Životy mnoha lidí se obrací vzhůru nohama poté, co potkávají Cécile - mladou svůdnou ženu. Provokativní a extrovertní Cécile má ráda volný sexuální život, který přestupuje společenské normy a porušuje tabu. Její styl života nutí i ostatní odhalovat sami sebe.
Q se snaží jazykem pocitů a těla ukázat mladé Francouze a poodkrýt jejich intimní vztahy. (Tamten)

lioncel

Adam Bernau: "a ostatní bylo moc hezké" --- lioncel: souhlas .. i s tím plánovaným vtipným tetováním i jeho umístěním: "NENÍ ZAČ" ... ()

Aljak odpad!

A toto čo malo byť? Unikátna lyrická pseudoumelecká kravina bez akéhokoľvek zmyslu. Z toho žánrového zaradenia čo je k tomu napísané sa na to vzťahuje fakt asi jedine to "erotický", lebo s drámou to malo spoločné pramálo, no niečo čo by sa aspoň obtrelo o komédiu alebo romantiku sa tu fakt nevyskytlo ani náhodou. Čo si vlastne o takomto celom myslieť? Žiadny zmysel ani posolstvo v tom nebolo - akurát vyše hodina a pol scén blízkymi ľahkému pornu! Síce bolo pár herečiek na pohľad sympatických (aj keď ich správanie bolo úbohé) - ale za to hviezdičky dávať nebudem, jedine tak z ľútosti. ()

MA.KI

Samoúčelná a nekompaktní záležitost (> špatný scénář i režie) na pomezí artu a soft porna, jež divákovi možná i něco chce sdělit, ale neví jak… ()

viperDavid

Péčko natočené s dialogem. Nic víc to není. Hlavní prsatka je sice sexy, ale ten drn tam si mohla opustit. Jinak neskutečně nezajímavá kravina ()

Master19

Velmi zvláštní, když se divak seznámí dříve s pohlavním orgánem hlavní hrdinky, než s jejím obličejem. Přesto si to drží svou linii a nesklouzává k prvoplánovému pornu (nicméně v televizi to u nás rozhodně nikdy nepůjde :-) ). Viděno několik dní po Shame Steve McQueena a tak jsem se neubránil konfrontaci. Tento snímek má jakousi francouzskou auru, která je velmi zajímavá a atraktivní, ačkoliv není scénář natolik nosný. Kdyby film tak netlačil na pilu, co se týká explicity, tak mohlo jít o šířeji diskutovaný počin. ()

nevermore odpad!

Dlouho jsem si, myslím, nedal odpad! a tady to udělám. Qčku nevěřím ani ň. Nejde o to, že by byl špatně natočen, herci hráli hrozně nebo něco technického. Ne. Ale ta myšlenka, ta podvratná myšlenka, je jak zhoubnej nádor dnešní doby. Snad si tu u Q nehrajeme na "nastavování zrcadla". To je nesmysl. Nevěřím. ()

Prochy38

Nevím, asi jsem to nepochopil. Hvězdičkuju, protože herci se na tento snímek dost nadřeli a to nedokážu níkomu odpárat. Krásné holky, na mě asi zbytečně za hranou softporna, ale o tom to prostě bylo. Jen... nevím, mám radši, když mi je hlavní hrdinky sympatická. Ano, kus krásné holky byla, ale kráva taková, že jsem už po půl hodině doufal, že bude umírat v bolestech.... asi jsem ten projekt celkově nepobral. ()

Marys

LFŠ 2014: Tento film mal šťastie na pekné herečky, na ktoré sa dalo pozerať, keď sa vyzliekli. Za to mu dávam o jednu hviezdičku viac, než ostatným snímkom z LFŠ porn-art cyklu. Tu ale všetka chvála končí a opäť sa dostávam k otázke: Prečo porn-art? Prečo nie radšej nejaký zaujímavý erotický film, keď už sú herci ochotní odhaliť všetko? ()

mira007

Body dávám za nahatou Heléne Zimmer, jinak je to jen další dílo, které je o ničem a erotikou si dělá jen reklamu. ()

