30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Guzo

I když si tyhle dva filmy nejsou moc podobné, nevyhnu se lehkému srovnání s 21 Jump Street (respektive s jejich propagací). Zatímco trailery k oběma filmům navozují dojem, že půjde o haldu hlášek poskládaných za sebe, jen jednomu se to opravdu povedlo. 30 Minutes or Less se snaží být vtipnou komedií, bohužel naprostá většina dobrých scén je obsažena v upoutávkách - film je jen jejich slepením, kde vyplněné části tu jsou proto, aby to mělo trochu hlavu a patu. I tak se ale jedná alespoň o průměr, jen se na první pohled film snaží být něčím, co u mě ani zdaleka není. 5/10 ()

fox171cz

Čekal jsem, že to bude blbina svého druhu, ale mile mě překvapil hned skvělý začátek. Film si pěkně jde svou cestou a vše krásně do sebe zapadá. Čekal jsem primitivní příběh, ale oni si na nás připravili dokonce pár přelomů, které se mě fakticky hodně líbili. Opět se mě hrozně líbil J. Eisenberg, který opravdu svou roli nepodcenil. Já se tedy bavil od začátku až dokonce ! ()

blackrain

Tohle je taková jednoduchá jednohubka na jedno skouknutí, u které může člověk nechat mozek rovnou za dveřmi. Tenhle film totiž jeho podporu vůbec nepotřebuje. Mě ten Eisenbergův indický kamarád pěkně štval. Přála jsem mu samé strašné věci. Obešla bych se klidně bez něho. To se opravdu nenašel nikdo jiný, kdo by mohl dělat Eisenbergovi parťáka? Od filmu jsem nic neočekávala. Nenudila jsem se ani jednou. ()

Icefist

Na základě traileru jsem očekával víc a zrovna v tomhle případě platí, že ukázka nabídne vlastně všechno to zajímavé. Zbytek už je jenom vata. Musím ale ocenit velkou míru originality co se námětu týče a taky kvituji chování postav, které je logické a ne debilní, jak už to bohužel v podobných filmech dost často bývá. Když se ale obloukem vrátím k úvodu komentáře, tak já to celkově čekal ještě lepší, a proto jen 50 %. Oblíbená část- vyčinění ohledně příchodu do školy ()

predators

Ze začátku jsem si říkal, že pujde o další pořádnou sračku...no, v podstatě o ni šlo celou dobu, ale místy to bylo zajímavé a vtipné. Hlavně od té doby, co se tam nachomýtl ten sombréro. Ale v reálu by něco podobného asi neprošlo, zhulit se a zhulit se a pak budou komedie tohoto typu dobré... 45% ()

• Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)