Série(3) / Epizody(50)

Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a začne v ní klíčit zvláštní pocit. Že by láska? Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi? (Zíza)

realdream

Nemám ráda mangy, nečtu a ani nesleduji podobné žánry.. Ale toto, místy jsem se zasmála a vzalo mě to tak, že bych je několikrát být Chi přetahla lopatou :( takoví .... pořád jsem si říkla UŽŽŽ? a nic ! Ta Kurimi mi přišla vždy podezřelá a Joe je podle mě něčím napuštěný a stejně tak Kent. Nejvíc jsem se smála, když žárlil Kazechaya :D Jsou sladcí, ale šnečci. ()

paveltommy

Ale no tak, nemůžete to přece brát tak vážně jako recenzent níže ohánějícím se tak často výrazem pro slabomyslného člověka. Je to prostě lehká středoškolská slaďárna s ohranou zápletkou, celkem zajímavými postavami, a tak občas stagnujícím příběhem. Abych nekřivdil, Sawako se postupně mění a je to fajn, ale progress mezi ní a hlavním protagonistou je prostě pořád na bodu mrazu, mám pocit že tak od půlky jsem na to koukal především ze zájmu, zda se to nějak mezi těma dvěma posune - a ejhle, neposune. I tak jsem se ale bavil a občas zasmál, leč si nemyslím že se bude jednat o seriál který ve mě něco zanechá. Neurazí, nenadchne, leč občas se zasmějete. Těch 70% tomu dám protože je to za mě lehce nad průměr oproti ostatním anime na toto téma. ()