Amor Só de Mãe

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Fantasy / Thriller
Brazílie, 2003, 21 min

Kusko.t2

Už úvodná scénka kraťasu v brazílskej džungli so znesväteným a krvácajúcim Kristom na kríži, pribitom na jednom zo stromov s prebleskujúcimi satanskými výjavmi dáva tušiť, čia konfrontácia bude počas zhruba dvadsiatich minút dominovať. ()

J*A*S*M

Příliš sympatickej mi tenhle kraťas nebyl. Je to takové jednoduše laciné, přičemž nemám na mysli finanční stránku. 5/10 ()

Dellamorte

Takto OK dokážu spráskať synovskú dilemu, len ONI ! Hľadať v 20minútovke nejakú " intelektuálnu žmurku " je plytvanie časom. Ak vynechám, že podobné shorty majú za cieľ vyhlodať sponzora a nájsť kompromis medzi štúdiom a tvorcom ( ani 1 nepopustí ) tak rozhodcom ostáva divák. JA SOM ZA ! ()

SOLOM.

Ze začátku jsem si připadal, jako bych sledoval jakousi variaci na porno pro lidi v pokročilém věku – nečekejte však žádné natřásající se zadnice pěkných kobylek na pláži Copacabana (spíše pravý opak). Pak se sice děj začal zdánlivě podobat „hororovému žánru“, bohužel však jen velice, velice okrajově a já u toho málem usnul. Už jsem viděl mnohem lepší kousky koketující s okultismem a dobrý je na tom opravdu jen ten začátek. ()

corpsy

Kiežby niektoré okultné celovečeráky mali toľko energie a ´´hnusu´´, ako tento krátkometrážny horor. Hustá atmosféra a neskrývané násilie a erotika. ()

maoc

Jo jo, svár milenecké a mateřské lásky řešil už Jackson v Braindeadu, není-liž pravda? Tady je k tomu ještě přimíchán satanismus, nějaké ty šamanské rituály, dusno a špína pralesa a nějaké to gore. To vše v pěkném balení převázaném černou sametovou stuhou. Nemám já dneska narozeniny? ()