Lycée Jules Ferry je nejhorší střední škola ve Francii. A ani ti nejlepší profesoři s tím nic nezmůžou. Poslední šancí na záchranu je povolat nový tým vyučujících a aplikovat neobvyklý model: nejhorší žáci budou svěřeni nejhorším učitelům. Studenti střední školy Lycée Jules Ferry se vzepřeli všem pokusům o to, aby jejich ústav dosáhl lepšího postavení. Zoufalý školní inspektor přistoupí na návrh svého náměstka vyhnat čerta ďáblem a pověří ty nejneschopnější učitele, aby zvýšili laťku nejhorší střední školy v zemi. Krásná Amina, tajemný Maurice, časovaná bomba Albert a komatózní Cutiro spojí síly se sportovním nadšencem Ericem, naprostým šílencem Gladysem a rádoby učitelem dějepisu a napoleonským fanatikem Polochonem, aby zvýšili úspěšnost školy při maturitách nad padesát procent. Pramálo tuší, že za jejich jmenováním stojí temné síly! (HBO Europe)

kacir

Neviem sa rozhodnúť medzi 1 alebo 2 hviezdami tak dám tri, aj keď na tri to nemá.. Bolo tam veľa trápnych situácii. A na Fakjú..to nemá ani z ďaleka. ()

jooker10

Tak nevím. Zasmál jsem se (chvílemi). Ale jinak mi to přijde na tři hvězdy slabý. Vůbec bych to nesrovnával s Fakjů pane učiteli, ani s Bláznivou školou. To proti tomuhle byly oskarový filmy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

julie_mie

Na základě mého oblíbeného bédéčka vznikl film, který nelze hodnotit méně než 3 hvězdami, protože přece jen kreslená předloha je za 5*, jinak řečeno 20/20. ()

Mark1983

Já musím uznat,že jsem s další Francouzkou komedií nebyl zklamán. Je to místy úsměvné a párkrát jsem se i zasmál. ()

P@\/EL

Tahle komedie mě až tak nenadchla, jelikož mi přišlo, že většina vtipů vyšla jen tak na zdařbůh. Potenciál v podobě učitelských exotů film rozhodně měl, každopádně si myslím, že herci až na pár světlých momentů Christiana Claviera své role docela odbyli. No a za studenty taky jen obyčený průměr. Alespoň že jsem se sem tam zasmál absurdnosti příběhu a vzniklé situace. ()

Pythonator

Škoda, že Clavier dostal tak málo prostoru. Časy Návštěvníků už jsou dávno pryč a Frantíci už neumějí udělat špičkovou komedii. Tahle pobaví, ale málo. ()

Chlo0opek

Zajímavý nápad na v oblasti vzdělávání:)). Nebo spíš jen na film, ve skutečnosti už je to tak trochu sporné... Každopádně co jsem od tohoto snímku čekal, to jsem dostal, občas fakt dobrá vtipná situace, herecky taky jakž takž v pohodě. ()

k.rakonos odpad!

Ou, tak nevím, přes 50%?? Velká bída, nedokoukáno, lépe než odpadem nemohu tuhle trapnost hodnotit. Fakjů pane učiteli v německém podání o dvě třídy lepší a vtipnější. ()

Milsa

Prvé 2 štvrtiny filmu sú dosť chaotické a nemajú ani hlavu ani pätu. 3. štvrtina je už zaujímavejšia, ale aj tak sa vlastne nič nedeje. No a v poslednej sa to tozbehne, ale pre záchranu hodnotenia filmu je to už neskoro. Čakal som od toho viac. ()