V Berlíně se nekontrolovatelně šíří nebezpečný virus, který přeměňuje obyčejné lidi na krvelačné zombie. Michael zrovna přijíždí do města, aby našel svojí bývalou přítelkyni Gabi. Místo ní v jejím bytě nachází mladého instalatérského učně Harpera. Společně se jim na poslední chvíli podaří zabarikádovat a zabrání tak krvelačným stvůrám, aby se k nim dostali. Obklopeni těmito žíznivými zombie, mají Michael a Harper plné ruce práce s vlastním přežitím. Zároveň se Michael nevzdává myšlenek na záchranu Gabi a chce jí za každou cenu najít. (Zeck)

KeithMaxwell

Přestože má film jen hodinu, dokáže, hlavně v závěru nudit, dobrý nápad se sedativy a Mozartova Lacrimosa v závěru nedá zapomenout na totálně dementní dialogy (přece nebudeme ničit vidličky během ZA...) tupého hlavního hrdinu a nulovou atmosféru, nepotěší ani fanoušky žánru. ()

Šakalík

A mně se to docela líbilo. Není to sice žádná akční bomba a přiznejme si, že osazenstvo zabarikádovaného domu není zrovna dvakrát sympatické, ale ti nakažení vypadají dobře, děj je sice jednoduchý, ale rychle odsejpá a celé to doprovází podařená muzika. Filmík je velmi krátký, takže zbytečně nenudí a konec je vcelku vychytaný, i když tomu možná chybí výraznější pointa. Takže v globálu můžu říct, že z toho mám veskrze pozitivní pocity, přestože - poslední dobou pohříchu stojaté - vody žánru to v žádném případě nerozvíří. ()

mosnak

Úplná sračka to není,jak tady píšou někteří uživatelé. Když se na to podívám z pohledu zombie fanouška... jasně vše se odehrává mezi čtyřma barákama, jasně natočili to němci, jasně zombíci vypadají,jako kdyby měli pouze vyšší stádium chřipky,ale přeživší museli bojovat o život. Museli chaoticky utíkat a to já mám rád. Myslím,že je spousta horší zombie film - a věřte mi,že vím o čem mluvím. Dávám 38% ()

Furmi

Zombie priemer, miestami mierne nadpriemer. V poslednej dobe medzi zombie brakmi že sa na tie filmy až pozerať nedá Rammbock príjemne prekvapí. Možno vďaka aj tomu že nieje zbytočne rozťahaný a má len krátku stopáž, origininálny veľmi nieje ale v rámci žánru sa originalita dá vytvoriť už len ťažko. Nato že to natočili Nemci dosť slušný počin, nenudil som sa, miestami ma aj trochu prikovalo ku stoličke ale nič s čoho by som s prepačením sral keksi ako malé decko. 54% ()

Illy

Pro mě milé překvapení. Německá hodinová jednohubka, zombie lovestory s výbornou atmosférou. Díky za doporučení.... ()

LudeCZek

Zombíci, jeden barák, nesympatický německý "hrdina"=>nepodařený REC, pár zajímavých nápadů s tlumením přeměny a boje se zombíky. Ještěže to mělo jen hodinu, už tak se to táhlo pomalu. ()

RomeroIsGod

Čtrvrtá hvězda především za snahu. Protože na amatérským poli je to hodně slušnej kousek, civilní herecký výkony, nějaký to napětí a přes spoustu klišé se sem tam objeví dobrej nápad. To vše v krátkostopážním balení, takže film nestihne nudit. 70% a pro zombie fans další dobrej přírustek ()

Hapretor

"Divadelní až komorní" drama v prostředí jednoho paneláku z doby socialismu v Německu. Až na to, že je tam pár pomatenců, co maj vypadat jako zombies. Tohle je dobrej nenáročnej pilot k shitovýmu seriálu, ne celovečerák. A jako bonus si sestrojíme tricykl, ověsíme ho lampama a foťákama a vyjedem do ulic. Zombie se zabíjejí kulkou či kudlou do hlavy!!! Paskvil! ()

