Vesnická zábava

Krátkometrážní
Česko, 2008, 20 min

Režie:

Andy Fehu

Matyáš by strašně rád zhulil a Suka je jediný kdo by mu mohl pomoci, má to však jeden háček, Sukovi haldy hulení má u sebe doma... (oficiální text distributora)

korbitch22 odpad!

Marně se snažím najít v Andyho filmografii něco, co by stálo za řeč, samozřejmě těch filmů je na výběr ještě dost, naivně jsem si ale myslel, že když jsou ověnčené cenami a Andy má ve světě amatérského filmu docela jméno, trefým se hned, no to jsem se teda spletl.Zase to absolutně nevypadá jako film, ale jak domácí video zhuleného kamaremana z vesnický párty.Scénář snad ani před natáčením neexistoval.Už od začátku mě to iritovalo, hlavně když ten týpek chce hulení a furt remcá, že nikam nejde, tak bych ho poslal do prdele.Jakmile začal Suka povídat něco o strkání do kaďáku chlapovi, měl sem 100 chutí to vypnout.Nezlobte se na mě, je to můj čistě objektivní názor, ale tohle je naprosto příšerné a s filmem to nemá vůbec nic společného, to můžu vzít svoje silvestrovský nahrávky, jak s kámošema hulíme jako prase a děláme píčoviny a třeba dostanu taky někdě hezkou cenu, ()

CageDepp

Dobrá vzpomínka na mládí. Takových blbostí jsem se nadělal. Občas se stane, že někomu na chvilku hrábne. ()

• Snímek zvítězil na Fresh film festu 2009 v Karlových Varech v sekci amatérských a nezávislých filmů Kontakt. (Fehu)