Nebožiec

(pořad)
Slovensko, 2010, 31 min

Kopytovci zavŕtajú do všetkých spoločenských oblastí. Odhalia pravdu o kauze Starý ujo, vedia, čo teraz robí „Usáva“ Bin Ládin a ukážu, kto naozaj riadi programové oddelenie v JOJ-ke. V 200 dielnom seriáli nebude chýbať ani "porno" a samozrejme, že potešia aj 5-percentných, a to klipom Teplo na Horehroní. (HAUY)

mysiak

No musím povedať po pilote..že je to fakt hrozné...asi som mal fakt prehnané očakávania...suchý, trápny humor...nezaujímavé, nevtipné a bez pointy scény...to hádam stačí no nie? ()

JohnnyD odpad!

Sáva Popovič je sympaťák, ale toto je donebavolajúca sračka. Ako môže niekto s totálnym antitalentom pre réžiu, od vedenia kamery, hercov, štylizácie, využívania špeciálnych efektov až po banálne veci ako využitie masiek či hudby, režírovať niečo za tisíce eur pre jednu z najväčších televízií? Tu sa rozum pozastavuje. ()

brasek odpad!

MegaOdpad!!! Vážení priatelia, prečo asi ostalo len pri pilotnom diely? Toto vážne bolo niečo odporne nechutné a nepozerateľné. Úplne bez humoru a či s humorom, ktorému rozumeli len aktéri Popovič a Malachovský. Sorry chlapci, ale vážne sa na vás nedalo dívať. ()