Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2

všechny plakáty
Krátkometrážní
2010, 9 min

Pokračování úspěšného amatérského snímku, volně zpracovaného podle hry Call of Duty Modern Warfare. (Mr.Critic)

Don82

O něco lepší než prvotní díl, ale přeci jen mi tam chyběla nějaká aktivita mezi postavami, přes to stále dobrý kraťas s pistolema... ()

Gord

First person view.Ten nápad už použili v Doom, ale dokázal bych si ho i v tomto případě představit a nemuselo by to vypadat , tak zle. Ale jinak fajn podívaná. Snad jen ta paní, jak drží tu zbraň.. No to je takové :-) ()

MDesign

Áno, aj druhá časť potvrdila, že parta študentov dokáže natočiť kvalitný napínavý kraťás. Bohužiaľ amaterský herci kazia celkový dojem. Aj napriek tomu, bravó! ()

james11

První díl se mi sice líbil o trochu víc, protože tohle mi připadá vic CSkový. Ale i přesto jsem víc než nadšenej :-) A to prostřelování vrat garáže bylo dokonalý! ()

Arassuil

Další variace na "všichni pojďme mířit jedním směrem, zbraně nosit u hlavy namířené vzhůru a přebíjet zrovna, když na nás střílejí". Přestřelky jsou to jediné vyvedené, teda kromě ženské představitelky, která ovšem zbraň držela poprvé v životě. ()

burg

3x větší rozpočet, ale stejně totální prd v porovnání s jinými hollywoodskými trháky, které akorát urážejí divákovu inteligenci. Přesto hodnotím jen 8/10, dialogy pánům tvůrcům moc nejdou a herci by projevu taky mohli zapracovat trochu víc ... ()