Boku no Pico

Animovaný / Romantický / Drama / Pornografický
Japonsko, 2006, 3x34 min

Malý Pico je na prázdninách u dědečka a pomáhá mu v baru. Tady se seznámí s mladíkem, který se stane jeho přítelem a naučí ho spoustu věcí. Pico pak to, co se naučí, předává dál jednomu nebo více kamarádům najednou. (Zíza)

Renie42

Nedokážu to pořádně ohodnotit, asi nejsem cílovka a zkouším ten "vtip" jak pustit si první anime a zrovna toto. Nejsem z cukru, ale zároveň to je divný. Proč to blonďatý vypadá jako holka, proč ten děj je takový nijaký, šup šup a jde se na věc. Asi jediný slovo, co mě utkvělo v paměti bylo ochinchin :-D. ()

ikilledjenny odpad!

Oh god why? My eyes are bleeding. Sakra já to fakt dokoukala, myslím, že mi to způsobilo trauma. Mám ráda yaoi, ale tohle bylo moc i na mě. Kolik let bylo Picovi? 12? Dobře první díl byl snesitelný - Pico a starší chlapík, který byl asi mírně zaskočen tím, že má Pico ochinchin, ale nakonec si řekl whatever a zasvětil Pica do hraní si na dospěláky. V druhém díle si Pico najde na hraní ještě mladšího kamaráda Chica. No a v posledním díle si dokonce spolu hrají Pico, Chico a Coco. I`m done with yaoi, it`s yuri time! ()

ioope

Boku no...Penis! Ehm, ale teď vážně, tohle je poprvé, co jsem viděl yaoi hentai...bude to asi tím, že něco takového nevyhledávám a Boku no Pico je klasická lapačka, kdy se máte nachytat, když seriál všichni znají a mluví o něm... Jediné, co na tom uznávám: Diváci mohou nahlédnout do jiného než heterosexuálního světa, tak trochu z jiného úhlu...a ti nadrženější z nás se budou snažit kopírovat polohy...huh... Děvčata (vlastně chlapci) se chtějí nejspíš vyhnout znásilnění, když jim někdo zvedne sukničku, akorát s křikem uteče...hodně daleko. Nebo se jedná o transexuály, kteří si nakonec operaci pohlavních orgánů rozmysleli...těžko říct~ Co říct snadno, neskutečně japonské (čtěte: zvrhlé)! Člověk má co dělat překousnout zdánlivý věk postav (Pico ale kupodivu sladká čtrnáctka) a ony to ještě v jednom kuse zhoršují svými zkušenostmi...sexuálními zkušenostmi. Toto anime má nejspíš napomoci k uvědomění si své sexuální orientace...a nebo z Vás udělat asexuála. Sice si teda asexuální nepřipadám...ale jistou psychickou újmu pociťuji... Teď si musím dlouho odpočinout od porna...a obzvlášť od toho v Japonsku... ()

Amalberga

Perverzní nuda. Nic víc mě nenapadá. Skončila jsem u třetí epizody a nedokoukola. Nějak mě nezajímá, jak budou spolu souložit, beztak vím, jak to dopadne. ()

stLukaz

Viděl jsem hada srát, koně blejt, žábu bušit do skály, cikánku zuby si čistit ale tohle jsem teda ještě kurva neviděl. ()

contreras

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad ()

3k7 odpad!

...Proč mi to bylo doporučeno v zájmu japonských anime, nechápu. Film se minul tématem a mým předpokladem, co jsem od toho očekával. Myslel jsem si, že uvidím nějaké Anime se Zenovou moudrostí i popisek říkal "naučí ho spoustu věcí", já debil čekal předání moudrosti a nějakých životních rad v podobě nějakých Zenových hlášek, že načerpám něco z Japonské moudrosti. (Poprosím správce o odebrání "Romantický" a "Drama" a ponechání pouze Animovaný a Pornografický, děkuji, ať se nespálí další lidi. :D Do první "bizarní" scény jsem vnímal děj, pak jsem zkoušel scénu přeskočit, jestli to byla třeba jen japonská šílenost, jenže za touto bizarní scénou byla další a další, načež mi došlo, že si ze mě někdo opravdu dobře vystřelil a já se nechal napálit. Toto je film pro LGBT komunitu, který jsem vidět nechtěl a nechci ho vidět. Při vší úctě k LGBT komunitě, nemám nic proti LGBT, ale dost vás překvapí, když čekáte Zenovou anime pohádku a místo toho máte LGBT porno...Jestli v tom někdo vidí uměleckou hodnotu, nevím, ale mě to připadlo dost za hranou. Z hlediska hodnocení jako ostatní filmy, něco mezi odpadem a 1 hvězdou. Pro obdivovatele yao yi odvětví japonského anime předpokládám, že by mohly asi padnout 2 až 3 hvězdy, nicméně to je odhad, který nejsem v tomto případě schopen nijak posoudit. No hlavně ten film neukazujte přítelkyni :D a pokud tím chcete někoho potrollit, jako jsem byl potrollen já, vaše věc. Já jsem si odškrtnul další film, který rozhodně nebyl šálek mého čaje a jde se dál, tentokrát prosím nějakou Zenovou moudrost a inspiraci. ()

ayarei.moon odpad!

M-m-moje oči! Neviděla jsem to celý, ale z toho, co jsem měla tu "čest" vidět, se budu vzpamatovávat dlouho. Oh, bože. Já si říkala, jak to zkusím, že co už no, ale... uh. Pomoc? Na tu už je pozdě. Mám yaoi ráda, hodně, ale tohle... ty postavy... Huh. Neuvěřitelně perverzní. Až je mi do pláče. ()

majlika3 odpad!

Potrat japonského anime průmyslu... 1 díl je ještě relativně prasárna, ale 2 a 3, jestli to někdo viděl a líbilo se mu to, měl by neodkladně vyhledat odbornou pomoc, například v Bohnicích. ()