• Krátkometrážní

Vlastníci (2019)

Miluju konverzační drama 😊

La La Land (2016)

Pro mě trochu zklamání a body nahoru tahá až druhá půlka.

Kolonie (2015)

Napínavé od začátku do konce. Líbilo se mi všechno až na Emmy neustále dokonalej makeup, který mi tam prostě neseděl. Ale hereckým výkonem to zachránila. 80%

Orel Eddie (2016)

Tohle je strašně milej film, kterej mě bavil od začátku do konce a kterej dokázal nádherně spojit vtip, nadsázku i dramatické a napínavé scény! Tleskám. 80%

Room (2015)

Powerful!

Dánská dívka (2015)

Eddie Redmayne je herecký bůh a Alicia Vikander nejkrásnější na světě. Citlivý snímek, který mě fakt dostal.

Srbský film (2010)

Stačilo mi v popisku přečíst "nejodpornější film všech dob", aby mě to dostatečně nalákalo. Považovala jsem se totiž za poměrně otrlou a předem se smála. Chyba. Je to nejodpornější film všech dob a já z něj mám psychickou újmu. Už od půlky přemýšlím, jestli režisér opravdu běhá bez postihu dále po tomto světě a kolik museli zaplatit hercům, aby v tomto hráli. Případně zda to nehráli.Případně zda jsou extrémně psychicky narušení. Taky se snažím uchlácholit představou, že to určitě mělo nějaký hlubší smysl, na který určitě přijdu, až se vzpamatuju. Dávám body za ten šílený pocit, který ve mě toto vyvolalo.

Malá smrt (2014)

Super. Hrozně příjemný film, u kterého jsem se zasmála, který byl odvážný a kterému do dokonalosti chybělo jen maličko něco navíc. 80%

Dívka z románu (2015)

Zajímavý film. Trochu mu škodí pomalý rozjezd a některé pasáže, což vyvažují ty nadprůměrné. Celkové za originalitu 4*. To téma mě bavilo. 70%