De Facto

Talk-show / Publicistický
Slovensko, 2007, 45 min

Účinkují:

Daniel Krajcer, Ján Slota

Politická talkshow Daniela Krajcera. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Spravodajca, moderátor a komentátor politických udalostí Daniel Krajcer (19.9.1969) začínal svoju kariéru v regionálnom vysielaní Slovenského rozhlasu. Na televíznych obrazovkách, vo svojej vlastnej relácii, sa objavil prvý krát v roku 1998, v politickej talk-show "Sito". Bol to úspešný projekt vysielaný komerčnou televíziou Markíza. Ostrá diskusia politických rivalov, ktorú dokázal vždy profesionálne kormidlovať. V roku 2006 prešiel do konkurenčnej televíznej stanice JOJ, kde naďalej pokračuje v tomto zabehnutom formáte. Znemilo sa akurát meno. Dnes sa politická talk-show Daniela Krajcera volá "De Facto". Ale de facto je to to isté ako spomínané "Sito". *** ()

Marek1991

Daniel Krajcer to niekedy vedel viesť celkom slušne a profesionálne, inokedy zbytočné hádky, žiadne riešenia a dosť drzé. Ale povedzme si, dal im zrkadlo pred tvár a zmenilo sa niečo výrazne po tejto relácii? Nie, skoro nič. Navyše neskôr vstúpil sám moderátor do jednej z politických strán, ktorých predstaviteľov vo svojej relácii hostil a nemal som pocit, že bol až tak nezaujatý. ()

Revanx

Ďaleko má Krajcer k tomu, aby sa čo i len priblížil kvalitou a zdravou drzosťou k moderátorom podobných show v UK ci v USA. On nielenže nehryzie, on ani nešteká. Preto je hodnotenie také, aké je. ()

kri.tino

Daniel Krajcer bol na Slovensku azda jediným moderátorom politickej relácie, ktorý si ako tak dokázal udržať poriadok v ringu.... Škoda, že neskôr sám z rozhodcu presedlal na hráča. ()

djsaly

Táto publicisticko-politická diskusná relácia "De Facto" vysielaná na TV JoJ je ten istý formát ako na TV Markiza, relácia "Sito" pred jej odchodom moderátora Daniela Krajcera do konkurenčnej súkromnej televízie. Moje hodnotenie dnes je 2 a 1/2* a v minulosti 3 a 1/2* ()