Vraždící krocan

• USA ThanksKilling

Film o vraždícím krocanovi, který se mstí už od 16. století lidem za díkůvzdání. Nic víc není potřeba k filmu psát. Jde o originální a velice krvavý brak. (Balt Cinema)

Easykill

Viděl jsem moře úletů všeho druhu, ale tohle je z jiné planety. Čekal jsem hodně, ale tak obří sranec tak, obřích, monstrózních rozměrů se jen tak nevidí. On je to snad vyloženě Déčkový počin a nehorázně a sprostě amatérský, ale nějakým zázrakem to funguje. Já osobně teda čekal vždycky jen na to než se ten opeřenec zase objeví a co vymyslí. Solidní trash, který nejde poslat do odpadu, kam prostě jednoznačně patří. Asi si dám i ty ostatní díly. ()

AmunRa

Jedna hvězdička za vraždícího krocana se sekerou. Druhá hvězdička za krocanovy hlášky. (Your dog had an axident. With my axe!) Třetí hvězdička, že první záběr filmu je na ženská prsa. Čtvrtá hvězdička za odvahu tohle pustit mezi lidi. Příšerná poloamatérská slátanina v žánru splatter komedie - tím pádem nevadí strašné ochotnické přehrávání "herců" ani otřesná kamera. Největší ptákovina od Toxic Avengera. ()