Co je to panna?

(neoficiální název)
  • Velká Británie What's Virgin Mean?
Krátkometrážní / Komedie
Velká Británie, 2008, 3 min

Dialog matky s pětiletou dcerou o tom, co znamená slovo „virgin“. Po vyčerpávající přednášce matky (Kate Isitt) o otázkách souvisejících s prvním sexem se ukáže, že vysvětlování v tomto směru nebylo nezbytně nutné. (SkyLukey)

ABLABLABLA

Spoiler. Nemůžu se ubránit pocitu, že by se to skvěle hodilo jako reklama na olivový olej. Popravdě mám takový pocit, že jsem to jako reklamu někde i viděla, ale to se mi asi zdálo. ()

togaf

Ze začátku se video tváří jako další tuctové vysvětlování choulostivé otázky nevinému děcku. Ale pak to přijde. Malá zrzka byla okouzlující. ()

U_S_O

Geniálna pointa. Ďakujem za tento krátkometrážny film, určite jeden z najlepších aké som videl. A vďaka nemu som sa dostal aj k skvelému seriálu Coupling, kde hrá mamička Kate Isitt :) (99%) ()

T-pack

Měl bych tomu dát extra hodně jenom kvůli pointě? To asi neudělám. Dost dobře odvedená anekdota, ale že by mě to nějak hluboce kulturně obohatilo. Asi si to za měsíc nebudu vůbec pamatovat. Je to prostě další z řady vtipných internetových videí. ()

Autogram

Mama sa naozaj rozohnila a zapotila pri vysvetľovaní. :) Len to trochu prepískla a päťročnej zvedavkyni TO vysvetľovala akoby do erotického filmu. Pointa naozaj skvelá a horúcu hlavu zaručene schladí. ()

Maynard.

Gaga, tak tohle mě teda opravdu dostalo :o)). Už se "těším" až jednou budu takovýhle věci řešit. Každopádně maminčino vysvětlení bylo velmi poutavé a trochu i názorné :o). Mamíí, a co je to coura? :o) ()

casioa....

Milý krátkometrák, kde variaca mamička, konečne objasní malej slečne, čo to znamená byť pannou :) Na konci dokonca twist-mladá to chcela vedieť, iba kvôli nápisu na olivovom oleji, a tak sa mamina dočká aj žiadosti o vysvetlenie slov....EXTRA VIRGIN :D //////////////sorry za vyzradenie pointy, heads up-aj tak si to pozrite, stojí to za to-a ako inak, nájdete to na YouTube//////////////////////////// ()