V nedbalkách

• Francie Déshabillé féminin
všechny plakáty
Pornografický / Krátkometrážní
Francie, 1902, 2 min

Film se stal v roce 1983 součástí Sexcapades. (oficiální text distributora)

Flego

V súčasnosti považovať tento kraťas za erotický je nadnesené, o pornografii nemôže byť ani reč. Azda prvý film, kde sa vyzlieka žena vzbudil určite veľkú pozornosť vtedajšieho publika, dnes ide skôr o príjemnú zberateľskú pikošku. ()

spikey1

jen upravuji komentář u Sexcapades:1905 , ve svojí době film odvážný tak, že bych se nedivil, kdyby kvůli němu autoři stáli před soudem, nebo dokonce byli popraveni. Dnes může na tváři diváka vyvolávat úsměv, možná pozastavení se nad nahotou, někdy nechápavost, co na tom kterém snímku shledáváme erotickým. Pro mě je to výprava do časů, kdy i jen odhalený ženský kotník byl společensky a mravně nepřípustný a takováto díla, byla v prvé řadě ukázkou ohromné odvahy, jak na straně tvůrců, tak hlavně hereček. Fascinovaně si prohlížím i pro mnohé nesmyslný filmeček V nedbalkách a jsem nadšen z toho, že se něco takového dochovalo. Jako svůj vykradačský nápad hledám tvůrčí tým a herečky, abych Sexcapades, lépe řečeno všechny krátké filmy natočil znovu, u některých s více než stoletým odstupem. Pokud se chcete podílet, neváhejte mne kontaktovat. ()

Earl10

Tohle se v dnešní době nedá ani považovat za erotický film. Kraťoulinký snímek ve kterém se převléká žena a nejvíc co ukáže tak je kotníček. Taková dochovaná raritka! [20%] ()

PetraMishka

O pornografii se samozřejmě nejedná, spíše o zajímavý záznam toho, co všechno ženy měly na sobě a ještě hodně v tomto snímku zůstalo utajeno. Myslím, že si sundala tak polovinu všech vrstev. ()

antragus

Neurazí, nenadchne, jak tohle vlastně chcete dneska hodnotit? Každopádně jsem se královsky bavil tím, kolik se těch hadrů na tu ženskou tehdy vešlo... Pořád čekáte, že už musí být až na kůži a ona má pořád další a další kousky oblečení k sundání...:-D ()