Film o filmu Největší z Čechů

(TV film)
všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
Česko, 2010, 14 min

Dokument o natáčení nového českého filmu R. Sedláčka. Režie R. Procházka. (oficiální text distributora)

Dartdevil

Pokus o zajímavé pojetí Filmu o filmu. O Filmu samotném vám toho moc neřekne, ale působil tak divně, že jsem se o film začal zajímat. Takže úkol splnil :-) ()

Katullka odpad!

Tohle je vážně strašné... ale úplně strašné. Žádná informace nedává smysl. Kecy Švarcové a tomu muži z divadla jsou neúnosné i na mě.... Uf. Uf. UF! ()

5150 odpad!

10%.. V tomto případě platí, že Film o filmu raději neměl vzniknout. Tvůrci tohoto dokumentu vzbudili v divákovi pouze pocit, že se jedná o něco laciného, amatérského.. přitom samotný film vůbec špatný není, o čemž svědčí mimo jiné 7 nominací na České Lvy. ()

mr.filo

Očekávání střídá nové očekávání .... a asi začnu očekávat film v TV. Je to taky taková pakárna sešmodrchaná na koleni? ()

MTHRFCKR

Film o filmu, který mě vůbec nepřesvědčil o nějaké kvalitě snímku. Ještě, že existuje trailer, který naopak zaujmul velice. :) ()

eagle-eye

Bylo záměrem tohoto filmu o filmu diváka do kina přilákat nebo odradit od návštěvy. Protože mám Sedláčka a Plesla docela v oblibě, na film určitě půjdu, avšak ti co ho neznají se asi tímto dokumentem zdaleka nalákat nedají... ()

Gezi94

Nemyslím si že je to špatné. Vzhledem k tomu, že mě to ještě více navnadilo k návštěvě kina, tak hodnotím pozitivně. ()