Malý sáček diamantů jejich svět obrátil vzhůru nohama. Co na tom, že se jim do rukou dostal náhodou. Teď po nich pátrá policie i gang zlodějů, kteří chtějí kradené zboží zpět. Až dosud měly obyčejné holčičí starosti: Joanne nenáviděla práci v supermarketu, Cassandra se chystala na první rande se svou internetovou známostí, Kerrys hledala podnájem pro svou lesbickou milenku a Shannon těžce nesla, že její matka opustila rodinu kvůli milenci. Teď je všem čtyřem dívkám souzeno trávit následující tři dny ve dvou městech a dopředu tuší, že na nic z toho, co jim osud chystá, nikdy nezapomenou. Pokud ovšem přežijí… (oficiální text distributora)

blekekeke

Mladý hubený modelky, co všechny kosej, jen co otevřou dveře. Jo a tu o brutální sněhurce tam nemáte? V celku vykradený slepenec několika skvělých filmů, kterých v tomhle filmu bylo dosti ubito ... ()

Shinnie

Neviem na čo sa ten film chcel hrať. Dokreslovanie príbehov z pohľadu všetkých postáv vnímam pozitívne no napriek tomu to bolo akosi ťažkopádne. O nerálnosti nehovoriac. Miestami je to naivné, inokedy vtipno-trápne, škoda toho. Malo to potenciál, mohlo to byť akčnejšie, ale to sa radšej dalo do úzadia a riešili sa teen problémy. Bolo to proste rozhárané v negatívnejšom slova zmysle no pozerať sa to bez väčších problémov dalo. Uvítala by som možno kratšiu stopáž. ()

montel

Čtyři kamarádky, čtyři příběhy. Shannon (Ophelia Lovibond) se chystá spácha sebevraždu poté, co jí a jejího otce opustila matka kvůli mladšímu milenci. Cassandra (Tamsin Egerton) odléta do New Yorku, aby se zde setkala s internetovou známostí, Kerrys (Shanika Warren-Markland) se snaží najít azyl pro sebe a svou lesbickou milenku a Joanne (Emma Roberts) zaskakuje za matku v supermarketu. To vše vypadá jako normální dny obyčejných lidí. Děvčatům se ale připlete do cesty osud v podobě nalazených ukradených diamantů, po kterých nepátrá jen policie ale také nebezpečný zlodějský gang...Příběhy, které se navzájem prolínají a zapadají do sebe mě neskutečně bavil. Bylo to zábavné a ani trošičku delší stopáž tomu neškodila. Právě naopak. 75% ()

naytsirk

Tak tohle jsem opravdu protrpěl. Kdybych nebyl takovej lenoch a dokázal bych vstát z gauče, ani bych to nedokouka. Jakmile skončil první příběh a uvědomil jsem si, že tohle mě čeká ještě třikrát..... Uff..... ()

JARDAHONDA

Divoká jízda ve stylu Pulp Fiction a Charlieho andílků........4. holky......3. dny......2. města......1. osud. Jak se tohle může pokazit ? V první řadě, snímek není ani, tak o diamantech, jak bylo nalákáno v traileru, ale o uvědomění si jiných priorit.. Film má ovšem nedotáhnutý scénář, průměrný děj, i když s napínavou atmosférou a svůdným hereckým obsazením.. Závěrem : tomuto slušnému béčku dávám zlatý střed 50% ()

pravda1

Tento film sa mi zo začiatku javil ako nudná teen hovadina s nastajlovanými babenkami ale ako minúty ubiehali a dej sa odvíjal tak ma to vcelku zaujalo.Štyri pekné kočky každá so svojím príbehom ktorý zapadá do príbehu tej druhej a štyri rôzne životné situácie s ktorými sa musia hrdinky vyrovnať po svojom a nakoniec happy end.Čo viac si môže človek priať ...vcelku vydarený film ktorý si tie tri hviezdy zaslúži. ()