehu. Ale i přes to že Chuck hraje v mnoha sračkách, mám ho rád. Jeho neporazitelnost, nesmrtelnost a hlavně síla jeho kopů s otočkou (týká se i všech dalších chvatů které chuck používá), no a když má zrovna Chuck v ruce zbraň, tak aby to pro něj nebylo nepraktické (omezení počtu nábojů), náboje si prostě vyčaruje. ()

vicvixx

Prostě Chuck, to úplně stačí. Boží hudba, střih, kamera, i klapka byla boží, promyšleno do posledního sádrokartonového podhledu a vzduchotechnického potrubí. Zejména věta "máme to plutónium" je velmi dramatická. ()