Johny303

Tento film drží nad vodou skutečně jen rajcovní Déborah Révy, která se primitivním dějem doslova prošuká a je úplně jedno, jestli je to zrovna s jedním z chlapů s ženskou, nebo sama se sebou, hlavně když u toho odhalí své přednosti. Jako regulérní porno bych to hodnotil určitě vysoko, ale tohle si bohužel hrálo na něco víc i když je zřejmé, že Q na nic víc nemá... (shlédnuto ve francouzském jazyce s anglickými titulky - ájinu neovládám nějak ohromujícím způsobem, ale na pochopení tohoto hloupoučkého děje to stačilo) ()

bolan

Tak je pravda, že je to hodně sexuálně otevřené, ale to, že je tam vidět pinďour ještě neznamená, že to je porno. Celkově Q neni žádnej "majstrštych", ale vzhledem k té sexuální explicitě to má něco do sebe. Respektive v normálním filmu tohle neuvidíte. ()

warrenur

Suhlasim s vacsinou vyjadreni na tento film. Nepredsvedcive, samoucelne softpcko. Ak by toto bola realita, o com by boli tie vztahy....pche Hviezda za vizual a tie kecy v babskych umyvarkach. ()

Acrobat

Prehliadka francúzskej šukajúcej mládeže bez cieľa. Soft porno bez inovácie a kúsok vedľa vo vedľajšej premietacej sále dávajú chlapa (S.F.), ktorý v Cronenbergovskom duchu predvída toto, nielen francúzske, správanie. Kto je vlhký, komu stojí - hviezdy hore, kto je frigidný a zvädnutý - hviezdy dole. (videné náhodou 10.06.2012, DVD) ()

Zl0

Samoúčelná slabá somarina spôsobujúca stratu času sledovaním. To jediné č som tam dal preto aby som vysvetlil tú 1 hviezdičku.Ten film si ju totiž nezaslúži. Je to tretie písmeno toho čo uvidíte častejšie než by bolo vôbec treba. A "mačka" to nebude. ()

Lamazz odpad!

Pakliže chci natočit porno s příběhem, tak to určitě neudělám způsobem, kdy explicitního sexuálního obsahu bude méně, než, vzhledem k žánru, nutně plytkého děje. Troufnu si tvrdit, že i témata těch nejbrakovějších honibrčáren, jakými například jsou montování nové pračky, instalace televize, anebo staré dobré stěhování do garsonky, za nějž není možno zaplatit jinak než roztáhnutím pysků, jsou čistě z uměleckého hlediska dalekosáhle více obohacující, než to, co nám naservírovala země Markýze de Sade. Tedy quasiinteligentní rozhoďnožku, která, pod tíhou elektřina komplexu, není schopna přestat klínem drandit každého lachtánka a strkat prsty do kdejaké ňufinky (čest Krytinářovi za obohacení obecné české frazeologie), a to vše prostě a jednoduše proto, protože jí umřel tatínek. Mimochodem velmi zámožný a tudíž značné dědictví zanechavší tatínek. Dceruška se bez jeho lásky a dozoru začne chovat jako neukojitelná šmucka, což je nám teatrálně prezentováno skrze ošklivé záběry na její tupý obličej, který sem tam vypadá jakoby snad naše protagonistka prodělala mrtvici. Náznaky jakýchsi pokusů o psychologické drama pak byly, alespoň v mé hlavě, přehlučeny imaginací hlasu Fjodora Michajloviče Dostojevského: "Láska je všemohoucí, neboť každého člověka od základu mění. Až na tu čubku v tomhle debilním filmu, tu nezmění ani práce v alžírským bordelu!" Když pak takovýto snímek nedokáže naplnit ani jeden kapesníček, ať už slzami nebo jinou tělní tekutinou, k čemu to celé je? Pokud už máte první dotyk ramen v autobusu s osobou toho pohlaví, které vás přitahuje za sebou, tak se na tuhle trotlovinu opravdu dívat nemusíte, protože jste zažili mnohonásobně více vzrušující akt, než jaký můžete spatřit zde. ()

veverysiak

Hrozná kravina, ktorá sa chce hrať na hlboké myšlienky, lenže tie sú buď znehodnotené amaterizmom, alebo utopené v sexe, jedna hviezda jedine za to, že proti pornu nič nemám, takže 15%. ()

ELDoctorow

Priemerne zaujímavý prírodopisný film o spolunažívaní kolónie bobrov medzi sebou ako aj o ich občasnej interakcii so svojím prirodzeným nepriateľom - klbkami jednookých hadov, s ktorými sa niektorý členovia bobrej kolónie, aj napriek rozdielnym pohľadom na spôsob a priority potrebné k prežitiu druhu, pokúšajú žiť v symbióze. ()