Sbal holku a vypadni

• Thajsko Bangkok Adrenaline

Štvorica chalanov, Dan (Daniel O'Neil), Mike (Gwion Jacob Miles), John (Reimund Huber) a Conan (Conan Stevens) si užíva nočný život v Bangkoku. Pri tom sa im podarí v jednom kasíne vytvoriť obrovský dlh. Zo strachu o holý život sa snažia zohnať peniaze rôznymi spôsobmi. Napadne im myšlienka, uniesť dcéru miestneho mafiána Irene (Praya Suandokmal) a získať za ňu výkupné. Akcia však nedopadne úplne podľa plánov a chlapci sa dostávajú do ešte väčších problémov.
A kedže sú to majstri bojových umení, akrobacie a absudrných nápadov, všetko sa zvrhne do množstva šialených naháňačiek, bitiek a humorných situácií. Film ponúka plejádu skvelých bojových choreografií od taekwonda, muay thai, cez capoeiru až po klasický wrestling a rovnako naháňačky obsahujú neuveriteľné parkourové kúsky, pri ktorých ostáva rozum stáť. (ywo666)

dandy11

90 minut nudných BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! ()

Tamten

Slušná akce s poměrně pěknými souboji, ve kterých se občas objeví netradiční a velmi působivé techniky (působivé spíše z akrobatického hlediska, než z reálného použití). O to více zamrzí, že děj je ještě o něco horší, než bývá průměrně mizerný děj v těchto filmech, takže ve výsledku jsme opět jen na průměrném bojovém filmu. ()

AdiegoA

Tohle je spíš fan tvorba než regulérní produkce. Scénář je totální úlet a bohužel ve výsledku ne tak vtipný, jak se asi očekávalo. Nicméně už jen kvůli tomu, co zde předvádí Dan O´Neill to za pozornost stojí. Vyměnit produkční tým, režiséra, scénáristu a střihače, přisypat nějaké to mega a světe těš se. ()

darthhokro

děsná ametérština, bez scénáře, násilně vecpaný vtipy a extrémně nesympatičtí neherci. Nicméně ve výsledku jsem se u toho docela bavil. ()

honzic

Spíše slabší film, kde nepotěší herecké výkony, ale spíše jen podívaná na pár akčních a bojových scén. Hodnocení: 40 % ()

michalkop

...jak vůbec ta sra*ka končí? To snad nemělo ani scénář. Jediné co Sbal holku a vypadni drží pohromadě je směsice výbuchů a výstředních soubojů. ()

mlock

Film točený na efekt bez logického děje. Kop s otočkou v půlmetrové uličce, mistr bojového umění v žaketu nebo co to bylo, armáda co přijde sebrat 2 maníky bez jediné pistolky, aby se tam s nimi mohli 10 min kopat do kebule a spousta dalších kravin. Jako komedie taky nic moc. Jo a český název jako marketingový tah taky dílo (ještě nikoho nenapadlo nazvat nějaké totální béčko třeba Pulp Fiction 2). ()

Alik85CK

Přečetl jsem si některý komentáře k tomuto filmu, a nevím co by dotyční hodnotící chtěli od akčního filmu. Já třeba od akčního filmu očekávám rvačky, střelbu a odsejpající děj což mi tento film splnil. ()

MisaP3

Děj nic moc, vtipy také příliš nerozesmály a ta roztřesená kamera mi celý film lezla na nervy, ale za ty bitky musím dát tři, ty byly totiž naprosto super, škoda té kamery, která i ty boje dost pokazila ()