Wrecked

• Velká Británie Wrecked

Muž (Adrien Brody) se probudí ve zničeném autě na dně hluboké rokle. Je zraněný, má zaklíněné nohy, nepamatuje si kdo je a už vůbec ne jak se sem dostal. Jeho jedinou společností je chrčící rádio, které vysílá zpravodajství ohledně násilné bankovní loupeže a mrtvola muže na zadním sedadle, jehož peněženka ho identifikuje jako jednoho z pachatelů. Musí zapojit veškeré základní instinkty v boji o přežití a v touze zjistit svou pravou identitu. (Ruuzha)

a0001

Tento film mali tvorcovia ponechať iba ako trailer a nie vytvoriť ťahavý priam neuveriteľné nudný thriller. Jedna hviezda za skvelý výkon Adriena Brodyho. ()

Ruud36

První půlhodina je fakt strašně utahaná a nudná, pak ale začínají vycházet střípky z celkové mozaiky a závěr mě opravdu potěšil. Téma bylo dobré, ale chtělo to něčím oživit. ()

baclajean

Svojím spôsobom tak troška psycho, určite však zaujímavo vymyslené. Ako však pozerám niektoré komentáre dole, mám pocit, že nie každý komentujúci film aj skutočne dopozeral. ()

veverysiak

Toto veľmi nevyšlo napriek ako-tak solídnemu rozuzleniu, predsa len kukať deväťdesiat minút na pološialeného fakujúceho Adriana, jedného zúfalého hava a jednu nenažranú pumu je naozaj nuda, aj tých nelogických sprostostí je dosť, tak na to rýchlo zabudnime, takže 40%. ()

Figuska

Kdyby šel hned nahoru k silnici odkud spadlo auto a ne k řece, jak to zřejmě viděl v Man vs. Wild, ušetřila by se snad víc než polovina filmu. ()

Ondrew

Aj ked cloveku neda neporovnavat Wrecked s filmami typu Buried alebo 127 hodin, myslim, ze autori odviedli slusnu pracu. One-man filmy mam rad a Brody zahral totalne dorasovaneho "spolujazdca" velmi presvedcivo. Najdeme tu sice kopec klise, no napatie a najma vydarena zaverecna pointa to -- aspon mne -- vynahradila. Myslim, ze 65-70% je adekvatne hodnotenie. ()

izolator

Protože se připoutal, přežil. Tak trochu hodně protáhlá varianta BESIPu... Adrien Brody se snaží, ale tenhle příběh prostě neutáhne víc jak 20 minut filmového materiálu. Příliš dlouhé. ()

MrLinhy

Takže, Když jsem viděl Trailer byl jsem unesen a musel jsem to vidět. Trailer mi tam prozradil vcelku vše. samotný film byl zajímavý, ale chvilkami nudný. Byl jsem rozhodnut, že dám asi 3 hvězdy, ale ke konci jsem si uvědomil, že trailer mi úplně všechno neprozradil. Ten konec byl suprový!!! a změnil jsem tím pádem názor. NEKOUKEJTE SE NA TRAILER!!! - bude to tak lepší (Adrien to zahrál moc dobře) ()

musolini

Podle obsahu to vypadalo na pěkný film,ale to co jsem viděl byl děs,dokoukal jsem to jen silou vůle.Pořád jsem čekal,že se něco stane,nemělo to žádný spád a nebylo to vůbec napínavé,hlavní"hrdina"se choval dost nelogicky.Dal jsem jednu hvězdičku jen za ten konec,když se zjistilo,že to není tak jak to vypadá. ()

naytsirk

Nechtěl jsem věřit tomu nízkému hodnocení ani těm komentářům, protože podle ukázek to vypadalo na slušnej biják a Brodyho mám vcelku rád.... Ale už tomu věřím. Měl jsem co dělat, abych neusnul. A nakonec jsem stejně na chvilku usnul. Nicméně, je to veliká škoda, potěšen Pohřbením za živa a naprosto nadšen 127 hodinama, jsem byl velice zklamán. ()

Life

Objektivně by to bylo asi za dvě, ale když Brody je prostě Brody. Film je poměrně nudný, všechno roztahané, bez hudby. Ani žádné velké napětí. Škoda!! ()

Unr3aI

Hodte do lesa jedneho domlateneho chlapa, jeden vrak a nenazranu pumu a mate film na hodinu a pol. Tento film nema ani pointu a uz po prvych 20 minutach je vsetkym jasne kam sa na konci dostanete. Okrem toho nerozumiem co mali znamenat tie psycho vsuvky, ale este viac ma tym film znechutil. 1 hviezda za slusne masky a A. Brodyho. ()

Punkies

Vydržela jsem prvních 15 minut, déle už jsem to nezvládla. Když jsem si film posouvala dál a furt se tam nic nedělo, jen Brody bloudil po lese, tak jsem si řekla ne. Dala bych odpad, ale jelikož jsem neviděla celý film, hodnotit nebudu. ()

Sekon

Takovéto filmy mám rád (podobného typu). Ale toto mě děsně nudilo. Vážně jsem měl 100 chutí to vypnout a ani to nedokoukat. Nebýt Brodyho, tak je to naprosto nekoukatelné a i s ním to byl celkem děsný film. Nic překvapivého se nekonalo. Týpek se plácá dvě hodiny v hlíně a to je tak všechno. A ten závěr, no.. Tak to mě teda taky dostalo, nasedne do auta k týpkovi a je konec. Dal bych dvě hvězdy, alespoň za Brodyho, ale nemůžu. Vůbec se mi to nelíbilo a bylo to utahaný jak sopel z nosu a hlavně BEZDĚJOVÝ. NAPROSTO. 1 hvězda. ()

Netbee

I presto, ze Brody je muj oblibeny herec, tak si vybral fakt spatnou roli, ale je nutno podotknout, ze kdyby to hral nekdo jiny nez chudak Brody - byl by to odpad! ()

pezz

Brody vyložene vydaný (žiaľ) na nemilosť réžii a scenáru, stvárnil novodobého Ma(e)resjeva v hlbokom lese. Záhady a záblesky akýchsi epizód zručností sa snažia vám vytvoriť drámu zachraňujúceho sa človeka, no je to kostrbaté a neuveriteľné až poburujúce pre diváka, ktorý tomu neverí. Prepchatý a rýchly sled udalostí, prešpikovaný stratou pamäti po autonehode, útok pumy, útok človeka, vyvolávanie spomienok, zrazu sa objaví magický pes, ktorý je vycvičený, bolesť v zlomenej nohe asi hrdina už necíti, mysteriózna frajerka mu prekáža a látame látame dej ako sa len dá, puma žerie iba ľudské mŕtvoly a hrdina jej ich hádže do papule. Puma americká ale pán scenárista a p. režisér mŕtvoly vôbec nežerie, no tu ich spráskala asi 3 za pár dní (neuveriteľné!!). Pointa vopred známa a obohratá.... Pripútajte sa všetci ideme dole kopcom !!! 40% ()

limalama

Přesně vím do čeho sem šel, tak se teď ničemu nedivím, tak jako někteří tady. Čekal sem podobnou super jízdu jako bylo Buried, ale nestalo se. Avšak sem se dodíval a byl i spokejen. Perfektní výkon Brodyho. A pro všechny co se diví o čem to je, tak na co jsou trailery DEBILOVÉ ()