Eluin

Tak zombies (nakažení) se nám ze Španělska přesídlili do Berlína.... Už je to takříkajíc za humny.. :-) Moc dobrý film, který se bude líbit zejména fanouškům subžánru. ()

Doomer

nechci kazit sledovani ale zombie maji dalsi logickou slabost kterou drivejsi zombie filmy opomijeli, me se to teda libilo moc. Film pusobil realne prestoze ne vsechny charaktery mi byli sympaticke kazdopadne od pulky ale hlavne zaver se povedl, skoda ze to nebylo delsi ()

waltosin

Docela jsem překvapený že němcům jdou i zombie filmy, ale jak to šlo dát tam sympatické postavy, do Berlína, do baráku poslat tam krvežíznivé zombie a z toho jim vznikne docela zajímavá zombie apokalypsa, která trvá příjemných 60 minut. ()

m.xFuck

Žánrovka natočená za pár šupů v jednom domě a na jednom dvorku. Minimalistické a díky vhodně zvolené stopáži skvěle fungující až do konce. A já se zase znovu ptám, kdy si konečně čeští tvůrci vytáhnou prst z prdele a pochopí, že i z mála se dá udělat hodně... ()

spawnxp

Musím přiznat, že zkraje jsem to málem vypnul - začíná to jako hodně "dietní" amatérskej tv shit (60 minut): ve třetí minutě zařve první zombík? medvědí převlek? imbecilní hlavní hrdina "už-abych-vykukal"? Ale pak se rozjelo a finále (možná trochu patetický) to dost vylepšilo, nejmíň o dva body. Dobrej německej pokus. ()

Zeth4beatz

!Mamííí, mamííí, nech mě!" :D Nechtěla bych aby mě pronásledovala moje matka po ulicích Berlína ve zkrvavený zástěře a se smrtí v očích :D Nicméně škoda, že filmek byl tak krátký, protože já jsem se bavila. A můžu vlastně s klidem tvrdit, že mi Rammbock přišel mnohem sypatičtější, než leckerá zombíkárna od Amíků. Postavy byly velice důvěryhodné a situace naprosto beznadějná, což se mi líbilo... ()

Richie4422

Ja capnem štyri a to hlavne preto, lebo tvorcovia presne odhadli, že hodina bude akurát. Absurdne ťuťmovsky zamilovaný nemec a fagan zostanú uväznení v bytovke počas zombie apokalypsy, Príjemné, vtipné, vie zombíkmi vystrašiť s pár nevídanými prvkami zombie žánru. Škoda slabšieho využitia prostredia. ()

noobex

Hlavní hrdina, který se může posrat z jeho "přítelkyně", přijede za ní do Berlína. Takže.. masky byly hrozné, vypadalo to jako by si zombies napatlaly hlavu kečupem a to je tak vše. :), výkony herců zas nebyly tak špatné, ale co se týče akce a soubojů se zombíky, skoro žádné tam nenajdeme. Hrdinové se ohánějí bleskem, žádnou sekerou. ještě ty držky, na které jsem se musel tu hodinu dívat, no more :D ()

megacik

Ako fanúšik tejto kategórie filmov môžem povedať, že to bolo príjemne pozerateľné, dokonca taký mierny nadpriemer. Ako bývajú niektoré zombie filmy extrémne rýchle a akčné, tak tu to nečakajte. Aby som sa ale neopakoval, tak negatívum bola pre mňa okrem iného aj absencia zbraní, t.j. tí čo prežili, poväčšinou bojovali holými rukami. Druhá vec, ktorá mi vadila, že film bol bez nejakého väčšieho nápadu, a teda aj málo zábavný pre bežného diváka. Nič to ale nemení na atmosfére, a na tom, že ja som sa bavil. Zdvojnásobte tomuto filmu rozpočet, exteriéry a stopáž, a možno to bude aj na nejaké menšie ocenenenie. ()