Farmaceutická firma Newgen Industriers je v blízké budoucnosti prosperující firma, která vyrábí drogu RAK - 295. Ta má účinek větší odolnosti organismu. Bohužel testy, které se prováděly na tisícovkách lidí, dopadly špatně. Až na jednu osobu, Anely Mills. (LIVINGDEAD)

MFZB

Zaujímavý názov Devil's Playground, človek by čakal, že pôjde o film s nejakou satanistickou tematikou alebo niečím podboným, ale pri tom je to klasický zombie film. Potešil celkom, lebo som už o zombies nevidel dlho nič, ale zase až taká sláva to nebola. Film síce nenudil, ale nebolo tam dostatok akcie, akú by som od daného žánru očakával, celé,skoro, to bolo po tme (ešte že som večer pozeral) a boli aj také chvílky, že sa nedialo nič a keď sa aj dialo, tak nebolo nič vidieť...No skrátka nie som nejak veľmi spokojný, vidím to na také slabšie 3* ()

kalysta

Další zombie film, kde zombie běhají jak jamajští sprinteři. Film nepostrádá napětí, které se však nedaří udržet, scénař působí místy nevěreohodně a chaoticky. Za zhlédnutí film ale rozhodně stojí. Lepší průměr. ()

morbido

100% súhlas s uživatelem J*A*S*M .... proč tam ale museli dat ten prijebaný parkour???Tak strašne to ten film zhodilo, zachvílu budú zombíci létat budú telepati a já nevim co ešte.Tento žánr ide dobre do sraček což je vážne škoda.Návrat ke koreňom by mu určite prospel.... ()

Deacon59

Zombií bylo hodně, že jsou rychlý je v pořádku, žijeme v uspěchané době, ale proč proboha skáčou jako kamzíci. Nejlepší postava Sean Pertwee. ()

Arkwuill_S

Bla bla bla bla... podobných zombie filmů se v poslední době natočilo hodně. A tenhle žánr já můžu, takže jsem byl pln očekávání, co že to přinese. Poslední, mně známý britský film(y) série 28 dní/týdnů poté, byly fajn, takže jsem se docela i těšil. Jenže, jak to tak bývá. Můžete hádat dopředu - na trhu se objevil nový převratný lék, který má lidem pomoci, zpočátku jsou naprosto úchvatné výsledky, lidé se hromadně nechají očkovat, testovat atd. Jenže to by to nebylo ono, kdyby se to přeci nezvrtlo. Naočkovaní se začínají měnit a řádit. A je to tady. A teď ta pořádná kritika. Dějová linie = absolutně nic nového a zajímavého. Šlo by to rozhodně poutavě zpracovat, ostatně pár takových filmů jsem již viděl, ale toto provedení mezi ně nepatří. Zápletka je hodně chudá, zbytečné dialogy, a... jak to jen říci, kraviny. Herecké výkony velmi slabé, průběh omezený a uspávající. Ale když už jsem to začal sledovat, tak jsem se dodíval. Jak to vystihnout prá slovy - slabota. Koho tento žánr nezajímá, tak podle mě nemá cenu se na to dívat. A pro fandy, ti budou z provedení zklamáni. Jendnoznačně vás film ničím nepřekvapí, nepřinese vůbec nic nového, akorát budete o hodinu a půl starší. ()

vaso25133

Pěkný zombi horor...sice nic nového pod sluncem, ale Sean Pertwee je supr.Jakmile se oběví v nějakym filmu znamená to že půjde o masakr a o slušnou zábavu a o to tady jde.Nic složitýho ,žádný extra děj ani psychologický rozbor postat prostě zombi akce...a že kopíruje jiné filmi mě nevadí u tohodle žánru a v aglické produkci to už jinak nejde ()